Pes a pojídání exkrementů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.12 10:14
Pes a pojídání h.ven

Ahoj holky, dnes anonymně pač mě to štve. Náš čokl/fena/ když jí pustíme ven tak se vys.re a vzápětí začně olizovat a dá si. Nechápu to protože dostává 2× denně /dokonce větší dávku/ něž by měla. Má 2 roky, ale po tomhle co jsem už 2× viděla že to udělala, má zákaz být u dětí. Snad poradíte čím to může být. :?:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Mauzik2
Ukecaná baba ;) 1998 příspěvků 13.02.12 10:16

nas pes (5 let) to dela kdyz ji chybi nejaky vitaminy..vetsinou koupime syrecky a takovy ty mlsky pro psiska a zase je klidek..pokud zere svoje,muze mit cerviky nebo neco jinyho..

soldi
Neúnavná pisatelka 17292 příspěvků 13.02.12 10:17

neviem, cim to moze byt, ale victoria v its me or my dog radila takemuto psikovi dat kusok ananasu parkrat do stravy, ze im na tom nieco smrdi a potom to pes uz nezral :D

LadyTommy
Extra třída :D 14974 příspěvků 13.02.12 10:19

buď ráda, že žere svoje… náš pes žere i cizí a králičí má nejradši :poblion:

četla jsem, že psům hovínka smrdí, když jim sem tam do stravy přihodíš kousek syrečku nebo údajně ananas :nevim:

jinak jednu dobu měl náš pes specialitku - když byl sám doma, tak se ztrucu vykakal, ale aby to nebylo vidět, tak to sežral… Jenomže se mu v noci udělalo zle a pokaždé to vyblil k nám do postele :pocitac: Tak to bylo několik týdnů, co dva tři dny… :poblion:

Monika29
Kecalka 221 příspěvků 13.02.12 10:20

Je to psaný tónem, že mi je fenky trochu líto :? Neznám psa, kterej by občas nesežral h.vno, ale snad pokud to dělá přede mnou, křiknu fuj a pes toho nechá ne? Pokud ne, někde došlo k chybě ve výchově a zkusila bych to napravit. Jinak záleží, jakýma granulema krmíš, třeba feňuli opravdu něco chybí…

Paoloska
Echt Kelišová 8481 příspěvků 13.02.12 10:22

A to je přesně ten důvod, proč nechápu, jak někdo může ožižlávat psům čumák. Nic proti pejskům, sami máme chovatelskou stanici, ale to líbání je na mě silný kafe, vzhledem k tomu, že každý pes sežere co mu přijde do cesty.

soldi
Neúnavná pisatelka 17292 příspěvků 13.02.12 10:23
Paoloska píše:
A to je přesně ten důvod, proč nechápu, jak někdo může ožižlávat psům čumák. Nic proti pejskům, sami máme chovatelskou stanici, ale to líbání je na mě silný kafe, vzhledem k tomu, že každý pes sežere co mu přijde do cesty.

to je trosku mimo temy, nie? :D

LadyTommy
Extra třída :D 14974 příspěvků 13.02.12 10:23

každý pes ne, ale někteří jsou fakt dobytci, chvilku jsme měli bíglici a to jsem se nestačila divit co a jak tihle psi sežerou 8o

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.12 10:27

No ona je přes den venku, má vyteplený pelech. Přes noc je zavřená. Ale když to vidím přes sklo tak na ní houknu ale ona přiběhne a než se obleču abych to uklidila tak je hovno v čudu. Jo olizovat se psem, kočkou je nechutný to zase u nás nehrozí. Granule má drahé jak prase takže tím to asi nebude. Máme jít k veterináři příští týden, tak se ho zeptám.

Venetta
Kelišová 5758 příspěvků 13.02.12 10:31

To já jsem z naší feny (cca 2 měsíce) taky nešťastná… Máme doma kocoura, který chodí na kočkolit a co ona samozřejmě nedělá? Vytáhne z něj jeho bobky a hraje si s nimi! :evil: Zatím jsem nezpozorovala, že by je žrala, ale už jsem z ní na mrtvici!! :zed: :zed:

Paoloska
Echt Kelišová 8481 příspěvků 13.02.12 10:31
soldi píše:
Paoloska píše:
A to je přesně ten důvod, proč nechápu, jak někdo může ožižlávat psům čumák. Nic proti pejskům, sami máme chovatelskou stanici, ale to líbání je na mě silný kafe, vzhledem k tomu, že každý pes sežere co mu přijde do cesty.
to je trosku mimo temy, nie? :D

To se omlouvám ;) , ale to že pejsek sežere ho.no mi přijde vcelku normální a těžko s tím něco dělat, pokud není stále na očích a je samozřejmě dobře živen. To co jsem napsala byla pro mě automatická reakce, která s tématem úzce souvisí.

soldi
Neúnavná pisatelka 17292 příspěvků 13.02.12 10:38

paoloska, he he, nas pes svoje vykaly nezerie a aj tak ho nebozkavam, :D

a nebozkavam na tvar ani cudzich ludi, kto vie, co ti vsetko pozeru :think: :D

Ester13
Kelišová 5933 příspěvků 13.02.12 10:50

Naši psi naštěstí toto nedělají. Něco mu evidentně chybí (výchovu a lásku zmiňovat nebudu) Doporučuji dát do jídla ten tvarůžek, jak psaly holky, možná i přidat trochu kvasnic jednou za čas, vitamím B12.
Jaké má granule? Ne vždy to, co je drahé je dobré…

beckie
Závislačka 4132 příspěvků 13.02.12 10:50

Moji psi teda nejedí svoje, ale takový králičí nebo srnčí bobky, co najdou na louce, to je lahoda. A můžu řvát fuj, jak chci. Většinou se jim stejně alespoň minimum podaří ukořistit. Jinak psi žerou opravdu kde co, pokud nemají nacvičeno, že nesmí nic, kromě toho, co je v misce (což je ideál, ale takových znám hrstku) ale pokud se pustí do vlastních určitě se poraď s veterinářem, když tam jdete, možná mu opravdu něco chybí.

beckie
Závislačka 4132 příspěvků 13.02.12 10:52

Taky mě napadlo, že by to mohla být snaha na sebe upozornit. Když píšeš, že na něj houkneš a on toho nenechá a ještě to zvládne dříve než stihneš doběhnout. Jestli jej pak káráš, tak pro mnohé psi je i Tvoje negativní reakce brána jako pozitivní. Ve smyslu: sice dostanu vyhubováno ale co, všimla si mě.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama