Poznal pes, že je kolegyně těhotná?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Leny5
Kecalka 141 příspěvků 12.03.18 13:38
Pes a těhotná kolegyně

Ahoj holky, hledám někoho komu se stalo něco podobného :) Spolupracovnice zjistila, že je těhotná, teď ve skoro ve čtvrtém měsíci. Před těmi čtyřmi měsíci o ni můj pes nejevil moc zájem, měl oblíbenější kolegyně. Před tak těmi třemi měsíci po ní ale začal skákat a snažit se jí olíznout obličej a najednou to je jeho nejlepší kamarádka… a pak oznámila, že je těhotná. Co myslíte, poznal můj pes, že je kolegyně těhotná? Že by mu začala jinak vonět? Stalo se tu někomu něco podobného? :kytka:

Reklama

Reakce:

lucenka
Nadpozemská drbna 29874 příspěvků 12.03.18 13:42

Je to možné.
Já to takhle měla s kocourem u tchyně. Vždycky, když jsem k ní přišla, tak se mi hned uvelebil na klíně. Jakmile jsem otěhotněla, tak se sice chodil mazlit, ale nikdy si mi v té době nesedl na klín a vždycky ležel jen vedle mě.

Kimiska1
Kecalka 141 příspěvků 12.03.18 13:42

@Leny5 poznal :). Segry pes takhle oznacil nasi tehotnou svagrovou :lol:. Tak sla s pravdou ven tenkrat. Taky se predtim moc nekamosili, ona nema psi v lasce a najednou se pes mohl zblaznit. :lol:

Markéta80
Hvězda diskuse 37296 příspěvků 12.03.18 13:45

@Leny5 jo pes vždy těhotenství poznal dřív než já :mrgreen:

Šarlota4
Echt Kelišová 9119 příspěvků 12.03.18 13:45

Poznal urcite. Nas pes cele moje tehotenstvi knoural v me pritomnosti.

Heivka
Závislačka 2738 příspěvků 12.03.18 13:47

Jo kamarádky pes mi začal pořád slintat do rozkroku, když jsem nebyla těhotná tak se choval slušně, ale že to slintání stojí za to, je to Bernský salašnický pes, moje čuby jsou jen naštvané, obvykle jsem nima v době synova spánku cvičila teď taky obvykle spím.

happiest
Ukecaná baba ;) 1025 příspěvků 12.03.18 13:51

Náš vůbec - ale je kastrovaná (fena) a ještě teď nejeví zájem ani když ji k břichu nasměruju (už jsem 7.měsíc..)
Za to nám začala po 8.letech falešně hárat - tak mě napadlo, zda by to s mým těhotenstvím nemohlo být spojené.

Litta
Extra třída :D 12985 příspěvků 12.03.18 13:53
@happiest píše:
Náš vůbec - ale je kastrovaná (fena) a ještě teď nejeví zájem ani když ji k břichu nasměruju (už jsem 7.měsíc..)
Za to nám začala po 8.letech falešně hárat - tak mě napadlo, zda by to s mým těhotenstvím nemohlo být spojené.

Rozhodně.

happiest
Ukecaná baba ;) 1025 příspěvků 12.03.18 13:55
@Litta píše:
Rozhodně.

my ji brali i k veterináři a ten řekl, že to nejspíš spustila hypofýza - mozek a že se to stává, ale k mému těho neříkal vůbec nic.
Měli jsme strach, aby třeba neměla raka nebo tak, ale prý je jinak v pořádku.

anonymni_prezdivka
Kecalka 331 příspěvků 12.03.18 13:58

@Leny5 Tchánů kočka také myslím poznala, že jsem těhotná. Předtím mi nikdy na klín neskákala a jak jsem otěhotněla, stalo se to pravidlem. Navíc vždy začala okamžitě vrnět., i když jsem ji ani nehladila. Vyskočila, stočila se do klubíčka a rozvrněla se.
Zvířata to určitě poznat můžou :-) mám dokonce kamaráda, který to na mně poznal. Viděli jsme se naposledy před otěhotněním, pak až když jsem byla ve 2. měsíci. Okamžitě se ptal, jestli nejsem těhotná, že jinak voním. A to jsem nepřibrala ani deko - naopak jsem měla něco přes kilo dole.

Litta
Extra třída :D 12985 příspěvků 12.03.18 14:09
@happiest píše:
my ji brali i k veterináři a ten řekl, že to nejspíš spustila hypofýza - mozek a že se to stává, ale k mému těho neříkal vůbec nic.
Měli jsme strach, aby třeba neměla raka nebo tak, ale prý je jinak v pořádku.

Veterináři psychice nerozumí. Opakovaná faleška bývá, když je fena moc rozmazlená, má se „až moc dobře“, tak se do toho takhle položí. Stačí když je dlouhodobě překrmená, s nízkým výdejem energie. Spustit to může dost věcí, ale obvykle jde o psychiku feny, ať už z jakýchkoli příčin. Pokud je to poprvé a zrovna jsi těhotná, jen ignorant by propojení vyloučil. Jasně, náhoda to může být, ale… dost divná, ne? ;) Jen pozor, aby se jí to nepřeklopilo do zánětu. Přidejte pohyb/zaměstnání, seberte hračky, jestli si je tahá do pelechu. A chovejte se k ní normálně, žádný litování, aby se jí to neprohloubilo. Držím palce.

kontramatka
Závislačka 3067 příspěvků 12.03.18 14:12

To je úžasný :srdce: :srdce: :srdce:

Suzínek
Zasloužilá kecalka 648 příspěvků 12.03.18 14:20

@Leny5 Poznal, někteří psi to vycítí. Naši mají psy dva, jeden to věděl hned (přestal na mě skákat, „klaněl“ se mi a odháněl toho druhého (asi mě chránil). Druhý netušil vůbec nic. Moje doktorka mi dělala ultrazvuk jen v 1. trimestru, tak když jsem pak jela k rodičům na návštěvu, měla jsem to jako kontrolu, že je vše v pořádku :D

scentini
Závislačka 3361 příspěvků 12.03.18 14:30

Ano, moji to poznali u obou tehu.

Leny5
Kecalka 141 příspěvků 05.04.18 10:21

To je super kolika dalším se to tak taky stalo :think: a my si tu myslely že jsou to báchorky. Příroda je parádní.
Vývin situace - můj pes na kolegyni přestal skákat a snažit se ji olizovat obličej (je to dvacetikilový roční telátko, takže jsem ráda, že mu došlo, že by nemusel skákat :lol: ) kolegyni téměř nespustí z očí, hlídá ji kdykoliv se zvedne, šel by s ní i na záchod kdyby mohl :D je na mě docela fixovaný, ale když se kolegyně pohne tak jdu na druhou kolej. Máme v kanclu zahrádku kam chodíme na pauzy, musím chodit s těhotnou kolegyní i kdybych nechtěla :lol: protože pes jde prostě s ní (co kdyby se jí něco stalo?) pes se dožaduje pozornosti nás obou, ale zatímco se mnou se chce honit a přetahovat se, jí nosí míček do klína a sedí před ní a kouká na ni jakože „házej“ :D uvidíme jestli jí začne otevírat dveře :lol:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Koptík se před policisty tvářil jako taxikář, vše musela urovnat Gregorová

Ondřej Koptík (34) přistižen při činu! Ve čtvrtek večer kolem 22. hodiny... číst dále >

Pomníky české krimi: Jsou naporcované ženy dílem pražského „řezníka“?

Česká kriminalistika sice není na nízké úrovni, přesto naše historie zná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nový vynález podle NASA. Kalhotky, které nemusíte týden prát

Spodní prádlo se má denně měnit. Dánští designéři však vymysleli oděvní... číst dále >

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

Reklama