Pes a změna v partnerovi ...

123
16.8.15 10:58

Pes a změna v partnerovi ...

Mám takový zvláštní problém, který možná ani zvláštní není. Doktoři mi doporučili psa jako společníka do domu, neboť mám sociofobii a jsem stále sama (mám i jiné problémy…). Snažím se chodit ven, ale vždy, když jsem měla půjčeného psa (nebo sestru) se mi ven chodilo snáze. Další dotazy na tento úvod klidně individuálně dopovím.

Takže mi můj milující přítel pořídil starší čivavu, zachránili jsme ji z množírny. A jakmile přijela, přítel okamžitě ztratil sexuální zájem o moji osobu. Nemá potřebu se mne dotýkat a je takový odtažitý. Já jsem naopak více k němu přilnula a chci se s ním více mazlit atd. Mám potřebu být s ním jako každý víkend. Čivavka je naprosto skvělá, jsem z ní unesená, ale tak nějak se mi to promítlo do citů a „hormonů“ a jsem více při chuti a partner nic…

Nemají to tak muži, když se domů přinese dítě? Nechci srovnávat psa a dítě, to v žádném případě. Ale napadlo mne, zda to není tím a zda to přejde. S psíčkem se cítím vážně méně sama a je si s kým povídat, když tu nikdo není. Nechci ji vracet…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

JayLee
16.8.15 11:04

@dahija ja s myslm, ze urcite nemaji alespoň o tom ani z mého okoli nevim na dite se clovek tesi je to něco spolecneho co ty lidi spojuje novy život :srdce: njn ale proste byli jsme dva a ted je tu starsi pes mozna jen zarli nebo mu něco vadi - to by s nim chtelo dat rec proc se tak zmenil aby to pak nebyla trebs příčina rozchodu vas dvou bud pes nebo pritel :nevim: ptala ses ho proc je jinej? :nevim:

• Citovat
  • Upravit
123
16.8.15 11:14
@JayLee píše:
ptala ses ho proc je jinej?

Jj, prý mu mám dát čas, aby si zvyknul, což chápu. Byla jsem celkem dost závislá na něm a teď tu mám psíčka a už se nevěnuji jen jemu. Což on poznal a musí se s tím sžít. Když jsme tu měli psa posledně, tak měl problém, že se na psa těšil domů více než na mne. Tak proto jsem si vybrala čivavu - aby byla malá a všude se mnou a aby se na ni přítel netěšil víc než na mne (nic moc se mu nelíbí, nebre ji jako psa a náš kocour je větší než čivavka :D )

Prostě mne jen napadlo, že když žena přijde domů s dítětem, že nemá čas si všimnout, že je muž jiný, neboť má plné ruce práce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Meha
16.8.15 11:31

@dahija Úplně to nechápu a přijde mi, že si protiřečíš.
Nejdříve píšeš, že jsi ke příteli více přilnula, pak zase píšeš, že už se příteli tolik nevěnuješ.
A pokud se přítel více těšil na psa než na Tebe, tak tam bude opravdu něco špatně.

• Nahlásit
  • Citovat
123
16.8.15 11:37

@Meha No nechtěla jsem na něm být tolik závislá. Jakože tolik odkázaná jen na něj citově. Jinak se mu věnuji pořád stejně, možná více - jakože mu více podstrojuji (ne zase okatě), jsem více fyzicky přítulná…

Tak trošku se jistím, že tohle, čím procházím s malinkým psíčkem, kterému poskytuji důstojný důchod, nebudu prožívat za pár let s potomkem. A taky mne to trošku sráží ego, jsem ješitná a aktuálně nejsem „žádaná“ :D nevím, jak bych to napsala :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Meha
16.8.15 11:41

@dahija A jak dlouho jste spolu?

• Nahlásit
  • Citovat
16.8.15 11:45
@dahija píše:
Když jsme tu měli psa posledně, tak měl problém, že se na psa těšil domů více než na mne. Tak proto jsem si vybrala čivavu - aby byla malá a všude se mnou a aby se na ni přítel netěšil víc než na mne (nic moc se mu nelíbí, nebre ji jako psa a náš kocour je větší než čivavka :D )

Tohle mi teda přijde hodně zvláštní, že to tak měl - a že ti to takto řekl. A přijde mi zvláštní, že to píšeš, jakoby nic. Myslím že mezi vámi musí být nějaký problém, který třeba souvisí i s tou nynější situací.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
123
17.8.15 10:04

@Meha cca rok
@levandule23 On je člověk jednající tak, jak to cítí, že to je správné. Možná jsem to nevystihla úplně dobře. On psa prostě nechtěl a já jsem si ho předtím vydupala. A ten pes vypadal jako jeho první psí mazlíček, kterého kdy měl. No a tohoto psa mi doporučili doktoři po sebevražedných myšlenkách a přítel jel a psa mi dovezl - toho, jakého jsem si vybrala. Dělá pro mne první a poslední, asi jsem moc náročná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama