Pes kouše dveře a francouzká dřevěná okna

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.18 09:45
Pes kouše dveře a francouzká dřevěná okna.

Ahoj, vím že to sem asi nepatří ale potřebuju radu. Máme psa Sharpei a je rok a půl starý, máme s ním ale velké problémy. Když odejdeme z bytu, strašně vyvádí, kňučí a pak se vrátíme a jsou rozkousané dveře, rozkousaná dřevěna francouzká okna, už nevíme co s ním. Když byl malinkej, byly jsme s ním doma, ale potom normálně odmalička býval sám doma, ale od té doby to dělá. :,( zkoušela jsem všechno, chodíme na dlouhé procházky, uklidňovací bylinne tabletky, klec (ze ktere se mimochodem dostal, díky rvaní pletiva), tréninky odchodu a příchodu.. je jak smyslů zbavený, nevnímá ani kosti a hračky, vnímá jen dveře kudy jsme odešli… už jsme z něj opravdu zoufalý… Poradíte prosím někdo? Omlouvám se, zě je to anonimní, ale je to z osobních důvodů.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Alenkaa.96
Kecalka 149 příspěvků 04.09.18 09:54

Ten nas nam vzdy vyhrabal diru do zdi, taky u dveri :D vyřešila to klec. Zezacatku knucel a snazil se z ni dostat ven, porad mel rozdrapanej nos do krve, ale pak si zvykl a chodi do ni sam kdyz vidi ze se chystame pryc :)

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25244 příspěvků 04.09.18 09:54

Zvyknout na klec.

Tichošlápek
Extra třída :D 10899 příspěvků 04.09.18 09:54

Je kastrovany? Pokud takto vysiluje proste bych pořídila bytelnou klec - ne pletivo - a vzala ho na cvicak, oni poradi ;) ale než to vyresite, tak bych ho proste měla v kleci, když nejste doma. Jinak vám zdemoluje byt

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25244 příspěvků 04.09.18 09:54

Kdyz se z ni dostal, tak si poridte poradnou.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.18 10:33

@Tichošlápek
Není kastrovsný, ta klec byla z pevneho materialu (s pletimvem jsem se spletla), ale proste rval za to hlava nehlava a strasne knucel, sousede si stezovali.. nevydrží být nikde zavřený, ať uz je v ložnici kde s nama spí nebo v obývaku kde travime nejvice casu, nikde nevydrzi. Same opravy, je to strasne penez a on to udela znova a znova :(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.18 10:35

@jenny.fields
Poradna byla s tim pletivem sem se spletla. Vam se rekne poridte poradnou klec, poradnou mel a stejne ji uplne zdemoloval..

Maylaa
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 04.09.18 10:37

Najdi si na netu ‚separacni uzkost u psa‘ a postup jak ji resit. Ted uz to bude beh na dlouhou trat, kdyz jste to nechali tak rozjet, ale da se to

kacaba379
Ukecaná baba ;) 2089 příspěvků 04.09.18 10:38

Pes má být na zahradě a ne doma. Já se mu nedivím, že je nsran.ej…Darovala bych ho někomu na zahradu. Jako pořizovat mu bytelnější klec na doma, to bude fakt chudák :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.18 10:43

@kacaba379
Sharpei je spis domaci tip, doma porad spi kdyz jsme s nim a mame byt se zahradkou, sice neni velka, ale ani mala.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.18 10:45

@Maylaa
Prave jsem o ni cetla vsechno mozny, procetla jsem tolik clanku a opravdu co bylo psano jsem zkusila. Abych rekla pravdu delame s tim neco uz od doby co to zacal delat, nevim jestli je to mladim.. ale ve vsech ohledech nas posloucha, jedina chyba je tohle

Afrikana
Zasloužilá kecalka 636 příspěvků 04.09.18 10:58

@kacaba379 Pokud dela bordel v byte kvuli separacni uzkosti (a tady dam ruku do ohne, ze je to tento pripad), bude delat bordel i venku, protoze proste nechce byt sam. To neni kvuli tomu, ze by se nudil, ze nema zahradu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.18 11:04

@Afrikana
O separacni uzkosti jsem cetla opravdu hodne, zkousela jsem vsechno az teda na psychologa pro psa, stoji to silene penize..
bud je to jeste mlade, ale lide mi rikali, ze uz by to v tomhle veku nemel delat. Byva doma sam lkazdy den krom vikendu pres rok a stale nedokazal pochopit, ze se za nim nekdy vratime.

rozand
Závislačka 3427 příspěvků 04.09.18 11:05
@kacaba379 píše:
Pes má být na zahradě a ne doma. Já se mu nedivím, že je nsran.ej…Darovala bych ho někomu na zahradu. Jako pořizovat mu bytelnější klec na doma, to bude fakt chudák :nevim:

Šarpeje bez podsady, jo? :roll: :zed:

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25244 příspěvků 04.09.18 12:12
@Anonymní píše:
@jenny.fields
Poradna byla s tim pletivem sem se spletla. Vam se rekne poridte poradnou klec, poradnou mel a stejne ji uplne zdemoloval..

Nesmysl. Klece se delaji pro bully a to je sakra rozdil proti sarpejovi. Nechte udelat na miru.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >