Pes mi prokousl ruku

30
13.12.20 22:32

Pes mi prokousl nohu

Ahoj,
byla jsem si zaběhat v lese, když v tom se odněkud vynořil cizí pes, rotvailer nebo něco takového podobného. Když jsem viděla, že ke mně běží tak jsem přestala běhat já. Říkala jsem si, že má někde určitě majitele, ale majitel nikde a pes už byl u mě. Z ničeho nic na mě skočil a porazil mě, tak jsem se snažila zakrýt obličej, aby mě nepokousal, ale prokousl mi ruku.. Mám ránu na předloktí a prokousl to docela dost hluboko. Mám to i z druhé strany. Volala jsem někoho, ať si toho psa odvolá. Asi po minutě tam proběhl majitel a strašně se omlouval. Jenže jeho omluva mi je k prdu, když mám pokousanou ruku, pořád to krvácí a nejde ta krev zastavit. Mám to závazane a je mi docela zle. Přítel mi to vydesinfikoval a zavázal. Řekl mi, že mám jít zítra, až mi bude trošku lépe, k doktorovi.. Mně se upřímně k doktorovi nechce.. Myslíte, že tam můžu z toho dostat infekcí? Pes byl prý očkovaný..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14522
13.12.20 22:34

Okamžitě jeď na pohotovost. A doufám, že máš kontakt na majitele, aby sis zkontrolovala očkovací průkaz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19476
13.12.20 22:34

@Venerka nechápu, proč jste nejeli na pohotovost hned? :zed: :zed: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14522
13.12.20 22:35

Jo a ano, infekci z toho můžeš dostat fakt velkou. Psi kousnutí není žádná legrace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1821
13.12.20 22:35

Kdybych měla pokousanou ruku, nepsala bych sem, ale šla na pohotovost ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3364
13.12.20 22:39

Vzala sis kontakt? Vyžádej si fotku očkovacího průkazu.

Jinak mě už pokousalo kde co a zatím dobrý. Zvířata mívají na zubech občas trochu ZOO, tak mi asi dvakrát už končetina narostla do dvojnásobného rozměru, ale přes noc to většinou opadlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3035
13.12.20 22:40

@Venerka a jinak jste oba zdraví? Okamžitě jsi měla jet na pohotovost a na majitele psa si vem kontakt, doktor bude chtít doklad o tom, že je ten pes očkovaný a zdravý, říkat může cokoli…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
492

A to jste nechala majitele se psem jen tak odejit a ted si zadate o radu na internetu?
To snad ne 🙈

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3035
@Venerka píše:
Ahoj,
byla jsem si zaběhat v lese, když v tom se odněkud vynořil cizí pes, rotvailer nebo něco takového podobného. Když jsem viděla, že ke mně běží tak jsem přestala běhat já. Říkala jsem si, že má někde určitě majitele, ale majitel nikde a pes už byl u mě. Z ničeho nic na mě skočil a porazil mě, tak jsem se snažila zakrýt obličej, aby mě nepokousal, ale prokousl mi ruku.. Mám ránu na předloktí a prokousl to docela dost hluboko. Mám to i z druhé strany. Volala jsem někoho, ať si toho psa odvolá. Asi po minutě tam proběhl majitel a strašně se omlouval. Jenže jeho omluva mi je k prdu, když mám pokousanou ruku, pořád to krvácí a nejde ta krev zastavit. Mám to závazane a je mi docela zle. Přítel mi to vydesinfikoval a zavázal. Řekl mi, že mám jít zítra, až mi bude trošku lépe, k doktorovi.. Mně se upřímně k doktorovi nechce.. Myslíte, že tam můžu z toho dostat infekcí? Pes byl prý očkovaný..

Prokousl ti nohu nebo ruku :nevim:?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3788
13.12.20 22:41

Pohotovost, kousnutí od psa není sranda. Hrozí infekce a myslim, že uplne staci to, že psi lížou ho*na a čůrání a kdejaký svinstvo. Očkovací průkaz toho psa bych urcite chtela videt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
276
13.12.20 22:41

Hele a vis, co mas v nadpise? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
13.12.20 22:43

Oprava:

Prokousl mi ruku, ne nohu. Nohu jsem si ještě poranila, jak jsem byla v šoku tak jsem při návratu domů uklouzla a spadla.. Ale to už byla moje hloupost.
No, pan se mi strašně omlouval, že je to jinak zlatý pes.. Já byla tak v šoku, že jsem mu řekla, že nechci dělat problémy, že to je v pohodě.. Byla jsem fakt v šoku a chtěla domu.. Nepřemýšlela jsem.. Přítel se o mě postaral a řekl mi, že mám okamžitě jít zítra k doktorovi.. Pana znám od vidění, vím, kde bydlí.. Že začátku jsme si myslela, že to tak zlé není, ale když jsem přišla domů a sundala tu mikinu, tak jsem zjistila, že mam tu ruku dost pokousanou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51200
13.12.20 22:46

Do rána bych nečekala, jeď na pohotovost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
559
13.12.20 22:47

PČR a záchranku na místo rovnou a toho majitele zadržet nebo alespoň důkladně nafotit. :zed:
Omlouvám se že vás můj pes skoro sežral doufám že si nezlomil o vaší kost zub 😀
Jo a přítel asi bude myslitel 😀toho bych za tuhle první pomoc nakopal do pytle. A pokud to furt krvácí a je ti zle tak se už ráno může přijet jen ta černá „sanitka“ :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
559
13.12.20 22:55

A jaké měl pes vodítko? Pres WiFi nebo Bluetooth?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat