Pes pil zkaženou vodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Samantha25
Kecalka 253 příspěvků 30.09.16 18:55
Pes pil zkazenou vodu

Dnes muj pes pil spatnou vodu nastesti toho nevypil moc asi 2 x a hned jsem ho servala. Byla v kyblu u kamarada a podle me nebyla zrovna cerstva. Mam strach aby mu neco nebylo uz je to cca 4 hodiny. Projevilo by se to hned nebo?? :think: Diky.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.16 18:56
@Anonymní píše:
Dnes muj pes pil spatnou vodu nastesti toho nevypil moc asi 2 x a hned jsem ho servala. Byla v kyblu u kamarada a podle me nebyla zrovna cerstva. Mam strach aby mu neco nebylo uz je to cca 4 hodiny. Projevilo by se to hned nebo?? :think: Diky.

az za 12 hodin nejdrive prujmem a zvracenim a az pak by se pridavaly dalsi veci ;)

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 66883 příspěvků 30.09.16 19:06
@Anonymní píše:
Dnes muj pes pil spatnou vodu nastesti toho nevypil moc asi 2 x a hned jsem ho servala. Byla v kyblu u kamarada a podle me nebyla zrovna cerstva. Mam strach aby mu neco nebylo uz je to cca 4 hodiny. Projevilo by se to hned nebo?? :think: Diky.

A to v ní byl saponát, ředilo, olej nebo co na ní bylo špatného?

Berousik
Nadpozemská drbna 26568 příspěvků 30.09.16 19:06

Normalne mi psi pijou vodu z kaluzi, nebo v lese z kvetoucich kaluzi :poblion:
Casto je nestihnu odvolat, ale nikdy jim nic nebylo.

zuzouš
Extra třída :D 10365 příspěvků 30.09.16 19:06

8o psi bezne pijou z louzi a rybniku, maji bytelny zazivani, co je na tom k obave, navic anonymni obave?

zuzouš
Extra třída :D 10365 příspěvků 30.09.16 19:08

A servat ho za to, ze se napije? Priste se te zepta :roll:

radúna
Extra třída :D 12102 příspěvků 30.09.16 19:15
@Anonymní píše:

Neboj, pokud v té vodě nebylo něco jako desinfekce, saponát, ředidlo atd. jak píše @j.a.n.i1, tak nevyšiluj.
Kdybys viděla mého psa, jak si s gustem vyhrabe a sežere kost „na hniličku“, tak by tě asi švihlo :lol:.

Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 30.09.16 19:17

Normální zvíře má žaludek a zažívání na to, aby pilo vodu z kaluže či z rybníku. Samo ví a pozná, co mu smrdí a co už bude špatně. Nepotřebuje na to páníčka, myslivce a podobně, aby mu udělil souhlas, že tohle smí a tohle nesmí. Moje kočky taky někde ohrnou čumák nad tím, co jmim naliju já :jazyk: a někde samy k té řece slezou - k řece, kde hrozí, že tam spadnou, a jak ty se u vody ježí! Problém bude mít přešlechtěný kus, který ještě k tomu všemu je naopak navyklý na upravenou stravu včetně jen a pouze čisté pitné vody. Nemluvě o nemocném zvířeti, které má třeba dietu, to abych zase z těch svých palemných projevů couvla. Ale to snad víš sama, zda je tvůj pes zdravý nebo nemocný.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.16 19:24

Doufam, ze to je ok. Radsi jsem kontaktovala veterinare. Dekuju za prispevky.

inkakřivák
Neúnavná pisatelka 19789 příspěvků 30.09.16 19:27

A co na to vet? Smál se hodně nebo byl taktní. naši psi, ačkoliv chodíme na procházky kolem řeky a není do ní zaústěná kanalizace, zásadně chlemtají vodu z pěkně zelených louží. A pak se v tom ještě vyválí, prasata.

Evca.St
Zasloužilá kecalka 620 příspěvků 30.09.16 19:28

Dala bych mu pár tabletek černého uhlí, může se i preventivně :) bude to dobré, je to jen voda :palec:

Markéta80
Hvězda diskuse 45216 příspěvků 30.09.16 19:36

Co v té vodě bylo? pokud by tam byla chemikálie tak by pes přestal, max průjem nebo zvracení ;)

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 66883 příspěvků 30.09.16 19:41
@inkakřivák píše:
A co na to vet? Smál se hodně nebo byl taktní.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.16 19:45

@j.a.n.i1 proc by se mel jako smat? :roll:
Radsi si zavolam a zeptam se nechapu co by na tom melo byt smesneho. :roll:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 66883 příspěvků 30.09.16 19:53

Takže byl taktní… a smál se až po položení sluchátka.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama