Pes tahá na vodítku

10
12.9.21 20:25

Pes tahá na vodítku

Dobrý večer, už jsem velice zoufalá ohledně mé 5 léte fenky jezevcice, neustále tahá na vodítku jak šílenec, zkusila jsem stahovák a bez šance. Prosím o nějakou rozumnou radu.
Děkuji moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
107
12.9.21 20:26

Podívej se na pár dílů pořadu Kočka není pes, pan Desenský tam tohle řeší často a hezky tam vysvětluje, jak postupovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16138
12.9.21 20:29

Já bych doporučila knížku od Turid Rugaas, ona prostě psům fakt rozumí https://www.megaknihy.cz/…voditku.html?…. Na stahovák se vykašli, to je zlo. Potřebuješ, aby pes poslouchal, ne aby se bál :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
179
12.9.21 22:01

Ohlavka halti :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1136

Moje fenka ma taky 5 roku a je zvykla na ohlavku, diky ni je maximalne ovladatelna. Jinak taky tahne, u nohy chodi jen bez voditka a chvilku. 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
705

My jsme pořídili Halti ohlávku a nemůžeme si ji vynachválit - už ani nevíme, co je to tahání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14837
12.9.21 22:06

Jestli jsi to 5 let neresila, bude to odnaucovani chvili trvat.
Nejlepsi by bylo sehnat si zkuseneho a kvalitniho trenera nekde pobliz a chodit na individualni hodiny, kde se bude venovat jenom tobe a tvemu psovi.
Nech si nekoho doporucit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.9.21 07:55

Ahoj, já hodně sleduji na Facebooku It's me or the dog - odkaz na Youtube .

Byl tam díl, kdy pejsek taky hodně tahal. Měli ho normálně na vodítku a vždy když tahal, udělala s ním kolem sebe takové kolečko. Pes prostě tahal dopředu, ona si ho stáhla ale tak, že ten pes kolem ní obešel kolečko. Snad to jde pochopit :D
Tím mu ukázala, že když bude tahat, tak se nikam nedostane, neposune. Chvíli to trvalo, ale povedlo se. Tak tohle bych zkusila. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat