Pes v čekárně na chirurgii - co myslíte?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
305
6.1.22 20:53

Pes v čekárně na chirurgii - co myslíte?

Co si myslíte o přítomnosti psa v čekárně chirurgické ambulance v nemocnici? Dnes dvě ženy trávily 2 hodiny v čekárně na chirurgii s buldočkem v tašce nebo na klíně. Personál pejska buď hladil nebo ho ignoroval. Na přímý dotaz bylo sděleno, že zvířata do nemocnice nesmí, ale řešit se to nebude. Pes navštívil i dámské WC pro pacientky. Setkal se někdo se zvířaty v nemocnici? A přijde vám to v pořádku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13047
6.1.22 20:56

@Laurren A přímo tobě to vadilo? Nebo proč se ptáš? Byl v tašce, nikde tam neběhal, nevadil by mi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.22 20:56

@Laurren

Jsem doktorka, psy nemám ráda, kočky jo, pacientům na návštěvy dovoluji jen plazy… nejmenší zdroj alergenů.

Jinak jak jsou k sobě pacienti ohleduplní je jen na nich, nejsme policajti ani bachaři.

Anonym - povolání :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
27339
6.1.22 21:00

Jo já byla na vstupní u firemní praktické a ta měla svého psa přímo v ordinaci :mrgreen: mě zvířata nevadí, pokud se neválel na operačním stole, tak je mi to jedno. Ale málokde v nemocnici by to dovolili no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38215
6.1.22 21:01
@Laurren píše:
Co si myslíte o přítomnosti psa v čekárně chirurgické ambulance v nemocnici? Dnes dvě ženy trávily 2 hodiny v čekárně na chirurgii s buldočkem v tašce nebo na klíně. Personál pejska buď hladil nebo ho ignoroval. Na přímý dotaz bylo sděleno, že zvířata do nemocnice nesmí, ale řešit se to nebude. Pes navštívil i dámské WC pro pacientky. Setkal se někdo se zvířaty v nemocnici? A přijde vám to v pořádku?

Nesetkala. Nedělá se v nemocnici někdy canisterapie? Do čekárny pes nepatří.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
305
@Anonymní píše:
@Laurren

Jsem doktorka, psy nemám ráda, kočky jo, pacientům na návštěvy dovoluji jen plazy… nejmenší zdroj alergenů.

Jinak jak jsou k sobě pacienti ohleduplní je jen na nich, nejsme policajti ani bachaři.

Anonym - povolání :mrgreen:

To nebyla návštěva pacienta s mazlíčkem, čekárna u chirurgické ambulance. MUDr. řekla, že zvířata do nemocnice nesmí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2058

Dá se tohle stvoření do tašky ještě považovat za psa :lol:
Jen docela mi štve že když přijde kamkoliv někdo s vlčákem tak ho hned vyhodí ale krysa v tašce je jeden a ten samý živočišný druh a to problém není :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3130

Pokud by to bylo na pohotovosti aajitel zvířete by měl akutní zranění, tak bych to neřešila. Pokud to ale bylo v ambulantních hodinách a madam šla na plánovanou kontrolu, vadilo by mi to dost. Ale nenadelala bych s tím nic, že…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
305
6.1.22 21:02
@Russet píše:
Nesetkala. Nedělá se v nemocnici někdy canisterapie? Do čekárny pes nepatří.

To nebyla návštěva pacientů, ale čekárna chirurgické a úrazové ambulance.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38215
6.1.22 21:03
@Laurren píše:
To nebyla návštěva pacientů, ale čekárna chirurgické a úrazové ambulance.

Já to pochopila. Tam pes nemá co dělat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5361
6.1.22 21:07
@Kriss Tina píše:
Jo já byla na vstupní u firemní praktické a ta měla svého psa přímo v ordinaci :mrgreen: mě zvířata nevadí, pokud se neválel na operačním stole, tak je mi to jedno. Ale málokde v nemocnici by to dovolili no.

u nás zase měla psa paní v lékárně, vždy když někdo přišel tak začal hrozně štěkat. Byl to takový kapesní psík, asi štěkal aby ho někdo nezašláp

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2058
6.1.22 21:12

@Lucka1111 jestli stekal opravdu dlouho tak bych se spíš bál aby ho někdo nenakopal :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.22 21:13

@Laurren
Já pochopila, že to byla čekárna. Řekla jsem ti svůj přistup obecně ke zvířatům v nemocnici…

MUDr. řekla, že tam nemá pes být… a na to jsem ti napsala, že nejsme ani policajti ani bachaři a je to na pacientech… ;)

• Citovat
  • Nahlásit
23050

Ne, pes v čekárně by mi nevadil. Vadilo by mi, že je dvě hodiny zavřený v tašce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16753

Myslim, ze tam pejsek vnesl trochu lidskosti a dobre nalady. V nemocnici k nezaplaceni.
I kdyz se to „nesmi“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat