Pes v rukách špatného člověka

17
9.7.21 19:43

Pes v rukách Špatného člověka

Dobrý den můj dotaz zní, zda lze nějak zařídit či zakázat od vyšších orgánů aby jistý člověk již nemohl pořizovat nové a Nové psy.
Když jeho předchozí pes typu Bull, bohužel, napadlo dítě a dost ho potrhalo.
Pes mu byl odebrán a nyní si pořídil nového.
Je to bohužel člověk mladý a závislý na drogách ve špatných podmínkách a v rukou takového člověka, který neumí řádně socializovat a vycvičit psa to může dopadnout opět podobně.

Děkuji za zkušenosti či rady. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7331
9.7.21 19:50

Leda možná soudně..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2371
9.7.21 19:50

Jenže dokud se nic nestane nikdo s tím. Nic neudělá bohužel…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7331
9.7.21 19:52
@Misasisi píše:

Bývalí pes napadl dítě. Leda argumentovat tím :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.7.21 19:54

To je šilene :roll: ja bych to zkusila vykomunikovat s nejakym utulkem a toho psa ukrast

Pardon, jinak fakt nekradu, ale slysela jsem o zachrane jednoho takoveho pesana :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
2371
9.7.21 19:58

@mackA159 myslím si že to neprojde.. I když je to tedy hrozne… To by musel mít nějak soudně nákazane že nemůže chovat psa ale těžko říci… Me napadl pes v 15 letech měla jsem 62 stehů na ruce… Bohužel pes se měl utratit ale jeho majitelka si to obhájila a psa má do teď..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22452
9.7.21 20:00
@Anonymní píše:
To je šilene :roll: ja bych to zkusila vykomunikovat s nejakym utulkem a toho psa ukrastPardon, jinak fakt nekradu, ale slysela jsem o zachrane jednoho takoveho pesana :oops:

A jak bys to chtěla udělat? Myslíš že takový pes se nechá ukrást? Tě akorát tak pokouše a on si pořídí zas nového.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53501
9.7.21 20:05
@Anonymní píše:
To je šilene :roll: ja bych to zkusila vykomunikovat s nejakym utulkem a toho psa ukrastPardon, jinak fakt nekradu, ale slysela jsem o zachrane jednoho takoveho pesana :oops:

a ten efekt bude jak dlouhý?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4635
9.7.21 20:13
@Ell 1711 píše:
Dobrý den můj dotaz zní, zda lze nějak zařídit či zakázat od vyšších orgánů aby jistý člověk již nemohl pořizovat nové a Nové psy.
Když jeho předchozí pes typu Bull, bohužel, napadlo dítě a dost ho potrhalo.
Pes mu byl odebrán a nyní si pořídil nového.
Je to bohužel člověk mladý a závislý na drogách ve špatných podmínkách a v rukou takového člověka, který neumí řádně socializovat a vycvičit psa to může dopadnout opět podobně.Děkuji za zkušenosti či rady. ;)

To je fakt hrůza, co si ty děti dneska dovolí. Potrhá psa a ani nejde za trest do polepšovny!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
9.7.21 20:51
@Alriga píše:
To je fakt hrůza, co si ty děti dneska dovolí. Potrhá psa a ani nejde za trest do polepšovny!

To my povídejte. Je plnoletý. Žije…no ani nemůžu říct jak. Je to strašný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
9.7.21 21:02

@Misasisi to je mi líto.

Hrozny když má kdokoliv takovou zkušenost. Vždy je ale vina na majiteli. Přístupu k psovi a jeho zkušenostem.
Pak chápu i určitě máte doteď strach že psů? Je to tak?

Sama mám stafika a i miminko. Kolikrát zažíváme situace, kdy paničci si neumějí hlídat své psy a dovolí jim až k nám priběhnout. Jak jsou tupý ty lidí. Ne všichni se přátelí ne veškeré chování je v pořádku. Ještě když jdu s kočárkem 🙈 🤬 🤬 🤬

Dáma nedáma idiotovi musíte opakovat že je idiot.

Ale z tohohle mám mega hrůzu. Když vím, že ten kluk žije kousek. Jak to mají s fungováním. Psa nechával jíst stylem, že ho vypustil na Pole si něco ulovit… 8o
Takhle by pak lovil běžící děti u samošky…
Jak je možné, že těmto lidem to vždy projde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
9.7.21 21:02
@Misasisi píše:
… Právě opět aby to nebyl podobný scénář :,(
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2371
9.7.21 21:08

@Ell 1711 ano je to chyba majitele… Psovi to za zlé nemám dodnes.. Prostě nemohl za to stálo se.. Já mám sama stafika a čekáme mimi ale vím že můj pes je vycviceny a hodný i když to vím stejně s mimcem bych ho nenechala samotného přece jen je to mimčo nikdy nevíš.. Mám za psa zodpovědnost takže venku je na volno má košik. Na přivolání přiběhne když vidím více lidí psa mám na vodítku jde u nohy tak to má být.. Protože jak říkám nikdy nevíš je to pes a má nějaké Pudy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
9.7.21 22:29

@Misasisi ano přesně jak píšeš.
Je to zvíře, půdy hrají obrovskou roli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2371
9.7.21 22:44

@Ell 1711 ano přesně nikdy do hlavy psovi nevidíš.. Proto má být člověk zodpovědný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat