Pes začíná být agresivní

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  02.04.18 18:09
Pes začíná být agresivní

Ahoj. Dnes se mi stalo něco, co mě úplně vykolejilo. Většinou si hraju se svým psem na louce. Vždy si sním sednu a hrajeme si. Většinou když mu řeknu že už jdeme a chystám se zvednout, začne mě tahat za oblečení. Tohle chování jsem u něho nikdy nezažila. Až teď poslední týden. Dnes to ale došlo tak daleko že mě kousl do ruky. Já potřebuji vědět jak ho tohodle chování zbavit. Najednou je tu pán on a ne já.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

pannda
Kelišová 6276 příspěvků 28 inzerátů 02.04.18 18:14

Dostal by vodítkem s důrazným" nesmíš"

Soňa Zacharová
Závislačka 3003 příspěvků 02.04.18 18:25
@Anonymní píše:
Ahoj. Dnes se mi stalo něco, co mě úplně vykolejilo. Většinou si hraju se svým psem na louce. Vždy si sním sednu a hrajeme si. Většinou když mu řeknu že už jdeme a chystám se zvednout, začne mě tahat za oblečení. Tohle chování jsem u něho nikdy nezažila. Až teď poslední týden. Dnes to ale došlo tak daleko že mě kousl do ruky. Já potřebuji vědět jak ho tohodle chování zbavit. Najednou je tu pán on a ne já.

Jednoduché ty musíš být vždy nad ním nejít do stejné výšky nebo pod jeho výšku to pak časem zkusí kdo je pán a má na víc.

ElucaK
Kecalka 173 příspěvků 02.04.18 18:31

A jak je stary? Nevrcholi puberta, byva to posledni cast puberty? Urcite bych nebila.. Spis zjisti proc k tomu dochazi a predejit tomu.. Jakym stylem si hrajete, rikas, ze sedis. Nedavas mu tim pocit, ze ted ma on prevahu a je panem a ten kdo zrovna rozkazuje? Zkus zmenit styl hry a byt jasnym panem situace a kdyz reknes dost, tak dost. Hru prokladat povely, at porad vi, ze poslouhat se musi, ale pritom je to sranda. Pokud je nas pes rozjety a nepomaha rict dost, tak tak zarvu, ze praskaj tabulky v oknech a hruzostrasne se tvarim a je klid, zadne biti netreba. :mavam:

Paoloska
Echt Kelišová 7976 příspěvků 02.04.18 18:33

No a co jsi udělala? Teď už je na vše pozdě. Musíš reagovat okamžitě. Takové chování si nesmí dovolit.

Pipet
Generální žvanilka 23921 příspěvků 02.04.18 18:37

Tak měla jsi reagovat už na to tahání oblečení… Dovolila jsi to, tak zkouší, jestli dovolíš víc.

Nevím, asi bych normálně před odchodem procvičila se psem pár povelů, poslední by byl „k noze“ a jdeme pryč :nevim:

Helileli
Ukecaná baba ;) 2252 příspěvků 02.04.18 18:39

S velmi důrazným „ne, nesmíš“ bych psa vytrepala za kůži za krkem. Případně bych ho primackla k zemi a musel by se otočit na záda.
A hlavně, nikdy se nenechat od psa kousat ani v rámci hry a neprovokovat ho k tomu.
Celkově jsi to už trochu zaspala, měla jsi jednoznačně reagovat už u tahání za oblečení, prošlo mu to, tak postoupil o krok dál.

MáškaMarie33
Stálice 91 příspěvků 02.04.18 18:41

Vypadá to, že se pes nudí, jaké všechny aktivity s ním podnikáte? Nevypadá to, že by Vás kousl „jen tak“, chce Vám tím něco říct. Odcházet z procházky by měl pes pořádně vyběhaný a psychicky „vyšťavený“, tedy spokojený.

MáškaMarie33
Stálice 91 příspěvků 02.04.18 18:42
@Helileli píše:
S velmi důrazným „ne, nesmíš“ bych psa vytrepala za kůži za krkem. Případně bych ho primackla k zemi a musel by se otočit na záda.
A hlavně, nikdy se nenechat od psa kousat ani v rámci hry a neprovokovat ho k tomu.
Celkově jsi to už trochu zaspala, měla jsi jednoznačně reagovat už u tahání za oblečení, prošlo mu to, tak postoupil o krok dál.

Prosím Vás, tuhle hovadinu nikdy nikomu neraďte, víte vůbec, co to pro psa znamená ho vytřepat za kůži?

vlker
Závislačka 2555 příspěvků 02.04.18 18:44

@Helileli Jen tohle prosím ne :(. Zakladatelka má problém s autoritou a co tímhle psovi řekne? Pes se NEKLEPE za kůži za krkem.

Zakladatelko, zkus kouknout třeba na Desenskýho. Má pořad na jedničce, ale to je celkem o ničem. Spíš koukni na jeho stránky nebo k němu rovnou zajeď, jestli bydlíš někde poblíž.

Helileli
Ukecaná baba ;) 2252 příspěvků 02.04.18 18:44
@MáškaMarie33 píše:
Prosím Vás, tuhle hovadinu nikdy nikomu neraďte, víte vůbec, co to pro psa znamená ho vytřepat za kůži?

Naprosto přesně, dělá to už fena štěňatům, když jim určuje, co můžou a co ne.

vlker
Závislačka 2555 příspěvků 02.04.18 18:45

@MáškaMarie33 Koukám, že mi to trvalo dýl :) :palec:.

Anonymní  02.04.18 18:51
@Helileli píše:
Celkově jsi to už trochu zaspala, měla jsi jednoznačně reagovat už u tahání za oblečení, prošlo mu to, tak postoupil o krok dál.

Tak tohle opravdu ne :roll: přimáčknout na záda? Taky by se mohlo stát že se pes nasere a pokouše ji pořádně..

MáškaMarie33
Stálice 91 příspěvků 02.04.18 18:54
@Helileli píše:
Naprosto přesně, dělá to už fena štěňatům, když jim určuje, co můžou a co ne.

Tak to jste nikdy neviděla fenu, jak se chová ke štěňatům. Fena nikdy netřepe se štěnětem, to je velký blud mezi lidmi. Třepání za krkem je výhružka smrtí, to dělá lovec oběti, aby ji zabil.

Monchichik
Ukecaná baba ;) 2024 příspěvků 02.04.18 19:07

Ten Desenský mě opravdu překvapil, v jeho podání mi to přišlo fakt děsně jednoduché :D :. Akorát, že lidi psímu chování nerozumí a neví, co mají dělat. Já bych se fakt poradila s ním, přišlo mi to super a když si důsledná, jsou výsledky. V posledním díle toho pořadu teď říkal, že nikdy! psa netahat za kůži za krkem. O tom, že se pes nebije rukou ani vodítkem, netřeba diskutovat. Musíš se prostě poradit, jak na něj.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Dětské hrnečky pro 1 000 maminek. Získejte ten svůj!

Máme pro vás unikátní akci. Philips Avent rozdává maminkám na eMiminu 1 000... číst dále >

Poradna: Život v manželově domě je peklo

Vy podáte dotaz, my vám na e-mail pošleme odpověď s praktickými tipy. Rady... číst dále >

Články z Expres.cz

Objednávka dne: Odvážná kráska si na Mallorce zašla na jídlo. Bez kalhotek!

Po bujarém večírku jí vyhládlo! Ve fast foodu na Mallorce byla přistižena a... číst dále >

Horko! Xindl po koncertě letěl do backstage a serval ze sebe triko

Mezi mnoha účinkujícími letošního festivalu Mezi ploty se objevil i Xindl X... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tajemství účesu vévodkyně Meghan. Rovná si vlasy speciálním keratinem

Její vlasy vypadají vždycky perfektně. Hladké a lehce vlnité ji poletují... číst dále >

Podvodní léčitelé teď dostanou strach, řekla v Rozstřelu režisérka

Za podivnými praktikami v institutu Aktip, které odhalil dokument Obchod se... číst dále >

Reklama