Pes - zapomněla jsem na očkování

Anonymní
4.4.21 16:43

Pes - zapomněla jsem na očkováni

Dobrý den,
Nedávno jsem se stěhovala a tenhle týden jsem narazila ve sklepě na očkovací průkaz mého pejska a koukám ze jsme v prosinci měli jít na očkováni. Je to velký problém když půjdeme s takovým zpožděním? :zed: :zed:
Dřív jsem ten ockovak měla ve skříni kde jsem ho měla neustále na oči a občas zkontrolovala kdy jít na očkováni ale po tom stěhování mi vůbec nedošlo ze musím kontrolovat průkaz

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1266
4.4.21 16:44

Nikdo ti hlavu neutrhne. Spíš bych to hlavně už neodkládala než se stane nějakej průser.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
146

Není, jen asi bude muset jít po očkování ještě na přeockování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1308

Nebylo to tu už jednou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
660
4.4.21 16:45

Taky jsem šla jednou později o několik měsíců a nic se nestalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.4.21 16:46

@fera21 to nevím ale žádnou takovou diskuzi jsem nenašla

• Citovat
  • Nahlásit
7579
4.4.21 16:54

V pohodě jdi na veterinu. Nejspíš budeš muset jít 2× ale.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21118
4.4.21 16:58
@Anonymní píše:
Dobrý den,
Nedávno jsem se stěhovala a tenhle týden jsem narazila ve sklepě na očkovací průkaz mého pejska a koukám ze jsme v prosinci měli jít na očkováni. Je to velký problém když půjdeme s takovým zpožděním? :zed: :zed:
Dřív jsem ten ockovak měla ve skříni kde jsem ho měla neustále na oči a občas zkontrolovala kdy jít na očkováni ale po tom stěhování mi vůbec nedošlo ze musím kontrolovat průkaz

nic se neděje, prostě se dostavte na očkování v nejbližší možné době

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.4.21 17:20

Já jsem ostuda a sla jsem po roce. Nic se nestalo… dikybohu…teď už mám upomínky.

• Citovat
  • Nahlásit
25035
4.4.21 17:22

Já měla od doktorka schváleno, že 3 měsíce zpoždění jsou ještě v pohodě - měli jsme problém s autem, do toho hárání a šouplo se to. Dojeď k doktorovi a uvidíš co řekne. Dle mě ji naočkuje a to bude vše.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5914
4.4.21 17:36
@Anonymní píše:
Dobrý den,
Dřív jsem ten ockovak měla ve skříni kde jsem ho měla neustále na oči a občas zkontrolovala kdy jít na očkováni ale po tom stěhování mi vůbec nedošlo ze musím kontrolovat průkaz

A jaké očkování se jedná? Většinou ochrana vydrží mnohem déle takže se nic neděje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.4.21 17:52

U našeho veta není problém cca měsíc. Cokoliv navíc už ale dělá nové očkovací schéma… holt se tam ještě jednou stavíš a trochu si priplatis. Hlavu ti nikdo trhat nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.4.21 18:07

Kromě leptospirózy vydrží všechno mnohem déle než 1 rok. Takže zajdi na očkování, za 3 týdny na přeočkování

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14892
5.4.21 00:57

Ježíš, ajo, já měla jít s naším v lednu :oops: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu