Pesar - nejnovější zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.19 01:49
Pesar - nejnovější zkušenosti

Prosím o radu. Vylučovací metodou jsem došla k tomu, že ze všech možností antikoncepce, by mi nejvíce vyhovoval pesar. Respektive, hledám antikoncepci na cca půl roku, pak uvažujeme o druhém dítěti. Takže nechci zavádět tělíska, HA taky rozhodně ne, nic podobně dlouhodobého, žádné hormony. Kondom nechci, vadí mi při spontánním sexu. Upřímně řečeno, naposled jsem o pesaru slyšela v seriálu Sex ve městě před XX lety. Můžete mi prosím někdo napsat nějaké aktuální zkušenosti, třeba s konkrétním doporučením? Děkuji. Prosím o anonym, pár kamarádek zná můj nick a nechci zatím nikde to druhé dítě avizovat.

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.19 07:24

Pokud ti vadi kondom z duvodu spontanniho sexu, tak pesar potrebuje taky urcitou pripravu. Mit ho v sobe porad nemuzes.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.19 11:26

No, poradit ti můžu jen, aby ses vyhnula Femcupu. Nějako nefunguje. :mrgreen: Osobně bych tu dobu přečkala raději na spermicidním gelu a v nejkritičtějších dnech kolem ovulace pro jistotu použila kondom.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.19 20:51
@Anonymní píše:
Pokud ti vadi kondom z duvodu spontanniho sexu, tak pesar potrebuje taky urcitou pripravu. Mit ho v sobe porad nemuzes.

No to jsem se úplně blbě vyjádřila. Kondom mi vadí v momentě mezi předehrou a samotným sexem. Vadí mi i principiálně že není kůže na kůži. Jinak pesar aplikovat předem mi nevadí. No ale koukam že zkušenosti nic moc. Spíš nic :lol:

Váš příspěvek
Reklama