Pěstounská péče na přechodnou dobu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Uživatel je onlinetoma0105
Kecalka 124 příspěvků 1 inzerát 22.11.18 12:44
Pěstounska péče na přechodnou dobu

Poslední dobou o tomto uvažuji čím dál víc, aspoñ to chci zkusit, vím, nemusíme projít tím kolotočem papírování atd.ale zkusit to chci, proto budu ráda za poznatky, těch, co si tady tímto zdárně prošli a mají už dítko doma. Zajímá mě všechno, jak jsem psala, už mám něco načteno, ale zajímá mě praxe.Tady jsem na toto téma nenarazila, děkuji.

Reakce:
Enmamma
Závislačka 3069 příspěvků 22.11.18 15:00

A proč chceš dítě jen na přechodnou dobu? Pěstounů na přechodku je dost, chybí dlouhodobí pěstouni.

Uživatel je onlinetoma0105
Kecalka 124 příspěvků 1 inzerát 22.11.18 16:56
@Enmamma píše:
A proč chceš dítě jen na přechodnou dobu? Pěstounů na přechodku je dost, chybí dlouhodobí pěstouni.

Cítìm to tak ,nikdy jsem o dlouhodobém pěstounství neuvažovala,než se do něčeho vrhnu,hodně o tom přemýšlím,dlou­hodobě opravdu ne.Zase na druhou stranu mě hodně lidí zrazuje,že budu muset po roce dítko poslat dál do náhradní rodiny atp.to mi nevadi,půjde přeci do rodiny,kde bude máma a táta.

Enmamma
Závislačka 3069 příspěvků 23.11.18 08:33
@toma0105 píše:
Cítìm to tak ,nikdy jsem o dlouhodobém pěstounství neuvažovala,než se do něčeho vrhnu,hodně o tom přemýšlím,dlou­hodobě opravdu ne.Zase na druhou stranu mě hodně lidí zrazuje,že budu muset po roce dítko poslat dál do náhradní rodiny atp.to mi nevadi,půjde přeci do rodiny,kde bude máma a táta.

Nejsou dlouhodobí pěstouni, takže se ti může stát, že do rodiny dítě nepůjde, ale k jiným přechodným pěstounům, nebo do kojeňáku.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Cajthamlová se přirovnala k Farné a říká: Žena se mění celý život

Dietoložka, internistka a hvězda pořadu DoktorKA Kateřina Cajthamlová (56) se... číst dále >

Opil se a pak se svlékal? Nové svědectví v případu údajného zbití Jana Tuny

Reportér Jan Tuna (45) tvrdí, že ho během vánočního večírku v pražském klubu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >