Pěstounská péče na přechodnou dobu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
toma0105
Kecalka 246 příspěvků 22.11.18 12:44
Pěstounska péče na přechodnou dobu

Poslední dobou o tomto uvažuji čím dál víc, aspoñ to chci zkusit, vím, nemusíme projít tím kolotočem papírování atd.ale zkusit to chci, proto budu ráda za poznatky, těch, co si tady tímto zdárně prošli a mají už dítko doma. Zajímá mě všechno, jak jsem psala, už mám něco načteno, ale zajímá mě praxe.Tady jsem na toto téma nenarazila, děkuji.

Příspěvek upraven 31.12.18 v 14:02

Reakce:
Enmamma
Závislačka 3720 příspěvků 22.11.18 15:00

A proč chceš dítě jen na přechodnou dobu? Pěstounů na přechodku je dost, chybí dlouhodobí pěstouni.

toma0105
Kecalka 246 příspěvků 22.11.18 16:56
@Enmamma píše:
A proč chceš dítě jen na přechodnou dobu? Pěstounů na přechodku je dost, chybí dlouhodobí pěstouni.

Cítìm to tak ,nikdy jsem o dlouhodobém pěstounství neuvažovala,než se do něčeho vrhnu,hodně o tom přemýšlím,dlouhodobě opravdu ne.Zase na druhou stranu mě hodně lidí zrazuje,že budu muset po roce dítko poslat dál do náhradní rodiny atp.to mi nevadi,půjde přeci do rodiny,kde bude máma a táta.

Enmamma
Závislačka 3720 příspěvků 23.11.18 08:33
@toma0105 píše:
Cítìm to tak ,nikdy jsem o dlouhodobém pěstounství neuvažovala,než se do něčeho vrhnu,hodně o tom přemýšlím,dlouhodobě opravdu ne.Zase na druhou stranu mě hodně lidí zrazuje,že budu muset po roce dítko poslat dál do náhradní rodiny atp.to mi nevadi,půjde přeci do rodiny,kde bude máma a táta.

Nejsou dlouhodobí pěstouni, takže se ti může stát, že do rodiny dítě nepůjde, ale k jiným přechodným pěstounům, nebo do kojeňáku.

Váš příspěvek
Reklama