Pěstounska péče - psycholog nás nedoporučí

Anonymní
20.11.18 12:13

Pěstounska péče - psycholog nás nedoporuči

Dobrý den, prosím vás je tu někdo koho psycholog po přípravě a všeho se rozhodl, že nedoporuči? Tvrdí, že jsem měla hodně špatné dětství, přitom jsem byla pak ve 14 znásilněna a údajně se k tomu matce přiznal bratr. Ale od 17 let mám jednoho partnera s kterým jsem už 14,5 roku a máme desetileteho syna, který je bezproblémový a v pohodě. Oba dva pracujeme, já dokonce už 4,5 roku jako hospodyně v rodině, kde se starám o děti. Jedno jsem vychovala než teď nastoupil do školky. Partnera jsem nikdy žádného jiného neměla. Máme hypotéku a žijeme skvělí život. Ona tvrdí, že mě mé dětství poznamenalo, ale podle, mě je to hloupost. S, matkou mám skvělí vztah teď a dokonce dělám pro obec, kulturní komisi kde jezdím s osmi dětmi na víkendy a děláme společně akce. Co máme dělat? je možné požádat kraj a nechat se přehodnotit jiným psychologem? Je někdo koho psycholog neschválil a kraj ano? Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
20.11.18 12:15

Už od začátku jsem tvrdila,že jsem si sní nesedla.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.11.18 12:19

Jen pro pořádek,psychologické testy jsme dali s manželem oba v pořádku,dokonce říkala,že mi vychází krásný vztah s detmi

• Nahlásit
  • Citovat
14653
20.11.18 12:20

Těžké dětství měl kdekdo, a může být z hogo-fogo rodiny. Nechápu, kde ten psycholog přišel k takovým informacím o tobě.Co bylo kdysi, když jsi byla dítě, to je jedna věc. Teď jsi už dávno dospělá, a žiješ spořádaným životem už mnoho let.Určitě bych požádala o změnu psychologa, a přezkoumání celé této záležitosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.11.18 12:38

Mohu napsat jen mou zkušenost, že i mně říkají, že jsem měla těžké dětství (zemřela mi máma, když jsem chodila do školky), takže automaticky spadám „jinam“. A celou dobu mám za to, že jsem byla v dětství šťastná, až na tuto událost.

• Nahlásit
  • Citovat
Ou
11957
20.11.18 12:49

Zajděte někam pro druhý názor - najděte si jinou organizaci, co zajišťuje přípravu a provázení pěstounských rodin a konzultujte to s nimi.

Držím palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1438
20.11.18 12:53

Souhlasim s Ou,znam rodinu,teda v jine zemi a poprve neprosly.pak sli pres agenturu a maji ted 2deti v peci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1326
20.11.18 13:02

No ten psycholog, psycholozka má divný názory :-) jak tohle psala nostress, znásilnění se může stát i člověku z hodně dobre rodiny to nikdo neovlivní :think: to je osud - a hrozně škaredý :,( a člověka to poznamená nese si to sebou celý život to je pravda spíše nechápu proč kvůli tomu nejste dobrá pro pěstounskou péči to mi hlava nebere :-) jak tady někdo psal nechte se vysetrit u jiného psychologa :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.11.18 14:17

Děkuji všem,já si také myslím,že za to jak jsem žila ani nemůžu a za to znásilnění. Určitě chci posouzení jiným psychologem. Nepřijde mi,že jsem jak tvrdí ona.

• Nahlásit
  • Citovat
6977
20.11.18 15:11

Na psychlozku bych si formalne stezovala, už jen proto, že stigmatizuje oběť. Jak kdybys byla neschopná postarat se o dítě, protože sis někdy před dvaceti lety vytáhla černého petra :poblion: děs že ta káča smí psát posudky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama