Pěstounství - uvažujete někdo nad ním?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nanoBETA
Kecalka 368 příspěvků 02.03.18 23:34
Pěstounství - uvažujete někdo nad ním?

Ahoj, prosím je tu někdo, kdo aktuálně uvažuje, či přímo žádá o pěstounství? Napište mi prosím klidně SZ, nebo i sem do diskuze. Já bych to moc chtěla s někým probrat, i když vím, že se setkání pěstounů a budoucích pěstounů uskutečňují, stejně bych ráda našla ještě další kontakt/kontakty…=)

Reklama

Reakce:

jaaaanina
Echt Kelišová 8624 příspěvků 11.03.18 23:03

Ahojky aktuálně zvažujeme pěstounství :) Zatím jsme nepožádali. Ráda pokecám, ale raději v uzavřené skupině. :)

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Hořká kapka pro Thomase Marklea: Matka Meghan se stěhuje do Londýna!

O Meghan Markle (37) se v posledních měsících dozvídáme především kvůli... číst dále >

Rozkol v Herbáři, konec na Primě: Rybová bude na složenky vydělávat na Ulici!

Herečka Linda Rybová (42) se nikdy netajila tím, že seriály dělá pro peníze a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kiki a Viki se vrací k rodině. Děti do dětských domovů nepatří

Sestry Kiki a Viki se po několika letech stěhování po ubytovnách a... číst dále >

KVÍZ: Co víte o ženském orgasmu?

K Mezinárodnímu dni ženského orgasmu, který připadá na středu 8. srpna, jsme... číst dále >

Reklama