Petice o tom, kdy mají děti jít do školy? :cert: :mrgreen:

12607
14.4.20 13:46

Petice o nesepisování petic, kdy mají děti jít do školy!

Můžete někdo sepsat petici, aby se nesepisovaly petice, kdy mají děti jít do školy? :cert: :mrgreen:

Příspěvek upraven 14.04.20 v 13:50

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25891
14.4.20 13:49

@jege tak ji sepiš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1132
14.4.20 14:00

Já jsem ráda, že to měkdo řeší. Manžel je nemocný a dokud budou děti doma, můžu být taky doma a neohrozit ho. Denně se totiž normálně obsloužím cca 300 lidí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4238
14.4.20 14:04

@kkatarinka za mě budu ráda, když se neotevřou. Máme sice pěknou hoňku všechno zvládnout, ale když si představím děti 8 hodin denně s hadrem na puse. Děkuji nechci. Každopádně pokud se otevřou, budu to respektovat, ale nechám je ještě týden doma a budu zkoumat, jak to funguje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11505
14.4.20 14:06

Jsme národ, kde chce každý rozhodovat a kafrat do všeho. Ale vláda si to udělala sama, tím, že třeba Babiš veřejně chytrolín řešil, že mu píšou matky, že dětem vyrostla noha, tak se musí otevřít obuv.
A to je začátek všeho, stačí napsat ve větším počtu a vládce lidu poslechne. Kdyby uměli normálně poručit, doporučit, usměrnit, a brát v úvahu fakta, tak jsou obuvi otevřené i bez těch žalostných dopisů a vypadá všechno jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
90
14.4.20 14:10

Kdybychom mohli důvěřovat vládě, že bude rozhodovat na základě doporučení odborníků a ne podle toho, jak se který ministr vyspí, žádné petice by nebyly potřeba. Když ale jedna skupina lidí vymyslí, že chce nechat školy zavřené až do září a vláda na to reaguje, je logické, že se musí najít lidé, kteří s tímto postupem nesouhlasí a sepíší petici druhou :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6617
14.4.20 14:17

Až mi někdo poradi kam mám dát skolkové dítě příštích 5 měsíců a udělá za mě práci v mém zaměstnání podepíšu jakoukoli petici :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12607
14.4.20 15:44
@Alušáček píše:
Až mi někdo poradi kam mám dát skolkové dítě příštích 5 měsíců a udělá za mě práci v mém zaměstnání podepíšu jakoukoli petici :lol:

Správně, a nejlepší je podepsat všechny 3 - za školy, proti školám a proti peticím, a ono to už něco z toho dopadne! :potlesk: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19933
14.4.20 16:05

Já bych byla za petici proti koronaviru! Možná i agresivní letakovou kampaň : virus? Ne děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32779
14.4.20 16:22
@Bubla Bůčková píše:
Já bych byla za petici proti koronaviru! Možná i agresivní letakovou kampaň : virus? Ne děkuji.

No tak to by mohlo zabrat, vidíš, to ještě nikoho nenapadlo. Aby to nebylo na Nobelovku :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
165
17.4.20 11:15
@vokishka píše:
No tak to by mohlo zabrat, vidíš, to ještě nikoho nenapadlo. Aby to nebylo na Nobelovku :mrgreen:
:)
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat