Petice rodičovský příspěvek - opět

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.19 19:26
petice rodičovský přispěvek opět

Prosím anonym - dnes jsem se do " krve" pohádala se známou kvůli odlišnému názoru, chodí jsem, velmi pravidelně a ráda bych svůj " nick" udržela v soukromí - snad to pochopíte :kytka:

Na zmíněné petici mě totiž zaujala věta:
" pro všechny občany AKTIVNĚ pobírající příspěvek v roce 2020"

• to znamená že mám- li dítě které ještě nedovršilo 4 roky, ale rodičovský příspěvek jsem si nastavila na 3 roky ( vyberu stávajících 220 tis do konce roku 2019)
    • tj. v roce 2020 ho nebudu již pobírat - tak " utřu nos"? budu potrestána za to, že se o rok dřív zapojím do pracovního procesu?

Není tohle nakonec ještě víc nespravedlivé a diskriminační než to, že bude zvýšení až pro nově narozené děti?? :zed:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
ka2ka
Extra třída :D 14600 příspěvků 27.03.19 19:30

vždyt je to jedno ne? v petici si může být napsáno co chce jde o to co s tím vláda vymyslí

terien
Extra třída :D 10745 příspěvků 27.03.19 19:31

Mě přijde, že rodiče už tak nějak ztratili míru. Od nějakého data to začít musí, to by se taky mohli ozvat ti, co už mají děti ve školce nebo na gymplu aby to teda bylo spravedlivé :roll: prostě bych to pískla od 1.1. 2020 a hotovo. Stejně tak to bylo s porodným a taky to všichni přežili.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.19 19:31

@ka2ka tak jedno to není - protože " vláda" se toho může " chytit" že?

stinga
Kelišová 5945 příspěvků 3 inzeráty 27.03.19 19:31

zakládáš 58. diskusi na totéž téma, nic nebylo schváleno, nikdo nic navíc nedostane, uklidni se - a jinak každý zákon musí někdy začínat a vždy je někdo, komu to nevyjde

AjaF
Zasloužilá kecalka 556 příspěvků 27.03.19 19:32
@terien píše:
Mě přijde, že rodiče už tak nějak ztratili míru. Od nějakého data to začít musí, to by se taky mohli ozvat ti, co už mají děti ve školce nebo na gymplu aby to teda bylo spravedlivé :roll: prostě bych to pískla od 1.1. 2020 a hotovo. Stejně tak to bylo s porodným a taky to všichni přežili.
:potlesk:
Aduš8
Závislačka 4136 příspěvků 27.03.19 19:33

Bože, co dokáže jedno rozhodnutí vlády udělat s půlkou národa :zed:

ka2ka
Extra třída :D 14600 příspěvků 27.03.19 19:34
@terien píše:
:pankac:
Aduš8
Závislačka 4136 příspěvků 27.03.19 19:35

@terien jsem stejného názoru, nedejbože, že to odsouhlasí jinak a nastanou zmatky ve vypočítávání a vyplácení… To budou diskuze, jak jim nepřišel rodičák a jak na ně na všechny zapomněli. Stejně jako v Německu s Familiengeld, který rozhodli vyplácet zpětně. Linky po dobu tří měsíců beznadějně přetížené, na dopisy ani neodpovídali. :lol:

Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30363 příspěvků 27.03.19 19:36
@ka2ka píše: :pankac:

nejlepší bude rodičák nezvyšovat nikomu.Kdo přežil do 31.12.2019, ten přežije i po Novém roce.

terien
Extra třída :D 10745 příspěvků 27.03.19 19:36
@Anonymní píše:
@ka2ka tak jedno to není - protože " vláda" se toho může " chytit" že?

A když se nechytí, tak jim tam doneseme posr.ané pleny. To by bylo aby to nebylo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.19 19:37

@stinga zakládám - ale tohle zrovna se neprobíralo - nebo jsem alespoň, nepostřehla… jinak to, že bude pro nově narozené děti - chápu a přijde mi to i logické, že ta čára, se někde udělat musí…
ale varianta, že by maminky STEJNĚ STARÝCH dětí jedna kvůli tomu, že nastoupí do práce nedostane NIC a druhá, proto že je doma dostala 80 tis. - mi přijde teda na hlavu, ale si sem divná no… :nevim:

Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30363 příspěvků 27.03.19 19:37
@terien píše:
A když se nechytí, tak jim tam doneseme posr.ané pleny. To by bylo aby to nebylo.

Ty ponesou jen mamYnky.

mZoey
Kecalka 187 příspěvků 27.03.19 19:38

@terien tak tak, taky jsem to říkala..... sice mě to taky štve, ted v dubnu čekáme prcka, tak bych se nezlobila mít o pár penízků víc, ale když nebude nebude, asi to zvládnu i bez toho :D ale ještě chvilku budou maminy remcat, a dostaneme zase h..vno a dají to důchodcům :D

terien
Extra třída :D 10745 příspěvků 27.03.19 19:39
@mZoey píše:
@terien tak tak, taky jsem to říkala..... sice mě to taky štve, ted v dubnu čekáme prcka, tak bych se nezlobila mít o pár penízků víc, ale když nebude nebude, asi to zvládnu i bez toho :D ale ještě chvilku budou maminy remcat, a dostaneme zase h..vno a dají to důchodcům :D

Ať dají, ti za to aspoň budou rádi

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama