Petice za 2.kola přijímaček na SŠ

685
24.3.20 15:00

Petice za 2.kola.prijimacek na SS

Prosim o podepsani petice, kto s tim souhlasi. Dekuji.

https://www.petice.com/…macich_izeni?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4069
24.3.20 15:16

Potřebovala bych víc informací. V čem spočívá druhé kolo? Co se stane s těmi, co uspějí v prvním kole? Proč se zavedla dvě kola? (Já třeba měla kdysi jen jedno). Všichni jsou u zkoušek nervózní, to je jasný. Ale to i u maturity, u státnic. Já do té problematiky nejsem zasvěcená, pokud někdo chce podepsat petici, měl by to odůvodnit více slovy, než že je to nefér. Protože takhle se mi to zdá nefér jen k těm, co to zmáknou na první dobrou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2359
24.3.20 15:25

Uprav alespon hrubky v tom textu. Jestli jsi ten student, ktery chce jeste jedno kolo, tak tedy v zadnem pripade nepodepisu!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1460
24.3.20 16:26

Uč se a bude ty stačit jedno kolo. Máš tam velkou chybu že každý rok byly 2 kola příjmaček. Nebylo a dokonce byly doby kdy se psala jen jedna škola a ne 2 či 3 jak teď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1460
24.3.20 16:51

Celkově když se člověk podívá na ty další petice. Tak je vidět že se lidé nudí asi tím jak jsou doma a vymyšlejí kraviny na které pak píšou petici…Jako by vláda měla čas se takovými kravinami zabývat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23912
24.3.20 17:39

@Čičorečka jde o to, že měli všichni dva pokusy - dvě kola. A počítaly se ty lepší výsledky z každého pokusu. Takže pokud byla lepší matematika v 1. kole a čeština v druhém, tak to tak vzali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23912
24.3.20 17:40

Dřív bývalo normálně jen jedno kolo. Je třeba vzít v úvahu to, že někdo ty testy musí opravit. A o týden později už mají běžet maturity. Všechno to ty střední školy musí zvládnout v krátkém časovém sledu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2736
24.3.20 17:47

Zase petice, to jsou jen samý petice… za tatínky, za školy, za Babiše… za chvíli budeme jako v dětské říkance Za maminku, za tatínka :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4069
24.3.20 18:32

@vokishka aha. A z jakýho důvodu to tak fungovalo? Pak si stěžujeme, že nemáme řemeslníky, když se snažíme všechny procpat na střední školu. Ale chápu, mně bylo zas líto, že jsem se musela přihlásit jen na jednu školu, ne na několik, jak tomu bývalo. Jen petici jsme kvůli tomu tehdá nevypisovali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
685
24.3.20 19:07

@bobulka88 je to okopirovany text, nepsala jsem ho ja

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
685
24.3.20 19:10

Je to jinak, jak pisete.
Na prihlasku se davaji dve skoly.
Deti mely mit dva jednotne testy.Na jedne skole a druhe. Pocitat se mel ten lepsi.Napr.moje dcera se chce dostat na gymnazium a druha skola je OA.
Kdyz bude delat prijimacky na OA a budou lepsi vysledky nez kdyz delala na gympl, pocita se jo to tam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
685
24.3.20 19:11

@shadowbabe nikdo vas nenuti. napsala jsem KDO S TIM SOUHLASI.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
685
24.3.20 19:12
@vokishka píše:
@Čičorečka jde o to, že měli všichni dva pokusy - dvě kola. A počítaly se ty lepší výsledky z každého pokusu. Takže pokud byla lepší matematika v 1. kole a čeština v druhém, tak to tak vzali.

ano. dekuji za vysvetleni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2359
24.3.20 20:26
@katuska1984 píše:
@bobulka88 je to okopirovany text, nepsala jsem ho ja

Tak at to opravi autor petice, jestli to zvladne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36183
25.3.20 06:19

Hele ty máš překlepy i v té petici - jsi cizinka?

chtěla jsem ti to podepsat, ale to je vážně směšné - takhle se to nemůže nechat, to nikdo nepodepíše - ja jasné, že pisatel inzerátu na maturitním oboru nemá co dělat.
Už jsem se jednou domnělé cizince nabídla, že jí pomůžu s opravou textu inzerátu a zjistila jsem, že ona cizinka není, zato já jsem děsná *****

takže se tochu bojím, ale přesto - potřebuješ pomoci s textem, ČJ není tvá mateřština?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama