Pětiměsíční miminko do sporťáku?

Anonymní
21.5.20 14:20

Pětiměsíční miminko do sporťáku?

Ahoj holky,
možná, že mám úplně hloupý dotaz, ale vážně si nevím rady. Malé je pět měsíců, nesedí, ale neskutečně se mi vzteká v hluboké korbičce nějaké poslední dva týdny. Jakmile je ve vajíčku s podvozkem a krásně vidí, tak ani nehekne. Ovšem ve vajíčku jí vozit nechci.
Náš sporťák se dá takto položit, viz. fotografie. Není to úplně leh, jak můžete vidět, ale markantní většinu váhy má pořád na zádech a ne na zadečku. Myslíte, že jí takto mohu vozit? Už si s ní nevím rady, v korbičce má vysloveně hysteráky. Bojím se kvůli zádům atd.

Moc děkuji :*

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7929
21.5.20 14:24

Podle fotky těžko soudit, ale jestli není v kočárku celý den a je takto klidnější tak bych ji tak vozila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2751
21.5.20 14:32

A zkouseli jste jezdit v korbe na brise s vyhrnutou striskou, aby videla? Je to aktivni pozice, ve ktere zaroven posiluje a vidi ven. Je to zdrave :palec:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10763
21.5.20 14:36
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
možná, že mám úplně hloupý dotaz, ale vážně si nevím rady. Malé je pět měsíců, nesedí, ale neskutečně se mi vzteká v hluboké korbičce nějaké poslední dva týdny. Jakmile je ve vajíčku s podvozkem a krásně vidí, tak ani nehekne. Ovšem ve vajíčku jí vozit nechci.
Náš sporťák se dá takto položit, viz. fotografie. Není to úplně leh, jak můžete vidět, ale markantní většinu váhy má pořád na zádech a ne na zadečku. Myslíte, že jí takto mohu vozit? Už si s ní nevím rady, v korbičce má vysloveně hysteráky. Bojím se kvůli zádům atd.Moc děkuji :*

No, přijde mi, že je v tom spadlá, pokud nejde dát kočárek více do lehu, tak bych jí tam nedávala, zkusila bych jinou polohu v kočárku, já měla i v hlubokém kočárku možnost trošku polohovat, ale asi top nemá každý, max můžeš zkusit ji trošku podepřít polštářem na malou chvilku. Nebo pořídit jiný sporťák, který lze dát do lehu, to by bylo dle mě nej,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
579
21.5.20 14:51

Ja bych ji tam asi dala. Lepší než řvaní v hluboké korbě. Ale určitě to není ideální, no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7598
21.5.20 14:58

Mám stejný problém. Ven už chodíme jen na deku… Dceri je 5.5m, a sporťák budu kupovat za měsíc. To co vyvádí v korbě je šílený, ať je na břiše nebo na zádech :roll: takže za mě klidně.. Vždyť v tom není celý den, ale třeba jen hodku… Jestli jde ještě snížit, tak to zkus dát ještě malinko dolů. Ale jde to špatně vidět ten sklon..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3543
21.5.20 15:15

@kotaska91 nemužeš jí to pod těma nohama dát dolu, jako hlubokou korbu?

já má podobny kočarek, ale nevim jestli to máš stejně, že se dá hluboká korba pár staženími a polováním předělat na sporťák

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2679
21.5.20 15:25

Já bych dala. Oba dva syny jsem takto vozila, ptz okolo toho půl roku v korbičce vyváděli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35501
21.5.20 15:44
@Oriseka píše:
A zkouseli jste jezdit v korbe na brise s vyhrnutou striskou, aby videla? Je to aktivni pozice, ve ktere zaroven posiluje a vidi ven. Je to zdrave :palec:.

Takto jsem vozila všechny děti :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2751
21.5.20 15:49
@Jana206 píše:
Takto jsem vozila všechny děti :palec:

Mam pocit, ze to i syny posunulo ve vyvoji dopredu. Fyzioterapeutka taky tuto pozici chvalila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat