Petite mars, Navington a Baby merc

26.11.19 21:12

Petite mars, Navington a Baby merc

Prosím o zkušenosti s kočárky:
Petite mars terrain
Navington caravel/galeon
Baby merc faster classic
Vybírám z kočárků po bazarech, max. po jednom dítěti pro naše malé nastávající. :) Ráda bych podvozek, který moc nerezne, houpací, větší korbu a čtyři pevná nafukovací kola, spíše na procházky v terénu. Preferuji dvojkombinaci. Doma mám po sestře autosedačku Cybex, tak aby kdyžtak se dala na něj nasadit. Moc děkuji za zkušenosti a rady! :srdce:

Příspěvek upraven 26.11.19 v 22:28

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7303
26.11.19 21:32

Mám Navington caravel už na druhé dítě a nemůžu si jej vynachválit. Velká korba, houpací kočárek, natáčecí přední náprava, kolečka mám teda 12", do terénu je super. Z nevýhod je vyšší váha, ale pokud jej pětkrát denně nemusíš tahat do auta a z auta a já nevím co, tak to nevadí, jezdí se s ním lehce (vyjma prudkých kopců, ale to se asi pronese každý kočárek). Pokud nemám přední kola zaaretovaná, couvání provádím po zadních kolečkách, protože jinak kočár necouvá podle mých představ, je to jen o zvyku. Co mě akorát trochu štve, že po zmoknutí klouby na houpání trochu vržou, po nějaké době je zase klid, ale pak zase jednou zmokneme a potom zase trochu vrže a tak pořád dokola. Ale jinak jsem fakt spokojená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.11.19 22:26

Díky moc za názor. :) A prosím jaké cca. rozměry má korbička?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7303
26.11.19 22:54

@Simkahorna Měřila jsem narychlo, dno korbičky má cca 77cm délka, 35cm šířka a 17cm hloubka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.11.19 22:56

Děkuji! :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.19 23:15

Taky mám Navington Caravel a naprostá spokojenost. Až mi odroste dítě, budu se s ním těžko loucit. Mě teda nevrze, ani za deště. Hned po koupi ho manžel promazal silikonovým olejem (prý se to má) a je fakt, že ani jednou nezavrzal nebo nezarachtal. Zkoušela jsem různé houpací kočárky a tento byl nejlépe odpružený, na houpání příjemně měkký. I po roce a půl každodenního ježdění, leckdy opravdu cestou necestou, je podvozek stále jako nový. Nic nerezne, nepovoluje se… Jedine, co bych mu vytkla, je menší sportovní nástavba. Budu ráda, když vydrží do 2 let. Ale za jiný sporťák ho zatím měnit nechci, děcko houpání miluje (a já taky) :lol: Navíc, na našich cestách bych si jízdně pohorsila.

• Citovat
  • Nahlásit
27.11.19 00:45

Děkuji. :) Ještě jsem se chtěla zeptat, jak má být ideálně veliká sportovní nástavba? Četla jsem teď u jednoho kočárku (nejednalo se o Navington), že korbička byla v pohodě a sporťák byl jak pro panenku.. Chtěla bych se vyvarovat chyby.. :/ A ještě by mě také zajímalo, jestli má někdo zkušenosti s Baby Merc?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
662
27.11.19 02:55

@Simkahorna
Ahoj, měla jsem baby-merc Classic a byla jsem moc spokojená, velká korbicka hluboká i sportovní, kola jsem měla 16” silikon, ale ke sportaku jsem porizovala ještě nafukovací 14”, pro mě neměl žádnou vadu a navíc široko daleko nikdo podobný neměl :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.11.19 15:14

Moc děkuji za odpověď. :) Jedeme se v pátek na jeden Baby Merc podívat, tak jsem moc zvědavá. 😊 Třeba s ním i odjedeme. Díky všem za zprávy a čas, moc mi to pomohlo.👍

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7303
27.11.19 22:35

Anonymní, já si sporťák přitpůsobila tak, že jsem tu vrchní „desku“ ohnula a schovala pod tu vložku, o kterou se dítě opírá. Tím vznikl prostor do výšky. Nevím, do kdy by sporťák vydržel, kolem dvou let si už syn zvykal pochodovat sám, protože na cestě bylo druhé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat