Petite&Mars Vario 2v1 zkušenost??

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
981
20.5.22 09:26

Petite&Mars Vario 2v1 zkušenost??

Ahoj všem,
holky prosím máte některá tento kočárek? P&M Vario 😍 Našla jsem tu nějaké diskuze ale všechny jsou dost staré. Nemohla byste mi někdo zhodnotit jak si s tím jezdí atd? Potřebovala bych aby byl skladný i do menšího kufru, líbí se mi že jde složit i korbička… Potřebovala bych ho spíš na převozy, malá má 9 týdnů a v srpnu jedeme na dovolenou tak jestli zvládne i trochu Polní cestu nebo les? Přeci jen jsou k němu i nafukovací kolečka. Co myslíte? Moc děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
20.5.22 10:20

Měla ho kamarádka. Korba má vnitřní rozměr jen 75 cm, což je strašně málo. Takže pokud ty sama nejsi prcek, vybírala bych jiný kočár. No a polní cesty a les, je to takový klasický „kostitřas“ do města. Do terénu jsou lepší kočárky.

• Citovat
  • Nahlásit
19942
20.5.22 10:49

Do terenu potrebujes hlavne kvalitni odpruzeni, nejen nafukovaci kola.

Na dovolenou bych zadne provizorium nevolila, naopak - jestli toho dost projdete, chce to dobry kocar.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
981
20.5.22 11:03

No holky a který? Potřebuju aby byl hlavně skladný. Je nás 5 a budu mít co dělat narvat to do auta i s pidi kočárem. Mám doma Jane slalom Pro a s korbou to do auta nenarvu, musím ji vezt na zadní sedačce a dvě starší děti bych musela asi táhnout na kouli ( kouli ale nemám 😂 ). Malá bude mít v době dovolené 4.5 měsíce 🤦

@Lucie_Sx asi neplánujeme žádné velké chození, ale aby to aspoň výjimečně zvládnul… Můj chlap je lenoch.

Jinak já mám asi 167cm, jsem si říkala že by malá ty korbě vydržela tak do podzimu s fusakemse mi nevejde ani do toho co mám teď 🤷

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat