Petr Kahánek, nebo JS lab Brno

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
SlecnaSally
Kelišová 6356 příspěvků 28.02.18 19:09
Petr Kahánek, nebo JS lab Brno

Ahoj holky,
Jdu tam na korunky, tak mě zajímá zkušenost.
Dekuji :mavam:

Reakce:
Anyie
Nováček 9 příspěvků 28.11.18 16:23

Ahojky..byla jsi na te klinice zajima mne zkusenost.děkuji
:roll:

SlecnaSally
Kelišová 6356 příspěvků 28.11.18 17:22
@Anyie píše:
Ahojky..byla jsi na te klinice zajima mne zkusenost.děkuji :roll:

Byla a super

Anyie
Nováček 9 příspěvků 28.11.18 19:16

a mužu se zeptat na kolik te to vyslo??a kolik korunek ti davali a jaky material??chci se zitra objednat ,ale jsem z Ostravy tak bych rada vedela a zjistila vic tady :-)

SlecnaSally
Kelišová 6356 příspěvků 29.11.18 00:34
@Anyie píše:
a mužu se zeptat na kolik te to vyslo??a kolik korunek ti davali a jaky material??chci se zitra objednat ,ale jsem z Ostravy tak bych rada vedela a zjistila vic tady :-)

Jedna 4 500, mam keramiku na zirkonove konstrukci. Nic nebolelo :) všichni mi zuby chválí , vypadají přirozeně

Anyie
Nováček 9 příspěvků 29.11.18 14:47

A byla jsi u doktora Kahanka jo?Jak to bylo s placenim-plati se hned?ja totiz potrebuji vic korunek ,takze asi zaplatit to na 2× nejde ze? :nevim:

SlecnaSally
Kelišová 6356 příspěvků 29.11.18 16:46
@Anyie píše:
A byla jsi u doktora Kahanka jo?Jak to bylo s placenim-plati se hned?ja totiz potrebuji vic korunek ,takze asi zaplatit to na 2× nejde ze? :nevim:

Já měla šest a platila jsem při broušení a pak při nasazení . Rozestup týden :think:

Anyie
Nováček 9 příspěvků 29.11.18 18:36

aha aha…no hmmm jsem objednana na unor,tak jsem zvedava tady stoji korunka 6000kc tak me to laka vic do Brna:) takze do mesice si asi mela nove zoubky vid

SlecnaSally
Kelišová 6356 příspěvků 30.11.18 14:38
@Anyie píše:
aha aha…no hmmm jsem objednana na unor,tak jsem zvedava tady stoji korunka 6000kc tak me to laka vic do Brna:) takze do mesice si asi mela nove zoubky vid

Za 14 dni ????

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Vilhelmová jako Meda: Hrát ji je obrovská odpovědnost a troufalost

Mecenáška a vášnivá sběratelka umění Meda Mládková 24. června oslaví... číst dále >

Tvůrce Mafie pálí ostrými do ODS, schytal to Fiala i Novotný. Důvod? Klaus!

Vyloučení Václava Klause mladšího (49) z ODS vyvolalo na pořádný rozruch. K... číst dále >