Reklama

Pevná přebalovací podložka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

monna.monna 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.15 18:11
Pevná přebalovací podložka

Koupila jsem pevnou přebalovací podložku Scarlet, dáváte ji normálně na stůl? Nebude klouzat? Mám tuhle: http://www.motylekprodeti.cz/…-mix._15115/?…
Máte podobnou nebo tuhle některá? Jak vám slouží? Díky :-)

Nejnovější recenze z kategorie Přebalovací podložky

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 06.08.15 18:18

@monna.monna měla jsem na prvního a dle mého zbytečná investice.. ale neklouzala, to fakt ne..

monna.monna 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.15 18:21

@martina.se proč zbytečná?

Brouk č.1
Kecalka 268 příspěvků 06.08.15 18:27

My používáme od první dcerky v koupelně na pračce. Máme do teď na druhou. :-) je super a neklouže. Nad postýlku jsem nedávala, měla jsem pult. Na pračce drží a je fajn, že je pevná, pže pračka je malá. :)

Clau.Zuzu
Zasloužilá kecalka 888 příspěvků 06.08.15 18:38

Já ji mám koupenou a chci dát (jsou tam takové malé šroubky) na komodu, která bude v pokojíčku. V ložnici můžu vždy přebalit v postýlce :)

monna.monna 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.15 18:41

Mám k tomu taky ty šroubky, ten stůl, na kterým plánuju přebalovat, je šířka 75 a ta podložka 80, trošku přesahuje, ale ty šroubky tam nechci vrtat, abych ji mohla přendávat kamkoliv jinam. A na tom stole je spousta místa na kosmetiku a plinky a tak. :-) Budete nebo dáváte na podložku ještě plínku nebo jendorázovou podložku?

Helenka89
Ukecaná baba ;) 1913 příspěvků 06.08.15 18:46

@monna.monna Mám taky pevnou podložku. Muž tam našrouboval ty zarážky, podložku máme v pokojíčku na dětském psacím stole a večer jí přenáším do kuchyně, kde jí mám taky na stole - koupeme v kuchyni, v koupelně na to není místo. Slouží dobře a neklouže :)

Kriss Tina
Kelišová 5019 příspěvků 06.08.15 18:48

Mam tu samou v modrym na malyho, mam ji normalne na prebalovaku, neklouze… zbytecna mi nepride je fajn snadno se omejva je mekoucka :-) ze zacatku jsem prebalovala na posteli ale to mi odnesli zada, za nic bych ji nevymenila :-)

Helenka89
Ukecaná baba ;) 1913 příspěvků 06.08.15 18:49

@monna.monna A jednorázovou podložku tam dávám :)
Na obou těch stolech jsou ty šroubky zaražené o horní hranu stolu, v pokojíčku kousek přesahuje, v kuchyni jsou ty spodní šroubky na stole, a i přesto to neklouže a drží a je to v pohodě i se šroubkama :)

Kriss Tina
Kelišová 5019 příspěvků 06.08.15 18:56

@monna.monna ja podlozku teda nedavam, pride mi to zbytecny, pokoupani na to rozlozim, osusku a pri prebalovani na tom nahatej nelezi, naopak mi vyhovuje vic ze to potom akorat otru treba vlhkym hadrikem a nemusim porad prat nejaky podlozky :-D

verulicek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.15 19:10

@monna.monna měla jsem podobnou, vyhodili jsme ji po roce, v místě, kde přechází měkká část v tvrdou se začala rozpadat…ty švy se prostě namáhají a nevydrží to..navíc jsem si myslela, že ji budu využívat právě na postýlku a ani jednou k tomu nakonec nedošlo…takže u druhého budu pořizovat klasicky měkkou.

Raddkka
Ukecaná baba ;) 1230 příspěvků 06.08.15 19:28

@monna.monna mě to příjde malé a nepohodlné. my máma hlubokou komodu a na tom nafukovací gumový přebalovák. Nafouknuté okraje zachytí počůrání při přebalování a krásně jde strčit pod sprchu.

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 06.08.15 19:33
@monna.monna píše:
@martina.se proč zbytečná?

využila jsem párkrát, byla nepraktická :think: kluk se mi do toho po pár měsících nevešel..

majki.r
Extra třída :D 12486 příspěvků 06.08.15 19:48
@Raddkka píše:
@monna.monna mě to příjde malé a nepohodlné. my máma hlubokou komodu a na tom nafukovací gumový přebalovák. Nafouknuté okraje zachytí počůrání při přebalování a krásně jde strčit pod sprchu.

taky jsem měla nafukovací a super, hlavně mi na ní neklouzala jednorázová přebalovací podložka. Jak mi ale malá povyrostla, musela jsem koupit větší a mám podobnou, jako zmiňuje zakladatelka. Jsem spokojená, jen mi po ní klouže ta přebalovací podložka.

marse00
Povídálka 23 příspěvků 21.09.17 18:26

Ahoj holky kupuji přebalovací komodu a nevim si rady jakou přebalovací podložku na ní. komoda je tato *** Nevím jestli pevnou nebo měkkou podložku. Poradíte mě prosím.

edit admin - odstraněn odkaz

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jandová po letech na párty: Zvítězila konečně nad svými démony?

Zuzana Jandová (31) bezesporu patří k nejpůvabnějším a nesmyslnějším... číst dále >

Diváci a porota rozhodli: Ve StarDance dotančila Monika Bagárová

Kdyby se o vítězi deváté řady StarDance mělo rozhodnout hned první večer, kdy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >