Pevná stolice a zároveň průjem

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
30.10.21 09:03

Pevná stolice a zároveň průjem

Ahoj může ovlivnit antikoncepci když mám pevnou stolici a zároveň průjem? Dneska jsem šla na záchod a nejdříve byla pevná a pak asi průjem. Nebo nevím co to bylo, ale prostě byla tam pevná stolice a záchodova voda byla zbarvená. Antikoncepci jsem si vzala v 6 ráno. Může to teda snížit? Nic jsem ještě nejedla. Asi blbá otázka, ale děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
997
30.10.21 09:07

To se občas stává že když je stolice hodně tuhá tak střevo vyprodukuje hlen aby šla líp ven.. :lol:
Vliv na ha by to mít nemělo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.10.21 10:06

@Vladusxx no ale vypadalo to jak průjem. Ta voda byla zbarvená.

• Citovat
  • Nahlásit
997
30.10.21 10:19

Definice prujmu: opakovane řídká až vodnatá neformovana stolice alespoň 3× denně…

ojediněla řidší stolice není průjem mohla být způsobena usilovněji praci střev při vytlačování té tuhé části a omezení vstřebávání vody ve střevě aby se stolice naredila a šla líp ven..plus ten hlen se od stolice samozřejmě obarví… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.10.21 10:22

@Vladusxx děkuji takže můžu být v klidu?

• Citovat
  • Nahlásit
997
30.10.21 10:32

Jj pokud z tebe nelita voda tak je to v poho a případně jeden prasek který by se nevstrebal úplně taky účinnost neovlivní…během jednoho dne ti vajíčko neuzraje ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.10.21 10:36

@Vladusxx takže teďka nemusel vstřebat?

• Citovat
  • Nahlásit
997
30.10.21 10:41

Já myslím že se vstřebal vpohode..jen se tě snažím i uklidnit že kdyby náhodou ne tak se nemusíš bát…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.10.21 10:55

@Vladusxx jsem v 3.tydnu brání tak by to mělo být v pohodě. Tak děkuji moc za uklidnění

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat