Pfizer očkování – druhá dávka a vedlejší příznaky

26
30.4.21 23:12

Pfizer očkování druhá davka vedlejsi příznaky

Ahoj jak dlouho jste měli vedlejší příznaky z očkování?
Já jsem po 2 dávke očkování 3 dny..
Mám šílenou bolest ruky, bolí mě a motá se mi hlava, bolí mě celé tělo, zimnice a i zvýšená teplota, zvětšili se mi uzliny na krku, bolest v krku a rýma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3338
30.4.21 23:16

Proto se má hned po příjezdu z očkování vzít paralen a pak ještě (doporučení z očkovacího centra). Jsou to běžné příznaky (táta si ho vzal a byl ok, sestra nechtěla a dopadla jako ty). Je to typické až po 2. dávce. Přejde to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2600
30.4.21 23:18

Ahoj, já neodpovím, ale zajímá mě to, tak se takhle připojím. Já byla na 1.dávce Pfizeru dnes a jsem jen taková rozlamaná a bolí mě očkované místo na ruce. Snad to nebude trvat dyl jak pár dní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2374
30.4.21 23:47

Ahoj, byla jsem na druhé dávce ve středu a stejně jako po první jen bolest ruky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
30.4.21 23:55

@Fiialka To bude v pohodě, jak říká paní tady já jsem první den paralen nevzala a doplatila jsem nato. A říká se že po druhý dávce jsou příznaky,, silnější" ale asi zase každé tělo jinak reaguje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
30.4.21 23:56

@RenkaH já jsem byla taky ve středu a začalo to včera.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2578
1.5.21 00:15

Já jsem měla druhou dávku v úterý. Ve středu příznaky jako zakl. Ve čtvrtek ještě únava a v pátek už v poho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33515
1.5.21 00:26
@RenkaH píše:
Ahoj, byla jsem na druhé dávce ve středu a stejně jako po první jen bolest ruky.

bolest očkované ruky, fest silná, nedalo se na ní ani spát + celotělová únava.3 den již jako rybička.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16373
1.5.21 00:39
@Mag1996 píše:

Moji tři senioři dostali první dávku minulý týden – žádný z nich neměl jiné následky než slabou bolest v místě vpichu cca pár hodin po očkování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5574
1.5.21 06:35

Za mě první dávka pouze s bolestí ruky, po druhé druhý den bolest svalů a kloubů, kůže, obrážení zimy, prostě typicky chřipkový stav. Teplota žádná, později se přidala bolest hlavy, ale ukrutná. Naštěstí přešla hned po 1Paralenu.
Osobně bych do sebe žádné prášky preventivně necpala, pokud to půjde vydržet, nechala bych tělo, ať si poradí samo a reakci zbytečně netlumila. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23889
1.5.21 07:33
@stazka píše:
Za mě první dávka pouze s bolestí ruky, po druhé druhý den bolest svalů a kloubů, kůže, obrážení zimy, prostě typicky chřipkový stav. Teplota žádná, později se přidala bolest hlavy, ale ukrutná. Naštěstí přešla hned po 1Paralenu.
Osobně bych do sebe žádné prášky preventivně necpala, pokud to půjde vydržet, nechala bych tělo, ať si poradí samo a reakci zbytečně netlumila. :nevim:

Velmi podobne. A jedna kolegyne mela druhy a treti den k tomu rymu a kasel. Dalsi uz v pohode.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4835
1.5.21 07:44
@Mag1996 píše:
Já jsem po 2 dávke očkování 3 dny..
Mám šílenou bolest ruky, bolí mě a motá se mi hlava, bolí mě celé tělo, zimnice a i zvýšená teplota, zvětšili se mi uzliny na krku, bolest v krku a rýma.

Ja to mela po prvni davce krute ze zacatku jen bolest, ruky, zad tak nejak i nohy ale tak 24h po i dusnost a tresy noh. Bala jsem se co druha a to hodne. Kupodivu co jsem byla ve ctvrtek, tak jen trochu boli ruka, mozna chvili zada, ale jinak zatim nic..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53476
1.5.21 08:28

Ty 2-3 dny. Reakce jsem měla, ale nebylo to nic strašného.
Rodiče po první dávce vůbec žádná reakce. Dneska jedou na druhou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1366
1.5.21 08:36

Já úplně v pohode, trosku mě jen bolela ruka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat