Phil&Teds SP nebo jiny tandem

11.10.07 23:17

Phil&Teds SP nebo jiny tandem

Ahoj,
mame 15ti mesicniho kluka a pristi rok v breznu cekame dalsi prirustek. Uvazuju o kocarku Phil&Teds SP. Nemate, prosim, s timto kocarkem nekdo zkusenost? At dobrou nebo spatnou. Budu moc rada za kazdou odpoved, a treba i za tip na nejaky jiny tandem.
Diky. Misa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9867
11.10.07 23:43

Mishule, mám a je to super volba!!! Kup si ho klidně hned, je to i úžasný sporťák pro prcka a až se narodí miminko jen se postěhuje na přídavnou sedačku.

Nejvíc se mi líbí, že je to jak kočárek pro jedno, tak i pro dvě děti.

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1905
12.10.07 09:45

taky nad nim uvazuju, takze zkusenosti seeem.

Lesino, zeptam se, jak je skladny, vejde se jednoduse do kufru?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
184
12.10.07 09:55

Ahoj, taky jdu do Phil a Teds, je to fakt bomba! NAvíc, pokud seženeš novinku, má super vychytávky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2236
12.10.07 10:19

Ahoj,

je to muj favorit na nase dalsi skorodvojcata za dva, tri roky…urcite ocenis, ze se z nej da udelat jednokocar a plne ho budes vyuzivat. My meli na prvni deti normalni tandem a ackoliv jsou holky tezce pod vahou, tak za tri mesice jsem s nim nedokazala zatocit. Pro vylety bez jedne cacory jsem musela mit v pohotovosti dalsi kocar a to zabralo dost mista…

Jdi do toho!!!

Terik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
12.10.07 11:12

Je mimořádně skladný, zvlášť když odděláš kola - to se pak dá i zastrčit mezi zadní sedačky - a kola sundám jedním hmatem jednou rukou… A i když jsou špinavá nezašpiním se, bo nemusím sahat na pneumatiky - jen ho chytím za střed a ten bývá čistý.
Na jedné straně má tak 5 cm, na druhé se zesiluje asi na třicet - ale my ho skládáme i s fusakem a teplou podložkou pd Eli a s plným spodním košem. Přídavná sedačka je doslova placatá… Ta nezabere nic.

A je super ovladatelný.

Našli jsme jen jednu chybu - chybí nám ruční brzda - ale to je jen tím, že jsme rozmazlení z tandemu Jané. Pokud na ni zvyklá nejsi chybět ti nebude. My lítáme po cestách necestách a po kopcích a tak nám občas chybí.

Celkově jsem lepší kočár nevozila - ale já mám ráda lehoučké trojkolky, někomu se zálibou v robusních čtyřkolkách vyhovovat nemusí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
12.10.07 14:32

Ahoj,
taky me zaujal. K 2,5 rocnimu prckovi nam pribude dalsi mimi, takze by se nam mozna taky hodil, kazdopadne by se mi libil i jenom jako sportak pro jednoho.
Nejak se mi ale nepodarilo zjistit, jestli ma polohovaci nozicky?
A da se pouzit zaroven pro uplne mimi a vetsi batole?
diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
12.10.07 15:01

Vidíš, polohování nožek nemá, ale my ho nějak nepotřebujeme :) Lehátko je tak velké, že nám polohování nožiček nechybí, do roku se tam dítě vejde v pohodě vleže i s nožkama a na občasné spinkéní v kočárku u většího dítěte se to dá v pohodě zvládnout.

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.10.07 16:21

Ahoj holky,
diky, to jsem si potrebovala precist, ted uz jsem rozhodnuta temer na 100% :D
Jen se jeste zeptam Lesiny, pises o nejake podlozce, uz jsem neco slysela, ze na zimu je pod mimi neco potreba, muzes prosim napsat vic.
A co ta pridavna taska na mimi, budu ji potrebovat?
A taky se chci zeptat, ted ale nevim, ktera z vas o tom psala, jestli uz je nekde na netu nebo v obchode k videni ta novinka, slysela jsem, ze zatim byla k videni jen na veletrhu.
Diky, diky M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
12.10.07 17:03

Naše přídavná podložka je napůl složená rychlozavinovačka ;) Nic speciálně kupovaného. A přídavnou tašku taky nemáme :)

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
184
24.10.07 14:26

Nedá mi to a musím pět chválu na Phil a Teds. Máme ho doma sotva týden a jsem z něj úplně nadšená!!! Hlavně je docela vysoký, což při mé výšce 175cm fakt oceňuju! No, nemůžu se nabažit, kdo váháte, jděte fakt do něj, oba kluci se v něm vezou úplně parádně!
PS: Jé, snad to není reklama… :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
24.10.07 14:30

Není to reklama :D Mám ho taky a taky jsem nadšená :)

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
24.10.07 14:34

Joj, muchláčku, vy ty děti taky flákáte jedno po druhém :D:D:D

Už jste psychicky připravení na třetího kluka? :D:D:D

A jakou máte barvu?

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
25.10.07 15:59

Čauky holky,právě jsme si ho objednali domu,tak jsem ráda, že píšete samou chálu :) . Mám jen trochu obavu,jestli není úzký.Mimi se nám narodí v prosinci , takže bude potřeba asi vložná taška nebo fusak a náš první prcek, vejde se na to přídavné sedadlo ve fusaku? Je mu 13 měs. Mám z toho trochu strach, ale asi si to zatím jenom neumím představit. :lol: Mona

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
25.10.07 16:12

NA přídavné sedadlo se vejde i naše čtyřletá Ada :)

A já nemám s šířkou kočárku problém - Ela už byla i v beraním fusaku a dobré :)

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama