Philips Avent parní mixér 4v1 vyplatí se? Máte někdo?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.05.19 06:27
Philips Avent parní mixér 4v1 vyplatí se? Máte někdo?

Ahoj maminky, máte některá od Aventu ten parní hrnec 4v1 vyplatí se nebo to jsou vyhozené peníze? S příkrmy budeme začínat, chci vařit v páře. Ale nic na to nemam. Buď klasika koupit hrnec, napařovací vějíř a tyčový mixér, nebo ten avent..

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
lucynka25
Echt Kelišová 9509 příspěvků 16.05.19 06:38

Nedávno tu byla podobná diskuze .
Za mě jsou to zbytečnosti a krámy do bytu..stačí ti rendlík a napařovák, nebo já dělala v tlakovém hrnci a vevnitř pařáček + tyčový mixer a hotovo ;)
Jinak mrkni do skupinky vaříme pro kojence a batolata , je tam spousta receptů ;)

Mooniimoonii
Povídálka 22 příspěvků 1 inzerát 16.05.19 07:07
@lucynka25 píše:
Nedávno tu byla podobná diskuze .
Za mě jsou to zbytečnosti a krámy do bytu..stačí ti rendlík a napařovák, nebo já dělala v tlakovém hrnci a vevnitř pařáček + tyčový mixer a hotovo ;)
Jinak mrkni do skupinky vaříme pro kojence a batolata , je tam spousta receptů ;)

Tlakový hrnec stojí ale taky dost peněz.. A stejnak budu dyztak kupovat tyčový mixér :) ještě jsem narazila na Lidl že tam mají parní hrnec k tomu tyčový mixer6a bylo by to určitě levnější :)

lucynka25
Echt Kelišová 9509 příspěvků 16.05.19 07:13

@Mooniimoonii tak tlakový hrnec a mixer má doma snad každá hospodynka :nevim:

AlenaSu
Kecalka 477 příspěvků 16.05.19 07:32

@lucynka25 bez tlakového hrnce se opravdu obejdu a doma ho nemám. A to vařím denně :nevim:

AlenaSu
Kecalka 477 příspěvků 16.05.19 07:33
@Anonymní píše:
Ahoj maminky, máte některá od Aventu ten parní hrnec 4v1 vyplatí se nebo to jsou vyhozené peníze? S příkrmy budeme začínat, chci vařit v páře. Ale nic na to nemam. Buď klasika koupit hrnec, napařovací vějíř a tyčový mixér, nebo ten avent..

Já ho mám. Byl to dobrý pomocník. Teď se mi na něj jen prasi. Tak pokud byste chtěla, můžu Vám ho prodat.

Mooniimoonii
Povídálka 22 příspěvků 1 inzerát 16.05.19 07:34
@lucynka25 píše:
@Mooniimoonii tak tlakový hrnec a mixer má doma snad každá hospodynka :nevim:

Tak já nemám ani jednu kamarádku co by doma mela tlakac :grin:

Mooniimoonii
Povídálka 22 příspěvků 1 inzerát 16.05.19 07:35
@AlenaSu píše:
Já ho mám. Byl to dobrý pomocník. Teď se mi na něj jen prasi. Tak pokud byste chtěla, můžu Vám ho prodat.

Nedá se využívat dále? Třeba pro vaření příloh :) když už to nebudou jen příkrmy?

Mooniimoonii
Povídálka 22 příspěvků 1 inzerát 16.05.19 07:38
@AlenaSu píše:
Nedá se využívat dále? Třeba pro vaření příloh :) když už to nebudou jen příkrmy?
@AlenaSu píše:

Já ho mám možnost koupit použity za 2400 i se zárukou tak právě proto se ještě rozhoduji, jestli tyčový mixér a parní hrnec.. Nebo ten avent..

Mooniimoonii
Povídálka 22 příspěvků 1 inzerát 16.05.19 07:40

Ještě jsem od tescomy našla toto :grin: napařovací síto.

Mooniimoonii
Povídálka 22 příspěvků 1 inzerát 16.05.19 07:46
Mia25
Kecalka 425 příspěvků 16.05.19 07:50

My máme ten 2v1 zeleno bílý a na příkrmy je to bezva pomocník, rychle se vše napari, rozmixuje… Se dvěmi dětmi je to docela podstatná úspora času. Navíc jsem připravovala každý den čerstvé :)

bertoldina
Ukecaná baba ;) 1697 příspěvků 16.05.19 07:51

@Mooniimoonii Mám Beabu Babycook, je to něco podobného. Kupovala jsem z druhé ruky, téměř nepoužitou a neumím si to bez ní představit.
Jestli jsi doteď vaření na páře nepotřebovala a tyčák taky ne, koupila bych tohle.

AlenaSu
Kecalka 477 příspěvků 16.05.19 07:56

@Mooniimoonii já vám ho použity, byť bez záruky prodám za 1500 :lol: táta s partnerkou ho používají např. na brambory a jsou moc dobré :palec:

lucynka25
Echt Kelišová 9509 příspěvků 16.05.19 08:00

Jsem psala, ze staci rendlik a naparovak..
Tycak ma snad kazdy..
A bez tlakace bych teda neprezila, 2× tydne delam vyvary a varit polevku 4h by se mi.tedy.chtelo :roll: nebo omacky, chapu, ze je nekdo nevari ;)
Ale vse mam hodne rychle hotove, ja ho pouzivam nekolikrat tydne :D
A taky mam kamaradku, co ho nema, ale to.je tim, ze vari jen zeleninove polevky a na omacky chodi do restauraci ;) @Mooniimoonii tohle jsou super hrnce, hlavne to využijes kdykoliv.Ale.mela.jsem to tak stejne s hrncem a naparovakem a hovezi maso, teleci, jehneci, kralici jedine v tlakaci za 2h rozpadajici se a vyvar k tomu jedna basen ;)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama