Philips IPL epilátor nefunguje

Anonymní
14.7.21 17:08

Philips IPL epilátor nefunguje

Jsem už po čtyřech ošetřeních a v podstatě nevidím žádné změny, chloupky rostou pořád rychle a jsou silné, tak nevím, jestli tomu mám dát ještě šanci, nebo epilátor vrátit..Na nohou a v tříslech mi chloupky strašně zarůstají a dávala jsem do tohohle přístroje velké naděje :,(

Je tu někdo, kdo epilátor vlastní? Pomohl vám, nebo se tu najde taky někdo, kdo žádné výsledky neviděl?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1434
14.7.21 17:23

Já mám jinou značku, ale výsledky vidím, nejlepší na tříslech. Jak dlouho máš na případné vrácení? Podle toho bych se rozhodla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4477
14.7.21 17:54
@Anonymní píše:
Jsem už po čtyřech ošetřeních a v podstatě nevidím žádné změny, chloupky rostou pořád rychle a jsou silné, tak nevím, jestli tomu mám dát ještě šanci, nebo epilátor vrátit..Na nohou a v tříslech mi chloupky strašně zarůstají a dávala jsem do tohohle přístroje velké naděje :,(Je tu někdo, kdo epilátor vlastní? Pomohl vám, nebo se tu najde taky někdo, kdo žádné výsledky neviděl?

Mě funguje dobře. Všude. 8) Akorát teď ho teda nepoužívám na nohy, protože na opálené pokožce nefunguje tak jak má. Ale podpaží perfektní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
283
14.7.21 18:03

Funguje mi všude - podpaží, horní ret, třísla, nohy, ruce..
Nemáš moc tmavou pleť a světlé chloupky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
361
14.7.21 18:07

A není 4× ještě málo? Já se ho Teda zbavila, nebavilo mě s tím dělat celé tělo. :lol: ale prý funguje ale až po delší době ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2186
14.7.21 19:02
@Anonymní píše:
Jsem už po čtyřech ošetřeních a v podstatě nevidím žádné změny, chloupky rostou pořád rychle a jsou silné, tak nevím, jestli tomu mám dát ještě šanci, nebo epilátor vrátit..Na nohou a v tříslech mi chloupky strašně zarůstají a dávala jsem do tohohle přístroje velké naděje :,(Je tu někdo, kdo epilátor vlastní? Pomohl vám, nebo se tu najde taky někdo, kdo žádné výsledky neviděl?

Mám Phillips, funguje super. Asi po roce, svítím minimálně, v podpaží mi chloupky nerostou vůbec, nohy sem tam někde, třísla taky docela dobrý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1547
14.7.21 19:54

Mela jsem ho, nefungoval mi. Vyzkousela jsem ho snad 10× a pak prodala dal…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.7.21 20:02

Zdravím, já jsem přesně s tímto epilátorem nedávno začala. A už po prvních dvou ošetřeních byly chloupky jemnější a rostly neskutečně pomalu. Normálně můžu nohy holit každý 2 až 3 dny a teď když to nechám týden klidně i dva, tak je vyrostlý mm. Takže nějaké změny tam jsou :) ale stejně se asi musí vydržet, aby to přineslo ty správné výsledky :)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat