Philips sonický zubní kartáček

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
smutná máma
Kelišová 5261 příspěvků 49 inzerátů 03.03.19 10:44
Philips sonický zubní kartáček

Uvažuji o koupi, ale nevím jaký. Poradíte prosím někdo?
Je kartáček vhodný i když mám už třeba 2 můstky? Chtěla bych kartáček pro celou rodinu a vyměňovat pouze hlavice, vč. dětské.
Předem děkuji za rady a postřehy :mavam:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 13683 příspěvků 03.03.19 10:56

Mam diamond clean a je super :mrgreen: i zubař si pochvaloval, ze určitě používám mezizubni kartacky a kdesi cosi (prd jen ten sonicky kartáček). Měnit hlavice to není problém, s můstkem ale neporadím. Nicméně můžeš si nastavit sensitive čistění, to je hodně jemne

Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30363 příspěvků 03.03.19 11:02
@Tichošlápek píše:
Mam diamond clean a je super :mrgreen: i zubař si pochvaloval, ze určitě používám mezizubni kartacky a kdesi cosi (prd jen ten sonicky kartáček). Měnit hlavice to není problém, s můstkem ale neporadím. Nicméně můžeš si nastavit sensitive čistění, to je hodně jemne

to mě moc zajímá! Rejdí se s ním s pastou po zubech jako u obyčejného kartáčku nebo ho jen přiložíš na „zubní úsek“?Je o hodně lepší než klasický?

Tichošlápek
Extra třída :D 13683 příspěvků 03.03.19 11:07

@Burj Chalifa nerejdi :) já nejčastěji používám čistění, které je rozdělené na čtyři casove úseky - každy na jeden sektor úst. Přiložis kartáček k zubům, zapnes a pak jen pomalu posouvaš a on čistí, pak zavrní a ty ho prehodiš na dalsi úsek. A za mne je teda ten rozdíl obri - jak pocitově - zuby jsou úplně hladké, tak časem i vizuálně - dělají se mi zezadu zubů skvrny od kafe apod a s timhle jsou mnohem menší.

smutná máma
Kelišová 5261 příspěvků 49 inzerátů 03.03.19 11:15

@Tichošlápek takže máš tu nejdražší řadu?a využíváš ho jen sama,nebo více členů rodiny?

Tichošlápek
Extra třída :D 13683 příspěvků 03.03.19 11:16

@smutná máma sama. Kluci jsou ještě malý a manžel ma svůj. Teď jsem koukla a ano je to ta nejdražší řada

smutná máma
Kelišová 5261 příspěvků 49 inzerátů 03.03.19 11:17

@Tichošlápek ještě mám dotaz- měla jsi před tímto sonickým i rotační kartáček? prý je v tom velký rozdíl :think: nebo je to tvůj první?

smutná máma
Kelišová 5261 příspěvků 49 inzerátů 03.03.19 11:18

@Tichošlápek od kolika let bys to viděla pro děti?

Tichošlápek
Extra třída :D 13683 příspěvků 03.03.19 11:21

@smutná máma měla jsem braun rotační a ten jsem moc nepoužívala. Krvacely mi po něm dasne. A u děti - Ja ho klukům poridim s nástupem do školy. Takže tak 6-7 let

Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30363 příspěvků 03.03.19 11:25
@Tichošlápek píše:
@Burj Chalifa nerejdi :) já nejčastěji používám čistění, které je rozdělené na čtyři casove úseky - každy na jeden sektor úst. Přiložis kartáček k zubům, zapnes a pak jen pomalu posouvaš a on čistí, pak zavrní a ty ho prehodiš na dalsi úsek. A za mne je teda ten rozdíl obri - jak pocitově - zuby jsou úplně hladké, tak časem i vizuálně - dělají se mi zezadu zubů skvrny od kafe apod a s timhle jsou mnohem menší.

aha.A jak se tím čistí mezizubní prostory?

Tichošlápek
Extra třída :D 13683 příspěvků 03.03.19 11:26

@Burj Chalifa to nedělám, takže netuším :) speciální funkce tam na to není, takže bych řekla, ze musíš potom zvlášť mezizubnim kartackem

smutná máma
Kelišová 5261 příspěvků 49 inzerátů 03.03.19 11:27

@Burj Chalifa na mezizubí asi klasika mezizubní kartáčky nebo ty zubní sprchy, ale to je další pálka :think:

Uživatel je onlinerůžový achát
Kelišová 7121 příspěvků 03.03.19 11:30

Pokud elektrický kartáček na zuby, pak jedině ten sonický a od Philips. Kulatè otočné od Braunu jsou strašně nebezpečné v rukách čističe amatéra. Vznikají totiž klínovité defekty u krčků zubů. Tyto defekty se objevují ponejvíce v místech, kde se láme zubní oblouk,, tedy na trojkách a čtyřkách též. U krčku proto, protože je tam nejtenčí hranice skloviny a dentinu..Proto pokud někdo vlastní tuto tomahafk zbraň, nechť ponejprv navštíví dentální hygienistku a ta už dotyčného odvážlivce nasměruje… Howg :mavam:

luca241
Ukecaná baba ;) 1832 příspěvků 03.03.19 11:34
@smutná máma píše:
Uvažuji o koupi, ale nevím jaký. Poradíte prosím někdo?
Je kartáček vhodný i když mám už třeba 2 můstky? Chtěla bych kartáček pro celou rodinu a vyměňovat pouze hlavice, vč. dětské.
Předem děkuji za rady a postřehy :mavam:

Nevím jak s můstky,ale myslím ,že by to vadit nemělo .Mám tento kartáček přes 2 roky a za mě teda úžasné.Zuby bílé,žádné pigmenty,krásné vyčištěné.Loni se mi rozbil ,měsíc jsem používala klasický a vůbec jsem si nemohla zpět zvyknout.po klasickém jsem měla pocit špatně vyčištěných zubů :nevim: .a já mám pravděpodobně Healthywhite nebo Protective clean.ted nevím .cena byla lehce přes 2000,–.

ugluk
Hvězda diskuse 45808 příspěvků 03.03.19 11:37

Mám z té základní řady, healthywhite, tuším, čistí to moc pěkně, zubařka si chválí, jen to nemá tolik funkcí jako ty vyšší řady, ale stejně používám jen jednu. Mezizubně to prý čistí tak, že to vysokým tlakem prohání tu vodu s pastou mezrama či co, někde to tam psali. Stejně k tomu doporučují ještě ústní sprchu, tu nemám, ale obyč niť a mezizubní kartáčky a není tam ten bordel skoro žádný oproti normál kartáčku.
Dítě má od pěti let dětskou verzi, střídám s obyč kartáčkem.
Muž se těch vibrací v puse děsí, nemá žádný, ale kdyby měl, popravdě mu radši koupím nový ze základní řady, než si dvakrát denně přecvakávat hlavice, jde to relativně ztuha a nějak nevěřím, že dlouhodobě nedostane zabrat. Jo, hlavice jsem k tomu sehnala neoriginál v německém DM.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama