Phil & Teds - prosím o foto

Fotoalbum tématu (242) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Ukázat recenze produktu Phil&Teds E3 Classic

Reklama

Reklama

lencula
Kecalka 323 příspěvků 20.06.13 10:24

Jee Kauree a na kolik te to prislo? Take jsem si nechala sit neco od pani na mimibazaru, ale na jiny kocar, tak abych mela predstavu.

Kauree
Závislačka 4533 příspěvků 5 inzerátů 20.06.13 12:21

@lencula no to ja neumim presne rict, ja si toho naobjednala mnohem vic a platila jsem to najednou jako jednu castku. Ale zjistim od autorky na kolik ty jednotlive veci vyjdou a dam vedet.

vodolejka
Vesmírná mluvilka 30763 příspěvků 2 inzeráty 21.06.13 00:47

A mohla bys ty jednotlivé věci nafotit? Díky :)

jbul
Ukecaná baba ;) 1876 příspěvků 21.06.13 01:44

Prosim je tu nekdo od zlina km kdo proda kocare
k prosim levneji

okay
Kelišová 5321 příspěvků 23.06.13 21:01

Prodávám Phila http://deti.bazos.cz/…ky-kocar.php

lilivelden
Povídálka 31 příspěvků 24.06.13 16:58
Srovnávací tabulka PT

Ahoj ženy:) Jsem tu prvně, ale dala jsem to se dvěma kusama v zádech a celý (čili se dvěma dětmi jsem pročetla komplet diskusi o PT). No a díky diskusi a excelový tabulce jsem si udělala jasno a koupila SPORT. Uvažovala jsem o EXPLORERU a DK ze Sportu či Dashe, ale to by bylo na dlouho, jsem bez dabláče dva dny a šílím… Tak jsem koupila pěknej modrej SPORT od sympatické paní a je to. No a kdybyste některá využila, napište mi na mail lilivelden@sez­nam.cz a tabulku pošlu, i dokument s vyzobanými zajímavostmi zejména o Sportu a Exploreru, který emitex věci na to jdou a tak… Vše vyzobáno tady z té několikaleté diskuse. V tabulce jsou občas možná nepřesnosti, ale ono se uvádí na různých webech občas trochu něco jinýho… Vyplňovala jsem hlavně Explorer a Sport, ale můžete si doplnit, co se komu hodí…Jinak prodala jsem Peg Perego GT3 for Two, super traktor pro dvě děti s ruční brzdou a přepichovým horním sedátkem, ale taky přepichově těžký a neskladný do auta a tak… Díkes za super tipy a třeba se ještě na něco poptám, až bude můj nový PT mazlík v provozu s oběma dětma:)

handule24
Ukecaná baba ;) 1457 příspěvků 25.06.13 13:26

Ahojte, moc prosím o radu, nemám nějak energii to hledat na netu, vyčerpaná z těch dvou mimin :| tak třeba někdo máte zkušenost. Padá mi zadní kolo u P&T SPORT, protože z něho vypadla ta prostřední krytka (viz foto) a někde jsem ji vytratila. Netušíte kde to koupit a jak se to jmenuje? Moc díky :kytka:

Evacem
Kecalka 153 příspěvků 25.06.13 14:49

@handule24 Já si myslím, že to bude celá ta osa, pochybuju, že budou prodávat jen tu krytku. Zkus se podívat tady, třeba najdeš správný název toho náhradního dílu. http://philandteds.com/…rts/sport-v2

Amys
Neúnavná pisatelka 19076 příspěvků 25.06.13 16:33

@handule24 Jojo, je to osička… My měli kdysi vadnou, tak nám ji vyměňovali. Bez toho ti kolo bude vyjíždět a je to nanic :-(

Amys
Neúnavná pisatelka 19076 příspěvků 25.06.13 16:36

@handule24 Ale teď mi napadla ještě jedna věc - to kolo se přece nandavá a vyndavá tak, že se ten střed zmáčkne, tak bych to nejdřív zkusila třeba zmačknout šroubovákem (jemně, samozřejmě, jde o to, že prstem se tam nedostaneš) a třeba bude kolečko držet?

martan_i  25.06.13 17:15

Nerychlejsi ale nejdrazsi cesta: primo obchod PaT- soucastka za dolar a postovne tak 500 :) http://philandteds.com/…rts/sport-v2
Dalsi moznost je vyhradni dovozce http://www.agssport.cz/- dodaci doba hodne neurcita, cekala jsem na plast k pneumatice 2 mesice- kdyby ten kocar nebyl vubec pojizdnej, koupila bych rovnou z Australie

handule24
Ukecaná baba ;) 1457 příspěvků 26.06.13 22:10

Moc díky za odkazy holky, jdu na to mrknout. I tím šroubovákem to poštelovat, uvidíme, dám echo…

handule24
Ukecaná baba ;) 1457 příspěvků 26.06.13 22:21
@martan_i píše:
Nerychlejsi ale nejdrazsi cesta: primo obchod PaT- soucastka za dolar a postovne tak 500 :) http://philandteds.com/…rts/sport-v2

Supr, to je přesně ta krytka 0,95 eur je ok, ale poštovné 20 eur ať jdou do řiti :zed: :zed: :zed:

martan_i  26.06.13 23:10

Ten ceskej dovozce to sezene…taky myslim, ze ma autorizovany servis- bohuzel nemam kontakt. Treba budes mit kliku a nekde se jim tam ten kousek vali.

Petrra
Závislačka 4706 příspěvků 152 inzerátů 12.07.13 07:45

Koukám se po sourozeneckém kočárku. Sice se mi PT, ze začátku moc nelíbil, ale asi u něj nakonec skončím. Jen by mě zajímalo, jaký je mezi nimi rozdíl - Dash, Explorer, Sport…

Stránka:  « Předchozí 1 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 290 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vybral jsem si Ekonomické stavby

Ruch velkoměsta, neustálý spěch, dopravní zácpy a žádné soukromí přivedly... číst dále >

"S řadou zákaznic přerostl vztah v přátelství," říká uživatelka z Bazaru

Téměř 400 pozitivních hodnocení a přes 650 kousků v Bazaru eMimino. To je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poradna: Pořídili jsme synovi psa, ale rychle o něj ztratil zájem

Náš osmiletý syn na nás s manželkou strašně naléhal, abychom mu pořídili... číst dále >

Cesta k roli přes postel. Herečky promluvily o sexistickém Hollywoodu

Nechvalně proslulá hollywoodská praktika „obsazování rolí přes postel“ není... číst dále >

Reklama