Reklama

Photoshop pozadí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

verunka.kliste
Vesmírná mluvilka 32798 příspěvků 87 inzerátů 18.08.10 10:48
Photoshop pozadí

Ahoj začínám z photoshopem a potřebovala bych trochu poradit..zkouším nějaké fígle z těchto stránek: http://www.baby-cafe.cz/modules.php?… např. toto http://www.baby-cafe.cz/modules.php?…, ale nevím kde sehnat jednbarevné pozadí…poradíte prosím.. :cry:

Reklama

Reakce:

Grace
Závislačka 4160 příspěvků 18.08.10 11:12

ahoj,

jakou verzi PhotoShopu máš? Můžeš si je v PS vytvořit sama nebo hledej na google obrázky, je toho spousta. Klíčová slova texture, background atd.

Grace
Závislačka 4160 příspěvků 18.08.10 11:14

Vyloženě jednobarevné pozadí si vytvoříš sama, když si otevřeš nové plátno a dáš ho vyplnit barvou, kterou si vybereš nebo dáš rovnou barvu pozadí, kterou už máš ve PhotoShopu vybranou a otevřít nový. To je základ, chce si to pohrát. :-)

tessy
Ukecaná baba ;) 2186 příspěvků 18.08.10 11:28

Nebo si na spodní vrstvu uděláš obdélník přes celou kreslicí plochu té barvy jaké chceš :wink:

Uživatel je onlineterinka4444
Hvězda diskuse 67174 příspěvků 16.06.14 12:31

Pomóóć, jak udělám ve photoshopu barevnou čáru ve tvaru obdélníku? Se z toho picnu, sedím u toho přes hodinu a netuším, jak na to.

jako je na tom nápojovém lístku? Prostě nevím, jak na to :cert:

http://bageterieandcoffee.webnode.cz/napoje/

kve-tinka
Závislačka 4366 příspěvků 7 inzerátů 16.06.14 12:59

@terinka4444 nevím přesně, co a jak myslíš. Ale jednoduché tvary lze hravě dodělat v malování. ;)

Hvězda diskuse 67174 příspěvků 16.06.14 13:31

Ale jak, dělám nápojový lístek, potřebuji tam udělat do okola listu A5 obdélník, jako kousínek od okraje, po celém obvodu udělat linku a nevím jak.

Lind002
Kelišová 5515 příspěvků 16.06.14 13:45

@terinka4444 vytvořím si novou vrstvu v barvě, jakou chci pozadí, překopíruju na ní např. ten nápoj. lístek, upravím velikost, případně posunu tam, kde mám být…
Pak úpravy - vytáhnout… zvolíš šířku rámečku a barvu. Já dělám dvakrát, první silnější v barvě pozadí, a pak slabší už ve mnou zvolené barvě ;-) Tím se rámeček jakoby oddělí od motivu v popředí

Doufám, že jsem to popsala nějak srozumitelně :-)

Hvězda diskuse 67174 příspěvků 16.06.14 16:13

@Lind002 joj, děkuju, udělat to jako rámeček to mě nenapadlo, já to furt zkoušela přes štětec a ani ň, večer zkusím přes rámeček, děkuju.

Lind002
Kelišová 5515 příspěvků 16.06.14 20:47

@terinka4444 no vidíš, jsem ti rovnou mohla napsat udělej rámeček :mrgreen: :jazyk:

Hvězda diskuse 67174 příspěvků 16.06.14 21:13

JO JO, JÁ S PHOTOSHOPEM DOST UMÍM, ČÁRU JSEM NIKDY NEDĚLALA a rámeček mě nenapadl, už to mám a je to super. Tak děkuju a ahoj.

Lind002
Kelišová 5515 příspěvků 16.06.14 21:21

@terinka4444 tak super, až budu něco potřebovat v PS, tak vím, na koho se obrátit :mavam:

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >