Photoshop pozadí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

verunka.kliste
Vesmírná mluvilka 32799 příspěvků 99 inzerátů 18.08.10 10:48
Photoshop pozadí

Ahoj začínám z photoshopem a potřebovala bych trochu poradit..zkouším nějaké fígle z těchto stránek: http://www.baby-cafe.cz/modules.php?… např. toto http://www.baby-cafe.cz/modules.php?…, ale nevím kde sehnat jednbarevné pozadí…poradíte prosím.. :cry:

Reakce:

Grace
Závislačka 4160 příspěvků 18.08.10 11:12

ahoj,

jakou verzi PhotoShopu máš? Můžeš si je v PS vytvořit sama nebo hledej na google obrázky, je toho spousta. Klíčová slova texture, background atd.

Grace
Závislačka 4160 příspěvků 18.08.10 11:14

Vyloženě jednobarevné pozadí si vytvoříš sama, když si otevřeš nové plátno a dáš ho vyplnit barvou, kterou si vybereš nebo dáš rovnou barvu pozadí, kterou už máš ve PhotoShopu vybranou a otevřít nový. To je základ, chce si to pohrát. :-)

tessy
Ukecaná baba ;) 2186 příspěvků 18.08.10 11:28

Nebo si na spodní vrstvu uděláš obdélník přes celou kreslicí plochu té barvy jaké chceš :wink:

terinka4444
Hvězda diskuse 68376 příspěvků 16.06.14 12:31

Pomóóć, jak udělám ve photoshopu barevnou čáru ve tvaru obdélníku? Se z toho picnu, sedím u toho přes hodinu a netuším, jak na to.

jako je na tom nápojovém lístku? Prostě nevím, jak na to :cert:

http://bageterieandcoffee.webnode.cz/napoje/

kve-tinka
Závislačka 4442 příspěvků 6 inzerátů 16.06.14 12:59

@terinka4444 nevím přesně, co a jak myslíš. Ale jednoduché tvary lze hravě dodělat v malování. ;)

terinka4444
Hvězda diskuse 68376 příspěvků 16.06.14 13:31

Ale jak, dělám nápojový lístek, potřebuji tam udělat do okola listu A5 obdélník, jako kousínek od okraje, po celém obvodu udělat linku a nevím jak.

Lind002
Kelišová 5515 příspěvků 16.06.14 13:45

@terinka4444 vytvořím si novou vrstvu v barvě, jakou chci pozadí, překopíruju na ní např. ten nápoj. lístek, upravím velikost, případně posunu tam, kde mám být…
Pak úpravy - vytáhnout… zvolíš šířku rámečku a barvu. Já dělám dvakrát, první silnější v barvě pozadí, a pak slabší už ve mnou zvolené barvě ;-) Tím se rámeček jakoby oddělí od motivu v popředí

Doufám, že jsem to popsala nějak srozumitelně :-)

terinka4444
Hvězda diskuse 68376 příspěvků 16.06.14 16:13

@Lind002 joj, děkuju, udělat to jako rámeček to mě nenapadlo, já to furt zkoušela přes štětec a ani ň, večer zkusím přes rámeček, děkuju.

Lind002
Kelišová 5515 příspěvků 16.06.14 20:47

@terinka4444 no vidíš, jsem ti rovnou mohla napsat udělej rámeček :mrgreen: :jazyk:

terinka4444
Hvězda diskuse 68376 příspěvků 16.06.14 21:13

JO JO, JÁ S PHOTOSHOPEM DOST UMÍM, ČÁRU JSEM NIKDY NEDĚLALA a rámeček mě nenapadl, už to mám a je to super. Tak děkuju a ahoj.

Lind002
Kelišová 5515 příspěvků 16.06.14 21:21

@terinka4444 tak super, až budu něco potřebovat v PS, tak vím, na koho se obrátit :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Zvrat v případu Terezy: Vykonstruované důkazy, má slíbené Vánoce v Česku

V pondělí se v Pákistánu uskutečnil další soud s Češkou Terezou Hlůškovou... číst dále >

Bez Gábi ani ránu! Biatlonisté mají Koukalovou dál na kamionu, na trati ale propadají

Český biatlon je vzhůru nohama. Ze sportu, který nedávno zažil boom, přivábil... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >