Reklama

Píchání a bolest u srdce ze stresu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

A-dé-la
Kecalka 231 příspěvků 05.04.18 08:16
Píchání a bolest u srdce - stres?

Ahoj holky, napište mi prosim, jestli mate nekdo zkušenost, nebo si myslíte, co by to mohlo byt? Od minulého tydne (myslim od soboty) mam každy den aspon jednou takové dost silne pichani u srdce, které přechází az v bolest. Je to jak kdyby mi tam nekdo pichnul meč a zase vyndal a pak parkrat znovu. Je to silna bolest a vždy se mi tak sevre hrudník, ze se nemuzu hýbat a ani dychat.. takze vzdycky stojím, kroutim se a snazim se se nadechnout. Po minute to přejde a je to ok. A druhy den znovu. Rikam si, jestli to muze byt z nervu, protoze jsem bourala dva dny zpátky :? A predtim jsem žádné nervy nemela.. Ale poprvé se mi to stalo v sobotu, kdy jsem zádný nervy nemela. Od te bouračky je to aspon 2×-3× denně. Ma nekdo zkušenosti? Zkuste me uklidnit, nebo aspon napsat radu. Dekuju moc :srdce:

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Extra třída :D 10091 příspěvků 05.04.18 08:20

Muze to byt i od páteře. Skakni k dr ať te prohlédne

Agrion
Závislačka 2782 příspěvků 05.04.18 08:21

To je na 99% zablokovana hrudni pater… pichani u srdce neni temer nikdy kardialni geneze ;) Kliiiid a jdi si zacvicit-protahnout.

A-dé-la
Kecalka 231 příspěvků 05.04.18 08:59

@Agrion a z čeho to muze byt? Treba z takovyho krkolomyho spanku? :D je to vlastne od te doby, co jsem přiletěla z dovolené a v letadle jsem spala zkroucena, jak se jen dalo. Jen mi prijde divny, ze to je od te nehody častěji? :nevim:

Verun83
Echt Kelišová 8687 příspěvků 33 inzerátů 05.04.18 09:37

Blokace hrudni patere. Dojdi si k fyzioterapeutovi. Uvolni ti to.

Mylka
Povídálka 50 příspěvků 05.04.18 10:13

Taky bych si radši zašla k doktorovi ale lehce se mi to kecá taky s tím mám problémy ale nic moc s tím nedělám vždycky to nechám odeznít

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

V rodině Štikových jsou na nože, matka a dcera se nesnášejí kvůli kočce

Na konci září si Ornella Koktová posteskla, že její matka Monika Štiková... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >