Píchání a bolest u srdce ze stresu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
A-dé-la
Kecalka 234 příspěvků 05.04.18 08:16
Píchání a bolest u srdce - stres?

Ahoj holky, napište mi prosim, jestli mate nekdo zkušenost, nebo si myslíte, co by to mohlo byt? Od minulého tydne (myslim od soboty) mam každy den aspon jednou takové dost silne pichani u srdce, které přechází az v bolest. Je to jak kdyby mi tam nekdo pichnul meč a zase vyndal a pak parkrat znovu. Je to silna bolest a vždy se mi tak sevre hrudník, ze se nemuzu hýbat a ani dychat.. takze vzdycky stojím, kroutim se a snazim se se nadechnout. Po minute to přejde a je to ok. A druhy den znovu. Rikam si, jestli to muze byt z nervu, protoze jsem bourala dva dny zpátky :? A predtim jsem žádné nervy nemela.. Ale poprvé se mi to stalo v sobotu, kdy jsem zádný nervy nemela. Od te bouračky je to aspon 2×-3× denně. Ma nekdo zkušenosti? Zkuste me uklidnit, nebo aspon napsat radu. Dekuju moc :srdce:

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 11546 příspěvků 05.04.18 08:20

Muze to byt i od páteře. Skakni k dr ať te prohlédne

Agrion
Závislačka 2822 příspěvků 05.04.18 08:21

To je na 99% zablokovana hrudni pater… pichani u srdce neni temer nikdy kardialni geneze ;) Kliiiid a jdi si zacvicit-protahnout.

A-dé-la
Kecalka 234 příspěvků 05.04.18 08:59

@Agrion a z čeho to muze byt? Treba z takovyho krkolomyho spanku? :D je to vlastne od te doby, co jsem přiletěla z dovolené a v letadle jsem spala zkroucena, jak se jen dalo. Jen mi prijde divny, ze to je od te nehody častěji? :nevim:

Verun83
Echt Kelišová 9065 příspěvků 33 inzerátů 05.04.18 09:37

Blokace hrudni patere. Dojdi si k fyzioterapeutovi. Uvolni ti to.

Mylka
Povídálka 50 příspěvků 05.04.18 10:13

Taky bych si radši zašla k doktorovi ale lehce se mi to kecá taky s tím mám problémy ale nic moc s tím nedělám vždycky to nechám odeznít

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomejeho rodina musela zasáhnout: Za Jirkou se nikdo bez hesla nedostane!

Jiří Pomeje (54) bojuje s rakovinou v Nemocnici Na Pleši, kde se zdá, jako by... číst dále >

Z horníka vohráblem: Po Dukle 61 Mikluš boduje jako strážmistr Topinka

Ostravský rodák Robert Mikluš (36) se sice z regionu příliš nevzdaloval, jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >