Píchání a bolest u srdce ze stresu?

259
5.4.18 08:16

Píchání a bolest u srdce - stres?

Ahoj holky, napište mi prosim, jestli mate nekdo zkušenost, nebo si myslíte, co by to mohlo byt? Od minulého tydne (myslim od soboty) mam každy den aspon jednou takové dost silne pichani u srdce, které přechází az v bolest. Je to jak kdyby mi tam nekdo pichnul meč a zase vyndal a pak parkrat znovu. Je to silna bolest a vždy se mi tak sevre hrudník, ze se nemuzu hýbat a ani dychat.. takze vzdycky stojím, kroutim se a snazim se se nadechnout. Po minute to přejde a je to ok. A druhy den znovu. Rikam si, jestli to muze byt z nervu, protoze jsem bourala dva dny zpátky :? A predtim jsem žádné nervy nemela.. Ale poprvé se mi to stalo v sobotu, kdy jsem zádný nervy nemela. Od te bouračky je to aspon 2×-3× denně. Ma nekdo zkušenosti? Zkuste me uklidnit, nebo aspon napsat radu. Dekuju moc :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15533
5.4.18 08:20

Muze to byt i od páteře. Skakni k dr ať te prohlédne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3010
5.4.18 08:21

To je na 99% zablokovana hrudni pater… pichani u srdce neni temer nikdy kardialni geneze ;) Kliiiid a jdi si zacvicit-protahnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
259
5.4.18 08:59

@Agrion a z čeho to muze byt? Treba z takovyho krkolomyho spanku? :D je to vlastne od te doby, co jsem přiletěla z dovolené a v letadle jsem spala zkroucena, jak se jen dalo. Jen mi prijde divny, ze to je od te nehody častěji? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Verun83
5.4.18 09:37

Blokace hrudni patere. Dojdi si k fyzioterapeutovi. Uvolni ti to.

• Citovat
  • Nahlásit
53
5.4.18 10:13

Taky bych si radši zašla k doktorovi ale lehce se mi to kecá taky s tím mám problémy ale nic moc s tím nedělám vždycky to nechám odeznít

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama