Píchání a bolest u srdce ze stresu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

A-dé-la
Kecalka 211 příspěvků 05.04.18 08:16
Píchání a bolest u srdce - stres?

Ahoj holky, napište mi prosim, jestli mate nekdo zkušenost, nebo si myslíte, co by to mohlo byt? Od minulého tydne (myslim od soboty) mam každy den aspon jednou takové dost silne pichani u srdce, které přechází az v bolest. Je to jak kdyby mi tam nekdo pichnul meč a zase vyndal a pak parkrat znovu. Je to silna bolest a vždy se mi tak sevre hrudník, ze se nemuzu hýbat a ani dychat.. takze vzdycky stojím, kroutim se a snazim se se nadechnout. Po minute to přejde a je to ok. A druhy den znovu. Rikam si, jestli to muze byt z nervu, protoze jsem bourala dva dny zpátky :? A predtim jsem žádné nervy nemela.. Ale poprvé se mi to stalo v sobotu, kdy jsem zádný nervy nemela. Od te bouračky je to aspon 2×-3× denně. Ma nekdo zkušenosti? Zkuste me uklidnit, nebo aspon napsat radu. Dekuju moc :srdce:

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineTichošlápek
Echt Kelišová 8197 příspěvků 05.04.18 08:20

Muze to byt i od páteře. Skakni k dr ať te prohlédne

Agrion
Závislačka 2636 příspěvků 05.04.18 08:21

To je na 99% zablokovana hrudni pater… pichani u srdce neni temer nikdy kardialni geneze ;) Kliiiid a jdi si zacvicit-protahnout.

A-dé-la
Kecalka 211 příspěvků 05.04.18 08:59

@Agrion a z čeho to muze byt? Treba z takovyho krkolomyho spanku? :D je to vlastne od te doby, co jsem přiletěla z dovolené a v letadle jsem spala zkroucena, jak se jen dalo. Jen mi prijde divny, ze to je od te nehody častěji? :nevim:

Verun83
Echt Kelišová 7873 příspěvků 34 inzerátů 05.04.18 09:37

Blokace hrudni patere. Dojdi si k fyzioterapeutovi. Uvolni ti to.

Mylka
Povídálka 50 příspěvků 05.04.18 10:13

Taky bych si radši zašla k doktorovi ale lehce se mi to kecá taky s tím mám problémy ale nic moc s tím nedělám vždycky to nechám odeznít

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

1/42 aneb Marešovo spamování sítí leze na nervy celému internetu

Moderátor Leoš Mareš (42) je v posledních dnech na sociálních sítích opravdu... číst dále >

Pašovaly drogy spolu? „Zmije Simona všem lže,“ vzkazuje Tereza z Pákistánu

Byly jako dvojčata, objížděly spolu privátní kluby po celé Evropě a společně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rakovina číhá i tam, kde ji nečekáte. V kávě, podprsence nebo na grilu

Ročně v Česku zemře na rakovinu více než 27 tisíc lidí. Drží se tak na druhém... číst dále >

Tajemství účesu vévodkyně Meghan. Rovná si vlasy speciálním keratinem

Její vlasy vypadají vždycky perfektně. Hladké a lehce vlnité ji poletují... číst dále >

Reklama