Píchání hormonů a jeho následky

1
15.2.20 10:18

Píchání hormonů a jeho následky..

Krásnou sobotu všem… měla bych takový dotaz a budu ráda za každou odpověď, radu, zkušenost…Budeme podstupovat IVF léčbu a 10 dní si musím pichat hormony. Nemáte s tím některá zkušenost, přiznám se, ze z toho mám trošku obavy ???? Bude mi špatně, nebo co se vlastně bude dít? Všem moc děkuji ????????????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14728
15.2.20 10:22

Nebylo mi nic a to jsem měla megadávku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3202
15.2.20 10:28

Myslim, ze nasledky z tech srac*k se objevi pozdeji…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14728
15.2.20 10:31

@Kaileee opravdu se nutně musíš vyjadřovat i k věcem, které se tě netýkají a nemáš o nich ani páru?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1042
15.2.20 10:38

Kamarádka akorát nabrala..nicméně to postupovala několikrát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
499
15.2.20 10:42

Pravdepodobne ti nebude vubec nic. Muzes byt protivna, bolet te hlava.. po odberu te bude asi trochu bolet bricho. Jinak to neni tak hrozny, jak se muze zdat :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3851
15.2.20 10:44

@Lada1735 nebylo mi vůbec nic a ani jsem nenabrala. Možná jen před OPU jsem trochu cítila tlak v břiše, ale žádná hrůza. Taky jsem z toho měla hrozný strach, nastesti mi k miminku pomohl jen jeden cyklus ivf. Do víc jak tři jsem byla rozhodla nejit. Držím palce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5358
15.2.20 11:10

Dokud jsem píchala jen jednu denně, tak to šlo, měla jsem krátký protokol. Ale ke konci před OPU jsem měla i 2 denně a to už jsem teda nadávala jak špaček, musela jsem se hecovat, omdlívám i při odběru krve. Ale lepší si to píchnout sama v klidu přesně podle návodu než to svěřovat chlapovi. Trochu modřiny, pomůže si místo vpichu ochladit kostou ledu. Omezila jsem na tech pár dní sport, ale jinak ok. Na KET ani ET nedošlo :? Měli jsme jen 4 iui a 1 cyklus, protože jedno dítě už máme a manžel další pokusy odmítal. OPU v pohodě, rozhodně pak ležet doma a pít, břicho se nafoukne i pokud máš jen do 10 folikulů.
Pokud dojde na ET/KET, tak potom si vkládáš progesteron a mě se z něj trochu motala hlava a bylo mi lehce blivno. Ale změny cyklu po ivf nebyly zásadní, jen se zase trochu změnila pms, ale už moc nevím jak, měla jsem myslím jen pocit, že pár cyklů bylo anovulačních. Ale nemám to potvrzené.
Držím pěsti!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1048
15.2.20 11:41

Já jsem bohužel takové štěstí neměla. Měla jsem hyperstimulační syndrom druhého stupně a nic příjemného teda :? Už jsem měla vypsanou žádanku na hospitalizaci v nemocnici a druhý den se to začalo zlepšovat, takže naštěstí mě tohle minulo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3202
15.2.20 11:41
@Janli píše:
@Kaileee opravdu se nutně musíš vyjadřovat i k věcem, které se tě netýkají a nemáš o nich ani páru?

Nezáviď ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1218
15.2.20 11:56

@Lada1735 mně při stimulaci nebylo nic ;) ale po odběru oocytů jsem měla hyperstimulák, to nebylo nic příjemného.
Ale ten výsledek pak stojí za to :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13915
15.2.20 12:19

Nic mi nebylo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2530
15.2.20 12:22

Měla jsou dlouhý protokol a krom zadržování vody to bylo v pohodě. Byla jsem ráda, že můžeme jít na Ivf a mít možnost vlastního dítěte

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.2.20 13:14
@Kaileee píše:
Nezáviď ;)

Trochu ubohý, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3202
15.2.20 13:27
@DeeSocialWorker píše:
Trochu ubohý, ne?

Ubohá je ona, posedlá mnou, komentuje moje komentáře v každé diskuzi… chudinka… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama