Píchání na děložním čípku v 21tt

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
407
20.1.22 06:37

Píchání na děložním čípku v 21tt

Ahoj, prosím o radu zkušenějších. Jsem těhotná poprvé, nevím co je normální a co už řešit, ale jsem člověk co skoro vše nechává na poslední chvíli co se týče doktorů. Nerada plašim pokud to není nutné, ale přece jen zodpovídam teď i za jiný život :nevim:

V noci jsem se dost budila na nepříjemné píchání zespod tam dole, jakoby na čípku. Bylo to několikrát za noc, vzbudilo mě to, bylo to nepříjemné. Teď to taky občas pichne.
Chápu, že v těhotenství se vše roztahuje, bolí apod, ale trošku mě tohle vyděsilo nevím zda je to normální, nebo mám raději k Dr.?

Jsem ve 21tt do teď bylo vše bez problémů, občas mi tvrdne břicho, malou cítím, kope a je akční…
Poradíte prosím :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4393
20.1.22 06:56

Taky se mi to obcas deje a nijak jsem to neresila. Dle kontrol je vse vcetne cipku v poradku, tak neplasim a beru to tak, ze v tehotestvi proste porad nekde neco boli, tahne a picha. Pro svuj klid se o tom zmin na dalsi kontrole.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Barpro
20.1.22 07:12

Taky se mi to sem tam děje, momentálně jsem 22tt.  :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
136
20.1.22 10:58

@Nika. Al Mne na posledni kontrole mudr rekla, ze me tam nekde taky muze mala kopat a proto me to boli..sama bych nepoznala, jestli je to bolest od kopance, nebo neceho jineho, kontrola vc kontroly cipku byla ale ok, tak ji budu verit:) Jsem ted 21tt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
290
20.1.22 11:33

Je to běžné, rozpíná se děloha, pokud to nějak nějak časté a hodně bolestivé neřešila bych.Pri kontrole u dr.se můžeš zmínit, ale byla bych v Klidu :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat