Píchání na pravé straně 13tt

45
28.5.20 21:23

Píchání na pravé straně 13tt

Ahoj holky,

dnes mě celý den píchá pořád skoro na stejném místě na pravé straně, včera jsem začala 13tt. Není to křeč, ani nic silného, ale píchá to “jak špendlikem” 8o Je to normalni? Je to moje prvni tehotenstvi, tak se kdyztak omlouvam za hloupy dotaz. Diky moc :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1080
28.5.20 21:25

@SabinkaKo bolí tě to v oblasti jakoby vaječníků? Tipuji to na vazy, taky mě chytli a byl to masakr tedy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
45
28.5.20 21:30

@Jessica4 je to mozny, neni to nejaka bolest, ale neprijemne to je :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
530
28.5.20 21:31

Mám to samé, jen na levé. Zítra jdu k doktorovi, tak pak řeknu :) Jsem také 13tt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59251
28.5.20 21:34

@SabinkaKo můžou to být vazy atd.. Mě bolí pořád něco.. Dneska mě píchalo půl dne vpravo.. Jsem ale 19 tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
45
28.5.20 21:36

@Zmrzlink dekuju moc, ja jdu v utery, tak snad je vse v poradku :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2663
28.5.20 21:40

Já jsem v 15tydnu a bricho mi roste, ze se desim, jak budu vypadat pred porodem. Buď v klidu, porad te bude neco bolet, tahat…je to jiný stav

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3551
28.5.20 21:50

Je to úplně normální.. já jsem si od začátku těhotenství musela dávat pozor, když jsem vstávala z gauče, protože když jsem vstala moc rychle, tak mě vždycky bodlo v místech, kde jsou vaječníky a fakt to bolelo :) dokonce jsem dostala podezření, že jsem těhotná kvůli tomu, že jsem se chtěla vysmrkat a jak jsem se nadechla a zprudka vyfoukla nosem, tak mě tam taky pichalo, což se mi nikdy předtím nestalo, tak jsem si udělal test a bylo to tam :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
443
28.5.20 22:03

Neboj, je to normální. Píchat, tahat a bolet tě to bude tak porůznu častěji. Později už si zvykneš. Když mě to bolelo někde dole cca u močovýho měchýře plus na pravé straně celkem dost, tak jsem se ze začátku taky lekla, že je něco špatně, nebo mě chytl slepák, což jsem si vůbec nedokázala představit, že by mě třeba operovali :roll: za dva dny už to bylo dobrý, takže to byly jenom vazy. Jako prvorodička jsem taky ze všeho vyplašená :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1080
29.5.20 06:09
@SabinkaKo píše:
@Jessica4 je to mozny, neni to nejaka bolest, ale neprijemne to je :?

Mě právě chytli kolem 17 týdne úplně fest a na 3 dny jsem byla vyřazena z provozu. Hrozná bolest, ale byli to vazy. Ze začátku podobná bolest jako při ovulaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
277
29.5.20 06:55
@SabinkaKo píše:
Ahoj holky,dnes mě celý den píchá pořád skoro na stejném místě na pravé straně, včera jsem začala 13tt. Není to křeč, ani nic silného, ale píchá to “jak špendlikem” 8o Je to normalni? Je to moje prvni tehotenstvi, tak se kdyztak omlouvam za hloupy dotaz. Diky moc :hug:

Do 20tt mě pořád břicho bolelo, píchalo, táhlo, a to všude možně. Nejvíc na pravo - někde jsem četla že na pravo bývá kratší váz tak to tam víc bolí. Podle doktora je to běžné. Po 20tt se to zlepšilo ale zase mi začlo břicho tvrdnout :mrgreen: Vždycky jsem se uklidňovala že pokud to nejsou úplně nesnesitelné křeče nebo nekrvácím tak to bude o. k. a bylo :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama