Píchání napravo v podbřišku ve 4tt

Anonymní
31.5.20 11:46

Pichani na pravo podbrisku a 4-5tt

Ahoj děvčata :kytka: prosím Vás jsem cca 4-5 tt. Na ultrazvuku zatím nic moc vidět není jen takova mala kulička ale ještě se neví zda to je mimi. Příznaky mám prsa, curani, nevolnost, únava a testy zesiluji. Z krve taky vyšlo jasne tehotenství a podle sliznice také. Od vcerejska mi ale začalo pichat na prave strane. Dá se to vydržet spíš cítím takový tlak a někdy to vystreli do zad. Ale drží se to jen vpravo. Jsem těhotná poprvé tak nevím zda mám plasit nebo prostě se děloha připravuje a je to normální. Moc děkuji :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2345
31.5.20 11:57

Já to taky měla, taky jsem se tu ptala, uklidnovaly mne dámy, že jsou to nějaký úpravy kvůli těhotenství, nějaký upony, už si to nepamatuju. :P ale myslím, že není čeho se bát

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.5.20 11:59
@Terrinka93 píše:
Já to taky měla, taky jsem se tu ptala, uklidnovaly mne dámy, že jsou to nějaký úpravy kvůli těhotenství, nějaký upony, už si to nepamatuju. :P ale myslím, že není čeho se bát

Já právě nechci plasit, protože mi je jasný že to pracuje a musí se ta dělohy roztahnout spíš mi zneklidnilo to pichani jen na pravé straně.. :think: a přestalo to? ;)

• Nahlásit
  • Citovat
13993
31.5.20 12:01
@Anonymní píše:
Já právě nechci plasit, protože mi je jasný že to pracuje a musí se ta dělohy roztahnout spíš mi zneklidnilo to pichani jen na pravé straně.. :think: a přestalo to? ;)

No, to tě ještě bude píchat a bolet všude možně :) Je to holt těhotenství. Držím palce. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.5.20 12:20
@P4ja píše:
No, to tě ještě bude píchat a bolet všude možně :) Je to holt těhotenství. Držím palce. :kytka:

Je mi to jasný, děkuji za rady :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
559
31.5.20 12:58
@Anonymní píše:
Ahoj děvčata :kytka: prosím Vás jsem cca 4-5 tt. Na ultrazvuku zatím nic moc vidět není jen takova mala kulička ale ještě se neví zda to je mimi. Příznaky mám prsa, curani, nevolnost, únava a testy zesiluji. Z krve taky vyšlo jasne tehotenství a podle sliznice také. Od vcerejska mi ale začalo pichat na prave strane. Dá se to vydržet spíš cítím takový tlak a někdy to vystreli do zad. Ale drží se to jen vpravo. Jsem těhotná poprvé tak nevím zda mám plasit nebo prostě se děloha připravuje a je to normální. Moc děkuji :hug:

Deloha je sval a kazdy sval ma upony a jak se deloha zacina zvetsovat, tak se natahuji upony a to muze bolet. Takhle mi to kdysi vysvetlil muj doktor

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59251
31.5.20 13:01
@Anonymní píše:
Ahoj děvčata :kytka: prosím Vás jsem cca 4-5 tt. Na ultrazvuku zatím nic moc vidět není jen takova mala kulička ale ještě se neví zda to je mimi. Příznaky mám prsa, curani, nevolnost, únava a testy zesiluji. Z krve taky vyšlo jasne tehotenství a podle sliznice také. Od vcerejska mi ale začalo pichat na prave strane. Dá se to vydržet spíš cítím takový tlak a někdy to vystreli do zad. Ale drží se to jen vpravo. Jsem těhotná poprvé tak nevím zda mám plasit nebo prostě se děloha připravuje a je to normální. Moc děkuji :hug:

Plasit je zbytečné, nech to přírodě.. Prostě to buď bude ok, nebo nebude.. Je i nesmysl chodit k dr takto brzy.. Já teď měla cca 10 týdnu pocit, že to každou chvilku dostanu.. Se stává..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.5.20 13:13
@martina.se píše:
Plasit je zbytečné, nech to přírodě.. Prostě to buď bude ok, nebo nebude.. Je i nesmysl chodit k dr takto brzy.. Já teď měla cca 10 týdnu pocit, že to každou chvilku dostanu.. Se stává..

Já musím, hlídá mi cipek takže k Dr chodím každý týden. :-) ms už by přijít neměla nic nevidela a zatím ani mimodelozni tak uvidíme. Mám to všechno prý malý vevnitř:-D takže se mi to asi roztahuje

• Nahlásit
  • Citovat
59251
31.5.20 21:15
@Anonymní píše:
Já musím, hlídá mi cipek takže k Dr chodím každý týden. :-) ms už by přijít neměla nic nevidela a zatím ani mimodelozni tak uvidíme. Mám to všechno prý malý vevnitř:-D takže se mi to asi roztahuje

Aha, tak to je jiná.. Takhle brzy fakt těžko říct.. Ono to tělo někdy bolí, jak vše roste atd.. Hodně štěstí :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.5.20 21:23

Já vím ale znáš to strach je :nevim: ;)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie