Píchání pod p.žebrem a bolest v boku

Anonymní
12.12.19 07:37

Píchání pod p.žebrem a bolest v boku

Ahoj,

Už jsem zoufalá a nevím si rady, co mam dělat… už to budou dva měsíce, co jsem byla asi 4× na pohotovosti a 2× tydne u lékaře s podezřením na slepé střevo. Dost hodně mě pichalo v právem podbříšku. Vždy bylo slepé střevo vyloučeno. Potíže trvaly dále. Po cca měsíci se mi přidala taková divná bolest, když jsem si mírně stačila červené místo na fotce, bylo to takové nepříjemné, jako kdy třeba nějaká uzlina… na utz nic. Teď několikatý den mě tlačí cely pravý bok, na foto zlute.
Ja nejsem žádný hypochondr, k lékaři nechodím roky, ale tohle mě znepokojuje. Nejhorší je, ze teď už k lékaři ani nechci, ten si o mě mysli, ze jsem asi padla na hlavu a už je mi tam nepříjemně.
Co pro to mohu udelat ještě více, aby se zjistilo co to je?
Lítání po doktorech je pro složité, mam dvě neskolkove děti. Nesetkal se s tímto někdo, případně co to bylo? :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3542
12.12.19 07:40
@Anonymní píše:
Ahoj,Už jsem zoufalá a nevím si rady, co mam dělat… už to budou dva měsíce, co jsem byla asi 4× na pohotovosti a 2× tydne u lékaře s podezřením na slepé střevo. Dost hodně mě pichalo v právem podbříšku. Vždy bylo slepé střevo vyloučeno. Potíže trvaly dále. Po cca měsíci se mi přidala taková divná bolest, když jsem si mírně stačila červené místo na fotce, bylo to takové nepříjemné, jako kdy třeba nějaká uzlina… na utz nic. Teď několikatý den mě tlačí cely pravý bok, na foto zlute.
Ja nejsem žádný hypochondr, k lékaři nechodím roky, ale tohle mě znepokojuje. Nejhorší je, ze teď už k lékaři ani nechci, ten si o mě mysli, ze jsem asi padla na hlavu a už je mi tam nepříjemně.
Co pro to mohu udelat ještě více, aby se zjistilo co to je?
Lítání po doktorech je pro složité, mam dvě neskolkove děti. Nesetkal se s tímto někdo, případně co to bylo? :(

Ahoj a ledviny na Sonu v pořádku? Mě se podobnou bolesti hlasili ledvinové kameny, pořád mě to tlačilo a divně bolelo :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.12.19 07:54

@Marca 1 ano, na posledním sonu byly v pořádku. Nedá se to zjistit i z krve?

• Nahlásit
  • Citovat
12.12.19 07:55

Taky me v tech mistech bolely ledviny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.12.19 07:55

@Marca 1 je pravda, ze na pohotovosti mi našli nějakou bakterii v moci, prý to mam dořešit s obvodnim, ale můj lékař nad tím mavnul rukou, ze to má prý skoro každý… a nijak dosetreno to nebylo.

• Nahlásit
  • Citovat
5435
12.12.19 08:04

Žlučník?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.12.19 08:09

@karkarka a jak se to pozná, na sonu by to bylo vidět nebo z krve? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
83
12.12.19 08:14
@Anonymní píše:
@karkarka a jak se to pozná, na sonu by to bylo vidět nebo z krve? :think:
Žlučník by na sonu byl vidět. Buď by si tam měla žlučníkové kameny, nebo písek a nebo by byl v zánětu. Ale mě žlučník bolel přesně v těch místech jak popisuješ.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
83
12.12.19 08:15

A v krvi by si pravděpodobně mela zvýšené jaterní hodnoty :think:

Příspěvek upraven 12.12.19 v 10:11

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5700
12.12.19 08:16

Jatra. Pichani v boku pod zebry jako po behani. Pak jsem nemohla ani lezet. Nejlepsi bylo sedet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.12.19 08:20

@Tynulda to jsem před měsícem mírně měla, ale na kontrolních odberech naposled to bylo ok.

• Nahlásit
  • Citovat
907
12.12.19 09:28

Nemůže to být něco s mezižeberním svalem, natažený např.? Je to velká a hodně nepříjemná bolet, která klidně může trvat 2-3 měsíce, když není daná oblast v klidu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.12.19 09:57

Přikláním se k tomu, že můžeš mít onu bolest od zad, svalů.
Já jsem skončila na pohotovosti s podezřením na slepák v březnu, tam na sonu bylo vše v pořádku, poté jsem šla ke své obvodní lékařce, která mi vzala krev, vyloučila žlučník. Bolesti se objevovaly stále, byla jsem znovu na Sonu, tam opět vše ok, gynekologie také v pořádku.
Nakonec jsem byla i na gastro vyšetření, to bylo také v pořádku.
Všichni lékaři shodný závěr, záda.
Zrovna dnes odpoledne jdu na neurologii a uvidím, co mi řeknou tam, jestli mě dr. pošle na rentgen zad nebo co bude dál.
Takže pokud máš krev i ultrazvuk v pořádku, zkus hledat příčinu jinde. Držím palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.12.19 12:50

@Petrule301 Byla bych nejradši, ale zatím mi toto nikdo nenadhodil. Jsem už docela zoufalá, nevím, co mi je a vlastně ani z mého lékaře necítím nějakou další snahu. Jediné co řekl, že pokud by to nějak dlouho přetrvávalo, tak jedině jít na gastro. Mě ale přijde, že je to jakoby hned pod kůží, že mě to nebolí nějak moc uvnitř… Nevím no, ta nejistota mě už trošku znervózňuje a vlastně nevím, jaké další kroky mám činit… K lékaři už vlastně ani nechci, přijdu si tam jako nějaký simulátor :?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
12.12.19 12:52

@hopsalka je nějaký zaručený způsob, jak toto potvrdit nebo vyvrátit? Neodpočnutá jsem již asi 3 roky, mám děti brzy po sobě a na nějaký odpočinek není čas, takže třeba by to mohlo být nějaké natažené…

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama