Píchání ruzne po brise

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
diginiga
Kecalka 147 příspěvků 1 inzerát 04.03.19 18:00
Píchání ruzne po brise

Ahoj mám dotaz mám asi měsíc různé píchání po celém břiše…v bocích..pod pupíkem a oblast malé pánvi a zad..byla jsem na kolonoskopii..ultrazvuk břicha..+krev.. gynekologie..a nic mi nenašli..mám to denně a už jsem ztoho zoufalá…a nějak to nedávám..po kolonoskopii se to ještě zhorsilo :zed: máte zkušenost někdo? děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineMonchichik
Echt Kelišová 7793 příspěvků 04.03.19 18:54

@diginiga no to jsem zvědavá, mám to samé, déle než ty, navíc ještě vyšetření ct a chirurgie a jsem naprosto zdravá…tak jsem asi blázen…ale už jsem z toho taky zoufalá a na nervy

Fany97
Kecalka 187 příspěvků 04.03.19 18:55

No já osobně mám na tohle víc teorii. Buď to dělá stres, ač si to nepřipouštíte. Taky jsem tohle pociťovala dlouho. Také mi bylo řečeno jelikož jsem měla chronicky zánět slepého střeva, že mě takto trápilo to střevo a mohla jsem to cítit různě po břiše ale než se na to přišlo, trvalo to víc jak rok než to bylo opravdu vidět na utz. Také jsem měla zánět lymfatickych uzlin v břiše, nevím jak dlouho, tak nevím jestli i toto ale každopádně to dělají i nervy :nevim:

Echt Kelišová 7793 příspěvků 04.03.19 18:57

@Fany97 jak se ti prokázal zánět lymfatických uzlin?

Fany97
Kecalka 187 příspěvků 04.03.19 19:10

@Monchichik přišli na to až při operaci

Echt Kelišová 7793 příspěvků 04.03.19 19:11

@Fany97 to si chodila rok po doktorech než na něco přišli? :think:

diginiga
Kecalka 147 příspěvků 1 inzerát 04.03.19 19:13
@Monchichik píše:
@diginiga no to jsem zvědavá, mám to samé, déle než ty, navíc ještě vyšetření ct a chirurgie a jsem naprosto zdravá…tak jsem asi blázen…ale už jsem z toho taky zoufalá a na nervy

Ajaj no já už jsem ztoho zoufalá..když na něco přijdou dám vědět taky jsem už asi blazen

diginiga
Kecalka 147 příspěvků 1 inzerát 04.03.19 19:14
@Fany97 píše:
No já osobně mám na tohle víc teorii. Buď to dělá stres, ač si to nepřipouštíte. Taky jsem tohle pociťovala dlouho. Také mi bylo řečeno jelikož jsem měla chronicky zánět slepého střeva, že mě takto trápilo to střevo a mohla jsem to cítit různě po břiše ale než se na to přišlo, trvalo to víc jak rok než to bylo opravdu vidět na utz. Také jsem měla zánět lymfatickych uzlin v břiše, nevím jak dlouho, tak nevím jestli i toto ale každopádně to dělají i nervy :nevim:

No na pravé straně v podbřišku to bolí..ale prostě na nic nepřišli..do toho píchání v bocích všude kolem malé pánve :zed: už nevím kam jit

ivana81
Povídálka 15 příspěvků 04.03.19 19:16

Ja zas mam porad jako „stazeny“ hrudnik,bolest v podzebri a uprostred v zadech,pod lopatkou.Tez vsechna mozna vysetreni OK,ale ten stav mi prijde jak kdyz je to moje posledni hodinka…
:nevim: Zas moje zkusennost

ivašot.
Echt Kelišová 7506 příspěvků 04.03.19 19:18
@diginiga píše:
No na pravé straně v podbřišku to bolí..ale prostě na nic nepřišli..do toho píchání v bocích všude kolem malé pánve :zed: už nevím kam jit

Nemůžou to být nějaké srůsty nebo endometrióza, to se většinnou odhalí až při laparoskopii?

Echt Kelišová 7793 příspěvků 04.03.19 19:19

@diginiga mně to začalo pícháním vpravo od pupíku, tam prý nic není, nemá mě tam co píchat :cert: postupem času mně to píchá jednou v podbřišku, jednou pod žebry…poslední dobou to cítím i v zádech…pak mám několik dní pokoj, nebolí mě nic…mám intoleranci laktózy, ta by to prý taky mohla dělat, ale já dodržuju dietu…

Netopirek
Echt Kelišová 9045 příspěvků 04.03.19 19:29

Tchýně má pichání v břiše, zjistli že jí odumiraji nervy.

Fany97
Kecalka 187 příspěvků 04.03.19 19:48

@Monchichik ano přesně tak. Třikrát jsem byla na pohotovosti že mě bolí pravý podbrisek a nikdy nic nezjištěno. Někdy to bylo u vaječníků, někdy okolo pupku, v boku nebo i nahore. Tak jsem to pak už neřešila, ono se na to nakonec stejně prislo. Ale také jsem se bála. @ivana81 tak to nevím. Nejste moc ve stresu ?

Souhlasím s @ivašot. To může taky dělat paseku

ivana81
Povídálka 15 příspěvků 04.03.19 19:55

@Fany97 To uz mi take dr.rikal jestli to neni od nervu????jsou to takove stavy v navalech doprovazene zimnici celeho tela,studeny pot po tele,buseni srdce a pocit na omdleni,brneni nohou a rukou… :zed:

diginiga
Kecalka 147 příspěvků 1 inzerát 04.03.19 19:57
@Fany97 píše:
@Monchichik ano přesně tak. Třikrát jsem byla na pohotovosti že mě bolí pravý podbrisek a nikdy nic nezjištěno. Někdy to bylo u vaječníků, někdy okolo pupku, v boku nebo i nahore. Tak jsem to pak už neřešila, ono se na to nakonec stejně prislo. Ale také jsem se bála. @ivana81 tak to nevím. Nejste moc ve stresu ?Souhlasím s @ivašot. To může taky dělat paseku

Stres no nevím..myslím,že ne…mám dvouletého syna..někdy to shazují na páteř.. :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama