Píchání v břiše a následné krvácení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Deňa1995
Kecalka 142 příspěvků 02.01.19 21:02
Pichani v brise a nasledne krvaceni

Zdravim, :oops: chci se zeptat. Jsem ve 12tt a zaclo me mirne pichat v brise. (Ne v podbrisku ale jakoby hned pod prsama). Delalo mi to ale tak jen pul minuty cca a pak jsme s pritelem zacli soulozit. Souloz ale prerusilo krvaceni :nevim:. Sla jsem hned na wc utrela se ale potom uz krev vubec netekla. Je to normalni? Mam strach, zda se nejednalo o potrat :nevim:

Reakce:
Moondah
Kelišová 5246 příspěvků 02.01.19 21:07

Neboj, ono je to dole akorat vice prokrvene. Muzes si radsi pro klid duse zajit na kontrolu k dr, ale podle me to bude jen po te soulozi :) me se to taky stalo.

Teris195
Kecalka 159 příspěvků 02.01.19 21:08

Tohle mi jako potrat nepřijde. Pokud nejsou bolesti v podbřišku, silné krvácení, neobávala bych se. Záleží jak moc jsi krvácela, podle toho co píšeš moc ne. Pokud nebudeš mít jiné obtíže asi bych to neřešila ( což chápu, že pokud jsi poprvé těhotná jde jen těžko :lol: ), pokud by se ještě opakovalo nebo byly jiné obtíže, zašla bych na gyndu. :mavam:

Deňa1995
Kecalka 142 příspěvků 02.01.19 21:39

Tak snad to nic zleho nebylo, trosku jste me daly do klidu :oops: za tyden mam kontrolu tak snad vse dobre dopadne ;)

Váš příspěvek
Reklama