pichani v brise nebo spis pod pahorkem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jizvíková
Extra třída :D 12685 příspěvků 13.06.09 18:41
pichani v brise nebo spis pod pahorkem

ahoj holky, jsem konecne tehu, vyslo ivf, ale jelikoz je to pro me nove, etusim co cekat a vseho se desim, nevim co je normalni a co ne, k mudr jdu az 22.6 a to budu 5+4… dneska jsem 4+2 a cely den me pichalo presne pod venusinym pahorkem, takovy neprijemny pichnuti, taky mi bylo cely den soufl , ale to mam uz skoro tyden, ale to pichani me desi, roztahovani delohy mi pripada jako jina bolest, hlavne vic na strane nez takhle, takze je to normalni??a co me jeste ceka? uz se motam, zvracim, jsem najednou unavena, ze me obtezuje i mrkat :lol: vadi mi pachy no krassa :lol:

Reakce:
Mava
Generální žvanilka 24839 příspěvků 13.06.09 18:47

může to být cokoli, třeba i zaražený prdy nebo se moc sleduješ

/já nebya jiná/

co tě čeká? je toho fůra, já sebou dvakrát sekla, omdlela jsem doma, ve školce, pak jsem krvácela, takže měsíc v posteli, hormony s tebou cloumají, ale jsou taky příjemný věci, první kopnutí, ultrazvuk, no je toho fůra

a od jisté doby píšu jednou rukou neb v druhé mám Lindu :lol:

tak příjemných 9 měsíců a klíííííd každé píchnutí nemusí znamenat nějakou tragédii

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34293 příspěvků 14.06.09 14:54

Jizvikova me pichalo asi do 6 mesice desne casto a vsude mozne, vlevo, vpravo, uprostred … treba po peti minutach cely den. Nikdy z toho nebyl zadny problem. Pry to jsou vazy.

jo, víš, kde je tvoje místo? https://www.emimino.cz/modules.php?…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Návorková o vztahu s Dvořákem: Byly tam ponorky, tančit ale budeme dál!

Vítězným párem letošní deváté řady StarDance se stal Jiří Dvořák s taneční... číst dále >

Výhrůžný vzkaz radikálů: Na těchto místech o Vánocích zaútočíme znovu!

V posledních měsících a letech se začínalo zdát, že aktivita islámských... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >