Reklama

pichani v brise nebo spis pod pahorkem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 13.06.09 18:41
pichani v brise nebo spis pod pahorkem

ahoj holky, jsem konecne tehu, vyslo ivf, ale jelikoz je to pro me nove, etusim co cekat a vseho se desim, nevim co je normalni a co ne, k mudr jdu az 22.6 a to budu 5+4… dneska jsem 4+2 a cely den me pichalo presne pod venusinym pahorkem, takovy neprijemny pichnuti, taky mi bylo cely den soufl , ale to mam uz skoro tyden, ale to pichani me desi, roztahovani delohy mi pripada jako jina bolest, hlavne vic na strane nez takhle, takze je to normalni??a co me jeste ceka? uz se motam, zvracim, jsem najednou unavena, ze me obtezuje i mrkat :lol: vadi mi pachy no krassa :lol:

Reklama

Reakce:

Mava
Generální žvanilka 24819 příspěvků 13.06.09 18:47

může to být cokoli, třeba i zaražený prdy nebo se moc sleduješ

/já nebya jiná/

co tě čeká? je toho fůra, já sebou dvakrát sekla, omdlela jsem doma, ve školce, pak jsem krvácela, takže měsíc v posteli, hormony s tebou cloumají, ale jsou taky příjemný věci, první kopnutí, ultrazvuk, no je toho fůra

a od jisté doby píšu jednou rukou neb v druhé mám Lindu :lol:

tak příjemných 9 měsíců a klíííííd každé píchnutí nemusí znamenat nějakou tragédii

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34058 příspěvků 14.06.09 14:54

Jizvikova me pichalo asi do 6 mesice desne casto a vsude mozne, vlevo, vpravo, uprostred … treba po peti minutach cely den. Nikdy z toho nebyl zadny problem. Pry to jsou vazy.

jo, víš, kde je tvoje místo? https://www.emimino.cz/modules.php?…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

V rodině Štikových jsou na nože, matka a dcera se nesnášejí kvůli kočce

Na konci září si Ornella Koktová posteskla, že její matka Monika Štiková... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >