Píchání v konečníku v těhotenství

Anonymní
25.12.20 10:20

Píchání v konečníku v těhotenství

Ahoj holky, je mi to strašně trapný ale.. Jsem 10+6 a od včerejška mě píchá v konečníku. Může to být tím, jak se zvětšuje děloha? Měla jste to taky některá?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
15543
25.12.20 11:13

Pokud jde o nějaké divné pocity přímo v řitním otvoru tak nejpodezřelejší jsou hemerodiy a nebo nějaká trhlinka. Pokud je to spíš kostrč, tak to může souviset se změnami s těhotenstvím. další variantou je zácpa.

Na zácpu začni víc pít a jíst více vlákniny a více se hýbat.

Na trable s kostrčí zajdi za nějakým fyzioterapeutem/kou a začni cvičit na svalové dysbalance pánve a zad, fakt ti to hodně usnadní další měsíce těhotenství a porod.

na hemeroidy v neděli či v pondělí si zajdi do nějaké lekárny a chtěj mast - poraď se s léárnicí jakou + k tomu vezmi diosimin s hesperidinem - jde o extrakt z kůry cistrusů může se to v těhotentví a zlepšuje to pružnost cév a hladinu krevních tuků. Nech si od lékárnice poradit jak to užívat a užívej klidně celé těhotenství.

více zde

https://examine.com/…/hesperidin/

v případě že by se to zhoršovalo, zavolej ošetřujícímu lékaři a řeš to s ním.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2739
25.12.20 11:29

Jsem v závěru těhotenství, ale tyhle problémy jsem nikdy neměla.
Nemáš problémy se zácpou třeba?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.12.20 11:31

Zácpu nemám právě :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
5679
25.12.20 11:52

Měla jsem to, byla to buď zácpa, nebo jen hooodne tuhá stolice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
842
25.12.20 13:02
@Ou píše:
Pokud jde o nějaké divné pocity přímo v řitním otvoru tak nejpodezřelejší jsou hemerodiy a nebo nějaká trhlinka. Pokud je to spíš kostrč, tak to může souviset se změnami s těhotenstvím. další variantou je zácpa.

Na zácpu začni víc pít a jíst více vlákniny a více se hýbat.

Na trable s kostrčí zajdi za nějakým fyzioterapeutem/kou a začni cvičit na svalové dysbalance pánve a zad, fakt ti to hodně usnadní další měsíce těhotenství a porod.

na hemeroidy v neděli či v pondělí si zajdi do nějaké lekárny a chtěj mast - poraď se s léárnicí jakou + k tomu vezmi diosimin s hesperidinem - jde o extrakt z kůry cistrusů může se to v těhotentví a zlepšuje to pružnost cév a hladinu krevních tuků. Nech si od lékárnice poradit jak to užívat a užívej klidně celé těhotenství.

více zde

https://examine.com/…/hesperidin/

v případě že by se to zhoršovalo, zavolej ošetřujícímu lékaři a řeš to s ním.

Jen bych ještě doplnila, že v případě hemeroidů jsou taky na místě režimová opatření, taky více vlákniny i tekutin, pohyb (třeba stačí procházky). Hemeroidy by se nejspíš projevily i troškou krve na toaleťáku, zkus pohlídat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8369
25.12.20 13:10

Mohou to být vnitřní hemeroidy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
27.12.20 17:48

Tehu

Ahoj holky jsem 35+1tt a poslední týden mám hrozný bolesti zad ale fakt hrozně bolet břicha tvrdnuti už ani nedochodim cítím se jak stará bába :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat