Píchání v pochvě 7 dní po ovulaci

Fotoalbum tématu (8) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nikča94
Kecalka 143 příspěvků 28.11.18 08:23
píchání v pochvě 7DPO

Ahoj holky, včera jsem byla 7 dní po ovulaci (ovulace potvrzená dr) a asi 3 hodiny večer mě píchalo v pochvě, asi čípek nebo někde tam (jako kdyby mi do něj někdo píchal jehlou), takovou pichlavou bolest cítím vždy první den ms. Mohlo by to značit začátek těhotenství? Jiné příznaky jsem neměla a ani nemám a toto se mi nikdy nestalo. Dostat bych to měla až 4.12. a když všude čtu, jak holky měly příznaky už třeba 3DPO a tak začínám mít pocit, že to nevyšlo :( Mě nebolí prsa, není mi špatně prostě nic. Jen včera to píchání a od té doby klid.
Děkuji za zkušenosti :hug:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
deard
Stálice 80 příspěvků 28.11.18 08:39

@Nikča94 ahoj, přesně to co popisuješ se mi dělo 4-6 den po ovulaci. Píchání a bolest čípku…včera jsem na testu objevila // :) ale je to samozřejmě individuální, těhotná být můžeš a také nemusíš. Jinak jiné příznaky jsem taky vůbec neměla ;) vydrž do termínu ms a pak testuj, budu držet palce ;)

Nikča94
Kecalka 143 příspěvků 28.11.18 08:49

@deard Jééé děkuji za naději :D my teda jedeme teprve první měsíc a vím, že to chce čas. Ale už rok neberu HA a praktikovali jsme přerušovanou soulož. Mám za sebou několik zánětů vaječníků a z toho jeden nefunkční. Taky jsme měli chlamydie..Takže dr mi řekl, že mě bude sledovat ovulaci a píchl mi něco na podporu. Takže tajně doufám, že když víme, kdy byla ovulace, že jsme se trefili :)
A tobě moc držím palce ať je vše v pořádku! :srdce:

deard
Stálice 80 příspěvků 28.11.18 09:07

@Nikča94 no ono je to celý takový ošemetný :D nám to vyšlo hned 2. měsíc. První měsíc jsem testovala ovu, a to byl sex před ovu, v den ovu a ještě po ovu a nic. A tento měsíc jsem zase podle testu věděla kdy je, ale vyšlo to na sex pouze před ovu a pak už ne :D takže sem v to ani tento měsíc nedoufala a bum :D

Nora2
Kecalka 172 příspěvků 28.11.18 09:17

3DPO nemáš co vypozorovat, žádné HCG se ti v těle neprodukuje, tudíž žádné příznaky. Maximálně tak nidace.

michaela1310
Kecalka 375 příspěvků 28.11.18 09:30

Ano to co popisuješ jsem pociťovala když jsem v červenci otěhotněla, bodavá bolest na čípku, pak také bodavá bolest levého vaječníku až do nějakého 7 týdne. Dneska jsem v polovině těhotenství

Delaltctrl
Ukecaná baba ;) 2013 příspěvků 28.11.18 09:48
@Nikča94 píše:
Ahoj holky, včera jsem byla 7 dní po ovulaci (ovulace potvrzená dr) a asi 3 hodiny večer mě píchalo v pochvě, asi čípek nebo někde tam (jako kdyby mi do něj někdo píchal jehlou), takovou pichlavou bolest cítím vždy první den ms. Mohlo by to značit začátek těhotenství? Jiné příznaky jsem neměla a ani nemám a toto se mi nikdy nestalo. Dostat bych to měla až 4.12. a když všude čtu, jak holky měly příznaky už třeba 3DPO a tak začínám mít pocit, že to nevyšlo :( Mě nebolí prsa, není mi špatně prostě nic. Jen včera to píchání a od té doby klid.
Děkuji za zkušenosti :hug:

S pícháním v pochvě kolem čípku ale i až kolem vajecniku zkušenost mam, většinou to nic není, teda záleží ktera strana to hodnotí. :nevim:

Nikča94
Kecalka 143 příspěvků 28.11.18 09:56

tak se asi nechám překvapit..buďto to klapne nebo to zkusíme znovu další cyklus. :)

Evunia
Stálice 58 příspěvků 28.11.18 19:19

Ahoja, já už v jedné diskuzi taky psala- asi 5tý den po ovu bolest v podbříšku na pravé straně, semtam píchnutí, při styku jsem byla vevnitř dost citlivá.. tak nějak jinak. Je to naše první snažení, sex jsme měli den před a v den ovu.. ale dost holek zmiňuje onu bolest, píchání.. :think:

Nikča94
Kecalka 143 příspěvků 28.11.18 19:39

Všichni právě zmiňuji píchání ve vaječníku, křeče v podbřišku atd. Ale já neměla nic kromě toho píchání uvnitř. Tak nevím :(

Evunia
Stálice 58 příspěvků 29.11.18 17:22
@Nikča94 píše:
Všichni právě zmiňuji píchání ve vaječníku, křeče v podbřišku atd. Ale já neměla nic kromě toho píchání uvnitř. Tak nevím :(

A opakuje se to?

Evunia
Stálice 58 příspěvků 29.11.18 17:24

Jinak mám taky dostat MS 4.12. :*

Nikča94
Kecalka 143 příspěvků 29.11.18 18:01

@Evunia neopakuje. Od té doby nic. Takže nevím. Začínají mě bolet prsa, takže čekám ru mrchu každým dnem :zed:

Evunia
Stálice 58 příspěvků 29.11.18 18:19

Já zase začínám lehounce pociťovat podbříšek jako před ms.. tak uvidíme.. mám to pravidelné, takže je to brzo :think:,ale samože si nechci nic namlovat.. :oops:.. no 4.12. obě uvidíme :andel:

Příspěvek upraven 02.12.18 v 15:31

Nikča94
Kecalka 143 příspěvků 29.11.18 20:20

@Evunia držme si navzájem palce. Aneb přej a bude ti přáno :srdce:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková natočila další ledové video a hned se rozjely spekulace: „Má vyplakané oči!“

Zatímco v Kanadě mrzne, jako když praští, Lucie Vondráčková (38) svým... číst dále >

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >