Píchání v podbřišku v 35tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
cernycajscitronem
Kecalka 219 příspěvků 04.05.19 19:05
Pichani v podbrisku 35 tt

Ahoj holky, chci se zeptat, jsem 35 tt a dneska celej den se mi občas stane, ze mě pichne v podbrisku. Tak si říkám, co to je, poslicci snad ne, to kazdej popisuje jako tupou bolest podobnou MS a nějakou dobu trvající. Mě proste jednorázově pichne a pak nějakou dobu klid nebo mě pichne několikrát za sebou a konec. Taky to cejtim během dne na různých místech, někdy vlevo, někdy vpravo, ne porad stejně.. intenzita je taky různá, někdy to boli trochu, někdy to bodne fakt dost. Břicho mi tvrdne, ale jindy, ne s tím pichnutim. Jako dá se to vydržet, ale je to teda fest nepříjemný. :roll: Je to normální?

Reakce:
kve-tinka
Kelišová 5133 příspěvků 2 inzeráty 04.05.19 19:10

Je, me tak hlavne pichne/streli, kdyz chci vstanout…nekdy je to takova bolest, ze me usadi zpatky do pohovky.

cernycajscitronem
Kecalka 219 příspěvků 04.05.19 19:12

@kve-tinka
Mne se to děje úplně nezávisle na pohybu, i když lezim v posteli.

kve-tinka
Kelišová 5133 příspěvků 2 inzeráty 04.05.19 19:19

@cernycajscitronem i tak by me to nejak neznepokojovalo, i kdyz verim, ze je to neprijemne. Mi uz je neprijemne skoro vsechno :mrgreen: :roll: jsem 33tt. Pohyby citis normalne ne? Co tepla sprcha?

Rive
Ukecaná baba ;) 1859 příspěvků 04.05.19 19:23

Já jsem dneska myslela, že mám snad zánět slepáku :lol: jak kdyby mě nožem bodali do břicha. Děloha je už těžká a jak se napínají všechny ty úpony a vazy; tak to dost bolí.

cernycajscitronem
Kecalka 219 příspěvků 04.05.19 19:43

@kve-tinka
Pohyby cejtim, ve sprše to bylo ještě horší, nez jsem vylezla ven, tak mě píchlo 5×.

cernycajscitronem
Kecalka 219 příspěvků 04.05.19 19:45

@Rive
Mne taky porad něco boli a táhne, ale tohle pichani je fakt hnusny, přesně jak píšeš - jak bodani nožem.

hadraplanka
Kecalka 484 příspěvků 04.05.19 21:33

To budou vazy, už asi mají dost.

Váš příspěvek
Reklama