Píchání v podbřišku a asi vejcovodu

44
27.5.18 13:34

Píchání v podbřišku a asi vejcovodu

Ahoj te holky :) chci se zeptat.. Mám zhruba 3-4 dny po ovulce a poslední sdva dny mě často a dost píchá v podbřišku a asi vejcovodu. Mám plnější prsa, jsem děsně utahaná a prostě se cítím jinak. Nevíte někdo co by to mohlo znamenat? Na tt je brzo. Rovnou se zeptám jaký test je nejlepší a nejspolehlivější ať vím který koupit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10430
27.5.18 13:41

Muzou to byt i priznak tehotenstvi. Test si udelej az dalsi mesic, pokud ti neprijde MS, to uz budes mit jiste zda ano nebo ne.. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1645
27.5.18 13:44

@Gabka1379 3-4 dny po ovulce je na tehu priznaky dost brzy. Pravdepodobne sis to jen vsugerovala a nebo na tebe neco leze. ;) Me picha v podbrisku pomalu porad od ovulky do ms.. ;) Jinak reknu ti jaky test nekupovat- od Dr.Maxe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6440
27.5.18 14:01

Popisuješ normální příznaky druhé poloviny cyklu, těhotná být můžeš i nemusíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
703
27.5.18 14:06

@KarolB Můžu se zeptat, proč ne test od Dr. Maxe? :think: Přijde mi, že právě ten hodně děvčat doporučuje.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1645
27.5.18 14:09

@nedline Ted se hodne pohorsili a spouste holkam dela falesnyho ducha.. :nevim: I ja ted cekam par dnu, abych zjistila, jestli jsem mela falesnaka nebo ne. Snad to falesnak nebyl.. :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
703
27.5.18 14:13

@KarolB Aha, tak to děkuji za nové info, já pořád měla za to, že je nejlepší. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
703
27.5.18 14:14

@KarolB Jinak držím pěsti, ať to dobře dopadne. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1645
27.5.18 14:18

@nedline Je teda fakt, ze jsou polimitni, ale zato dost verohodny.. :nevim: Prave jsem ho nechala na zachode a kdyz jsem ho sla za pul hodky vyhodit, tak jsem cucela jako puk.. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
27.5.18 14:19
@Karleon píše:
Popisuješ normální příznaky druhé poloviny cyklu, těhotná být můžeš i nemusíš.

Ano druhá polovina cyklu je nepříjemná aspoň tedy pro mě ale nikdy mě nepichalo takhle v podbřišku na jedné straně spíš v oblasti vaječníků a vejcovodu… Je to takové divné… Prsa mě většinou nemám plnější ale jen bolavá.. A celkově se cítím jinak než obvykle… Samozřejmě bych byla moc ráda kdyby se konečně zadarilo. Cítím se proste jinak nikdy jsem neměla tu tendenci jsem napsat nebo si něco vyhledávat ale Teď je to jiné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
703
27.5.18 14:23
@Gabka1379 píše:
Ano druhá polovina cyklu je nepříjemná aspoň tedy pro mě ale nikdy mě nepichalo takhle v podbřišku na jedné straně spíš v oblasti vaječníků a vejcovodu… Je to takové divné… Prsa mě většinou nemám plnější ale jen bolavá.. A celkově se cítím jinak než obvykle… Samozřejmě bych byla moc ráda kdyby se konečně zadarilo. Cítím se proste jinak nikdy jsem neměla tu tendenci jsem napsat nebo si něco vyhledávat ale Teď je to jiné.

Moc ti přeji, aby jsi byla těhu.. Ale když si vzpomenu, kolik cyklů od doby, co se snažíme, jsem se cítila jinak… Kolik už jsem měla těhotenských příznaků a nevím, co ještě… A ono pořád nic.. :nevim: Tak se na to moc neupínej, ať nejsi zklamaná, jako já. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
703
27.5.18 14:25

@KarolB Tak snad budou dušíci sílit. :kytka: Kdy jsi testovala?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1645
27.5.18 14:29
@nedline píše:
Moc ti přeji, aby jsi byla těhu.. Ale když si vzpomenu, kolik cyklů od doby, co se snažíme, jsem se cítila jinak… Kolik už jsem měla těhotenských příznaků a nevím, co ještě… A ono pořád nic.. :nevim: Tak se na to moc neupínej, ať nejsi zklamaná, jako já. :kytka:
Presne tak.. :kytka:
@nedline píše:

Hele praveze brzy, proto tomu moc neverim. Asi 8Dpo, chtela jsem si vyplacat posledni test, aby me to prave nelakalo testovat moc brzo pred ms.. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
27.5.18 14:32
@nedline píše:

Ještě jsem se netestovala mám 4 dny od ovu.. Chtěla bych testovat až v den očekávané menstruace tedy 7.6

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.5.18 15:04

Počkala bych 10 dní po ovulaci či po styku a bude jasno. u druhého dítěte jsem to tak měla. Příznaky můžou být různé, já neměla nic a hned dálnice. zato při ovulce mě tak bolelo biřcho, že jsem to skoro vzdala..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama