Píchání v podbříšku a bazální teplota

2892
17.4.17 18:54

Píchání v podbřišku a bazální teplota

Ahoj holky, chci se zeptat, zda má nějaká podobnou zkušenost. Nějakou dobu po ovu mě začalo píchat v podbřišku, BT se držela docela pěkně. Ale včera (asi 5 dní před ms) mi klesla o dvě desetinky, dnes se drží stejně. V podbřišku mě pořád píchá (ale ne každý den a vždy jen chvilku). Taky jsem delší dobu víc unavená. Myslíte, že jde o pokles BT před menstruací? Nebo je tu ještě možnost těhotenství? Jak spolehlivé je zjišťovat těhu podle BT? Těhu test si můžu udělat až ve středu. Doma ho nemám a zítra jsem celý den pryč. Koupím ho, ale testovat bude určitě lepší ráno a to už bude den před ms.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

208
17.4.17 20:21

Ahoj :) může se jednat o uhnízdění :) máš ten graf? Ze bys mi ho vyfotila, já bych na to mrkla :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2892
17.4.17 20:26

@M0NIKA uhnízdění to asi nebude. Mám delší luteální fázy. Graf mám zkusím ho sem nějak dát

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2892
17.4.17 20:31
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
208
17.4.17 20:35

@La-Vra já si myslím, že to ještě ok. Neklesla zase tolik. Uvidíš zítra jakou budeš mít :) určitě dej vědět

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2892
17.4.17 20:39

@M0NIKA Děkuju. Jak se říká Naděje umírá poslední. Ale kromě toho píchání a únavy nemám žádný příznaky. Jsem teda teď pár dní dost líná, nemůžu se ani do cvičení donutit. Ale třeba je to vsugerovaný :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
208
17.4.17 20:41

@La-Vra příznaky mít nemusíš :) kolikrát ženský ani neví, že jsou v tom pěkně dlouho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2892
17.4.17 20:44

@M0NIKA To je pravda :think: Jen jsem měla několikrát příznaky, že jsem věřila, že to vyšlo a nic :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.4.17 20:44

Ahoj holky. Prosim vas jsem 10dni od ovu plus minus, uz pred 5 dni mi zacalo byt divne pichani v podbrisku v zadech pocity malatnosti. Dnes kdyz prudce vstanu pichne me silene dole test vychazi negativne. Jsem blazen nebo fakt to muze byt tak brzy poznat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
208
17.4.17 20:47

@slunicko6_12 na test je ještě brzy :) ještě počkej, mohlo by to být :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
208
17.4.17 20:47

@La-Vra ono je lepší nad tím nepřemýšlet, ale je to dost těžké.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2892
17.4.17 20:48

@slunicko6_12 Je možné, že jde o zahnízdění, ale na závěry je asi brzy. Taky to teď řeším, ale já bych měla ve čtvrtek dostat ms, tak už to nějak vydržím :lol: Držím pěsti, ať to dopadne jak si přeješ

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.4.17 20:49

Uz dve deti mam ale vubec si to nepamatuju :think: tretiho prvka chceme tak by to bylo super. Jen jsem uz jednou pocity tehu mela a nic z toho nebylo jen uplnek :lol: ale ted je zo jine proste se citim divne ale fakt tak brzy ze bych to citila se mi nechce verit :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
208
17.4.17 20:50

@slunicko6_12 jediné co se dá poradit je : počkej :) ale ono je to nekonečné vid

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2892
17.4.17 20:51

@M0NIKA Snažím se. Proto jsem začala cvičit a bavilo mě to, ale teď na to nemám sílu a nemám ani chuť k jídlu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama