Píchání v podbřišku a již žádné bolesti v prsou

43
13.6.21 10:57

Píchání v podbřišku a již žádné bolesti v prsou

Ahoj holky… Jsem teď 6+6tt…rano jsem se vzbudila… Do dnes jsem měla strašně citlivá prsa.. Nalitá a těžká..i bradavky… Najednou skoro nic.. Jen trochu cítím bradavky a trochu mne píchá v podbřišku… Nekrvacím.. Nešpinim.. Nevolnosti jsem zatím ještě žádné neměla…na kontrolu jdu až 30.6..ted nevím zda se začít bát.. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9812
13.6.21 11:02
@radulkaKK píše:
Ahoj holky… Jsem teď 6+6tt…rano jsem se vzbudila… Do dnes jsem měla strašně citlivá prsa.. Nalitá a těžká..i bradavky… Najednou skoro nic.. Jen trochu cítím bradavky a trochu mne píchá v podbřišku… Nekrvacím.. Nešpinim.. Nevolnosti jsem zatím ještě žádné neměla…na kontrolu jdu až 30.6..ted nevím zda se začít bát.. :(

Priznaky prichazi a odchazi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7334
13.6.21 12:20

Příznaky nevypovídají nic o prosperitě tehotenstvi. Napíšu ti to takhle, i kdyby se plod nevyvíjel jak má, a byl by to potrat.Tak než vyprchá HCG z těla který způsobuje příznaky, to může být ještě klidně tejden dva… neřeš to, tes se a bud v klidu. Já taky chvíli šíleně zvracela, pak dva dny nic, a potom opět na novo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
354
13.6.21 12:38

Já jsem v 17 tt a nevolnosti jsem měla maximálně 2× úplně že začátku když jsem jela autem a do teď jsem ne zvracela ani jednou :) prsa mě bolela a taky už mě nebolí. Vlastně mi skoro nic není :) bolesti v podbřišku jsou prý normální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
519
17.6.21 09:45

Bolesti v podbřišku můžou být od toho jak se roztahuje děloha nebo se napínají vazy které ji drží na místě…pokud nekrvacis buď v klidu, a uvidíš na te kontrole 30.6.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat