Píchání v podbřišku, co to může být??

Anonymní
18.11.19 15:08

Píchání v podbřišku, co to může být??

Ahoj, už 5ty den mě píchá v podbřišku spíše se to střídá jednou je to křeč podruhé bolest a pak zase píchání začalo to od 4dpo a dnes jsem 9dpo.. Bolesti nejsou pořád ale jen občasné.. Ale už je to 5ty den co to pozoruji a absolutně nevím co to je.. Normálně tohle nemám 8o děkuji ještě dodám že vedcinou je to v levé straně a občas v pravé..

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

9304
18.11.19 15:09
@Anonymní píše:
Ahoj, už 5ty den mě píchá v podbřišku spíše se to střídá jednou je to křeč podruhé bolest a pak zase píchání začalo to od 4dpo a dnes jsem 9dpo.. Bolesti nejsou pořád ale jen občasné.. Ale už je to 5ty den co to pozoruji a absolutně nevím co to je.. Normálně tohle nemám 8o děkuji ještě dodám že vedcinou je to v levé straně a občas v pravé..

Taky to tak mám od 4dpo teď jsme 21dpo testy negativní :nevim:
Všechno je možné výdrž ještě á udělej test

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.11.19 15:20

@Kajka9 dnes mám i mnohem větší prsa ale tomu pozornost nevenuji to mám každý měsíc normálně.. Pak den vědět jak si dopadla ;) já si že zvědavosti udělala ovulační test a byl negativní tak si myslím že MS dorazí jen ten podbřišek se mi nezdá

• Nahlásit
  • Citovat
9304
18.11.19 15:23
@Anonymní píše:
@Kajka9 dnes mám i mnohem větší prsa ale tomu pozornost nevenuji to mám každý měsíc normálně.. Pak den vědět jak si dopadla ;) já si že zvědavosti udělala ovulační test a byl negativní tak si myslím že MS dorazí jen ten podbřišek se mi nezdá

Dám dám v pátek jdu k dr…
A držím tobě palce aby si našla //…
Ale píchani v podbřišku je to dost časté ale u mělo ho může být tehu u někoho ne to ti bohužel nikdo nerekne..musis jen čekat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1570
18.11.19 16:39

@Kajka9 muze to byt i od streva ale snad to bude od toho co si prejete ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9304
18.11.19 16:48

@naka1911 jo to je možné

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.11.19 19:02
@Anonymní píše:

Měla jsem to samé jako ty a během dvou týdnů jsem dostala menstruaci testy negativní

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama