Reklama

Píchání v podbřišku - zánět močáku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.17 07:41
Píchání v podbřišku - močák?

Ahoj, jdu si pro radu. Začalo mě píchat v podbřišku uprostřed (mírně, ne nic hrozného). Může to být počínající problém s močákem/močovýma cestama? Nikdy jsem tyhle problémy neměla a nic jiného mě nenapadá. Těhotná nejsem, s ovulací to nemá nic společného… K dr. hned nepoběžím, že mě trochu někde píchá, ale zas to nechci podceňovat. Děkuji. L.

Reklama

Reakce:

Ela025
Kecalka 191 příspěvků 27.11.17 18:45

Ahoj, tak teoreticky to může být cokoli i zaražený větry…kdyby to ale byl ten močák, tak se pro jistotu prolejvej hodně vody, udržuj se v teple a při zhoršení bolestí nebo když se přidá řezání/ pálení při močení, teplota nebo krev v moči tak dr.----dr. by tě měl vidět i pokud to nepoleví ať se z toho močák vyklube nebo ne, přece jen- břicho není sranda…stolici máš pravidelnou?

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Soumrak mužství: Gucci odhalilo chystanou pánskou kolekci, muži vypadají příšerně

Následující galerie působí jako špatný vtípek. Nebo jako zkouška kostýmů pro... číst dále >

Průvod bude! Starosta ho sice zakázal, magistrát ale Kočkovým vyhověl

Radnice Prahy 3 málem zhatila pozůstalým po Janu Kočkovi (†28) jejich... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >