Píchání v podbřišku na konci močení pri menstruaci

13
19.2.21 13:15

Píchání v podbřišku na konci močení pri menstruaci

Dneska jsem dostala menstruaci a krom klasické menstruační bolesti mám i pichavou bolest v levém podbřišku, úplně dole. Když mocim a močení se blíží ke konci, tak mě tam třeba 2×,3× pichne. Občas je to cítit i mimo močení. Nevím, jestli to souvisí s menstruaci, nebo ne. Napadl mě zánět močových cest. Beru kapky lichořeřišnice 3× denně, je to něco jako přírodní atb. Teď třeba sedím a taky mě tam píchá. Jiné problémy nemám. Je pátek, praktická lékařka a gynekolozka už neordinuji, před námi víkend, tak nevím. Zatím se mi to nezdá až tak, abych jela na pohotovost. Nikde jsem nenašla, že by měl někdo něco podobného, zvláště při menstruaci. Má někdo podobnou zkušenost? Díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
287
19.2.21 14:01

Hodně pijte, vezměte si vit. C a brusinky, vypadá to na zánět močových cest, ještě mohu doporučit lék rowatinex, který je lékem volně prodejným a velmi účinným.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
19.2.21 14:04

Děkuji za radu. Teď jsem byla na toaletě a pri močeni mě tam opět pichlo, ne na konci, ale v průběhu. Pak jsem hned měla i velkou stranu a to mě tam pichlo také, takže to nebude jen při močení. Jinak mě na té straně bolí i klasicky, jako při MS. Prava strana mě teď neboli. To jsem nikdy neměla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73
22.2.21 13:24

Nemůže se třeba jednat o nějaké vnitřní parazity? Pokud třeba žijete s mazlíčkem tak na vás mohl přenést. Obzvláště během MS by se právě měla dodržovat hygiena více.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat