Píchání v podbřišku po menstruaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.17 17:17
pichani v podbřišku po.MS

Ahojte holky mám takový dotaz, včera mi skončila MS, ale předevčírem jsem to měla ješte dost silné MS trvala tyden. Ale už 2 dny mam takové občasné pichání v pravém podbřišku neni to stalá
Bolest jen když mě to tam. pichne tak to je dost silné nevim čím by to mohlo být zvažuji jít k doktorce ale nejdřív se zeptam zdali nemate podobné nebo stejnè zkušenosti diky moc :think: :nevim:

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.17 09:43

Já mám takové píchaní většinou před MS. Většinou když třeba prudce vstanu v podbřišku mě silně píchne.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >