Píchání v podbřišku po menstruaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.17 17:17
pichani v podbřišku po.MS

Ahojte holky mám takový dotaz, včera mi skončila MS, ale předevčírem jsem to měla ješte dost silné MS trvala tyden. Ale už 2 dny mam takové občasné pichání v pravém podbřišku neni to stalá
Bolest jen když mě to tam. pichne tak to je dost silné nevim čím by to mohlo být zvažuji jít k doktorce ale nejdřív se zeptam zdali nemate podobné nebo stejnè zkušenosti diky moc :think: :nevim:

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.17 09:43

Já mám takové píchaní většinou před MS. Většinou když třeba prudce vstanu v podbřišku mě silně píchne.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Kadeřávková účtuje se svými ex: Byla jsem vaše nejlepší, nechci vás ani za milion!

Mladá herečka Anna Kadeřávková (21), která září v nekonečném seriálu Ulice,... číst dále >

Exkluzivně: Pozdravte nový pár Anetu Vignerovou a Petra Kolečka

Tak a konec mlžení! Bývalá miss z roku 2009 a modelka Aneta Vignerová se z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >